Hutnik – Stal S. W. | 1:1 (koniec) | | | Polonia B. – Wisła Pu. | 2:2 (koniec) |
Cypr – Polska | 0:0 (koniec) |
finał
Polonia Bytom
2:2
(0:1)
Wisła Puławy
90+3
|
Karol Noiszewski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.
|
|
90+1
|
Drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Daniel Ściślak (Polonia Bytom)! Ratował się faulem kilkanaście metrów od narożnika własnego pola karnego.
|
|
79
|
Filip Żagiel napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie na Mateuszu Klichowiczu.
|
|
64
|
Patryk Stefański napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.
|
|
51
|
Daniel Ściślak napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.
|
|
49
|
Przemysław Skałecki napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie na boku boiska.
|
Gole:
48. Zieliński, 85. Wojtyra (kar.) – 30. Wiech, 82. Cichocki (swój)
Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
Strzały celne: 9:2. Strzały niecelne: 4:5. Rzuty rożne: 6:5. Spalone: 1:0. Foule: 10:14.
Sędziowie: Damian Gawęcki (Kielce)
Widownia:
Kartki: 51. Ściślak (BYT), 64. Stefański (BYT), 79. Żagiel (BYT) – 49. Skałecki (PUL), 90+3. Noiszewski (PUL) 90+1. Ściślak (BYT)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
Strzały celne: 9:2. Strzały niecelne: 4:5. Rzuty rożne: 6:5. Spalone: 1:0. Foule: 10:14.
Polonia Bytom:
Szymkowiak – Cichocki, Piekarski, Farbiszewski, Szmigiel, Ściślak, Gajda, Romanowski, Wojtyra, Zieliński (71. Steblecki), Wolny (46. Żagiel).
Zmiany: Hajduk – Żagiel, Pochcioł, Krzemień, Stefański, Steblecki, Brzozowski, Konieczny.
Trener: Łukasz Tomczyk
Wisła Puławy: Mielcarz – Seweryś, Wiech, Skałecki, Kaczorowski, Kargulewicz, Ponce Garcia (87. Flak), Puton (76. Kumoch), Bortniczuk (59. Noiszewski), Giel, Klichowicz.
Zmiany: Łakota – Kumoch, Janicki, Nojszewski, Tkocz, Kołtański, Flak, Kosior, Noiszewski.
Trener: Mikołaj Raczyński
Zmiany: Hajduk – Żagiel, Pochcioł, Krzemień, Stefański, Steblecki, Brzozowski, Konieczny.
Trener: Łukasz Tomczyk
Wisła Puławy: Mielcarz – Seweryś, Wiech, Skałecki, Kaczorowski, Kargulewicz, Ponce Garcia (87. Flak), Puton (76. Kumoch), Bortniczuk (59. Noiszewski), Giel, Klichowicz.
Zmiany: Łakota – Kumoch, Janicki, Nojszewski, Tkocz, Kołtański, Flak, Kosior, Noiszewski.
Trener: Mikołaj Raczyński
Sędziowie: Damian Gawęcki (Kielce)
Widownia:
Sebastian