Olimpia E. – Skra 2:1 (koniec) | Lech II P. – Olimpia G. 0:0 (koniec) | Kotwica – Chojniczanka 3:0 (koniec)
Hutnik – Jastrzębie 1:1 (koniec) | KKS – Pogoń Sdl. 5:1 (koniec) | Sandecja – Zagłębie II 1:1 (koniec)

Strzelcem bramki OŁEKSANDR JACENKO.

Olimpia ponownie na prowadzeniu na kwadrans przed zakończeniem podstawowego czasu. Gospodarze blisko zdobycia kompletu punktów. Ołeksandr Jacenko rozwinął wysoką prędkość, wparował pod bramkę Jakuba Rajczykowskiego i pozostało mu dokończyć akcję na 2:1 uderzeniem z bliska. Obrona częstochowian została rozmontowana jednym podaniem prostopadłym.

29
    Gol dla Skry!
    Strzelcem bramki MACIEJ MAS.

W 29. minucie doszło do wyrównania na 1:1. Maciej Mas poszedł za piłką i wykonał dobitkę własnego uderzenia z rzutu karnego. Przy drugim strzale Andrzej Witan nie miał szans na interwencję.

15
    Strzelcem bramki MACIEJ FAMULAK.

Olimpia na prowadzeniu w 15. minucie. Gospodarze zdobyli gola w kuriozalnych okolicznościach. Po bardzo dalekim zagraniu z rzutu wolnego Maciej Famulak oddał strzał głową. Powinien to spokojnie zatrzymać Jakub Rajczykowski, tymczasem piłka tak skiełzła w błocie, że wtoczyła się do sieci.

Gole: 15. Famulak, 75. Jacenko – 29. Mas

Kartki:   28. Danilczyk (OLE), 38. Bartoś (OLE), 87. Gabrych (OLE), 90+2. Sangowski (OLE) – 14. Sajdak (SKC), 87. Wypart (SKC), 90+3. Nawrocki (SKC)

Spudłowany karny!: 29. Mas (SKC), bramkarz Witan obronił

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały celne: 10:2. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 12:3. Spalone: 4:2. Foule: 12:15.
    Olimpia Elbląg: Witan – Sarnowski, Szczudliński, Bartoś (72. Sangowski), Famulak, Kuczałek, Danilczyk (60. Spychała), Żak (81. Gabrych), Filipczyk, Mruk, Jacenko (81. Stefaniak).

Zmiany: Łęgowski – Jóźwicki, Gabrych, Sienkiewicz, Czapliński, Spychała, Stefaniak, Piróg, Sangowski.

Trener: Przemysław Gomułka

Skra Częstochowa: Rajczykowski – Kucharczyk, Łabojko, Ciućka (46. Kołodziejczyk), Mas (89. Bartosiak), Winciersz, Niedbała (71. Kaczmarek), Wypart, Sajdak (85. Dzięgielewski), Kubik (85. Maćkowiak), Nawrocki.

Zmiany: Hajda – Gzieło, Bartosiak, Maćkowiak, O. Kucharczyk, Kaczmarek, Dzięgielewski, Kołodziejczyk.

Trener: Konrad Gerega

Sędziowie: Aleksander Borowiak (Poznań)