Olimpia E. – Skra 2:1 (koniec) | Lech II P. – Olimpia G. 0:0 (koniec) | Kotwica – Chojniczanka 3:0 (koniec)
Hutnik – Jastrzębie 1:1 (koniec) | KKS – Pogoń Sdl. 5:1 (koniec) | Sandecja – Zagłębie II 1:1 (koniec)
Olimpia Elbląg
2:1 (1:1)
Skra Częstochowa
Sobota 24.02.2024, 11:00 • Elbląg • 2. Liga • 21. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (13:03:14)

Posiadanie piłki: 53% : 47%.
    Strzały na bramkę: 10:2.
    Strzały niecelne: 3:4.
    Rzuty rożne: 12:3.
    Spalone: 4:2.
    Faule: 12:15.

Olimpia Elbląg z pierwszym zwycięstwem w rundzie wiosennej. Po przerwie zapewniła sobie komplet punktów uderzeniem Ołeksandra Jacenki na zakończenie szybkiego ataku.

90+5

90+3
    Filip Nawrocki napomniany żółtą kartką.

90+2
    Jakub Sangowski napomniany żółtą kartką.

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

89
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa:
    z boiska schodzi Mas, na boisku pojawia się Bartosiak.

87
    Mariusz Gabrych napomniany żółtą kartką.

87
    Olivier Wypart napomniany żółtą kartką.

85
    z boiska schodzi Sajdak, na boisku pojawia się Dzięgielewski.

85
    z boiska schodzi Kubik, na boisku pojawia się Maćkowiak.

85
    To już zaledwie pięć minut pozostało do zakończenia podstawowego czasu.

84
    Każda minuta przybliża podopiecznych Przemysława Gomułki do odniesienia zwycięstwa w roli gospodarza.

83
    Duże zamieszanie po dograniu z rzutu wolnego, jednak Maciej Mas nie przedarł się przez gąszcz przeciwników ze swoim uderzeniem.

81
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg:
    z boiska schodzi Żak, na boisku pojawia się Gabrych.

81
    z boiska schodzi Jacenko, na boisku pojawia się Stefaniak.

78
    Olimpia Elbląg nie chce przyspieszać grania w ostatnich kilkunastu minutach podstawowego czasu.

Gole: 15. Famulak, 75. Jacenko – 29. Mas

Kartki:   28. Danilczyk (OLE), 38. Bartoś (OLE), 87. Gabrych (OLE), 90+2. Sangowski (OLE) – 14. Sajdak (SKC), 87. Wypart (SKC), 90+3. Nawrocki (SKC)

Spudłowany karny!: 29. Mas (SKC), bramkarz Witan obronił

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały celne: 10:2. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 12:3. Spalone: 4:2. Foule: 12:15.
    Olimpia Elbląg: Witan – Sarnowski, Szczudliński, Bartoś (72. Sangowski), Famulak, Kuczałek, Danilczyk (60. Spychała), Żak (81. Gabrych), Filipczyk, Mruk, Jacenko (81. Stefaniak).

Zmiany: Łęgowski – Jóźwicki, Gabrych, Sienkiewicz, Czapliński, Spychała, Stefaniak, Piróg, Sangowski.

Trener: Przemysław Gomułka

Skra Częstochowa: Rajczykowski – Kucharczyk, Łabojko, Ciućka (46. Kołodziejczyk), Mas (89. Bartosiak), Winciersz, Niedbała (71. Kaczmarek), Wypart, Sajdak (85. Dzięgielewski), Kubik (85. Maćkowiak), Nawrocki.

Zmiany: Hajda – Gzieło, Bartosiak, Maćkowiak, O. Kucharczyk, Kaczmarek, Dzięgielewski, Kołodziejczyk.

Trener: Konrad Gerega

Sędziowie: Aleksander Borowiak (Poznań)