Cracovia – ŁKS 2:2 (koniec) | Radomiak – Raków 2:1 (koniec)
Cracovia
2:2 (1:0)
ŁKS Łódź
Piątek 05.04.2024, 18:00 • Stadion im. Józefa Piłsudskiego, Kraków • PKO Ekstraklasa • 27. kolejka

Koniec! Bardzo ciekawa druga połowa i podział punktów! W drugiej połowie było emocji co nie miara! (19:57:18)

90+7

90+6
    Davíd Kristján Ólafsson w pole karne, ale interweniuje Arndt!

90+4
    Mikkel Maigaard uderzył zza pola karnego, ale interweniuje bramkarz gości.

90+1
    Arbiter dorzuca 7 minut.

89
    Cracovia dokonuje zmiany:
    Karol Knap opuszcza boisko a pojawia się na nim Takuto Oshima.

89
    Patryk Makuch opuszcza boisko a pojawia się na nim Filip Rózga.

88
    ŁKS Łódź dokonuje zmiany:
    Husein Balić opuszcza boisko a pojawia się na nim Bartosz Szeliga.
    87. Stipe JURIĆ - 2:2

87
    Gol dla ŁKS-u!

Mamy remis! Dogranie w pole karne do STIPE JURICIA, który pewnym strzałem obok Hrosso trafia!

86
    Patryk Makuch uderza z bramek strony, ale znów Dawid Arndt broni!

84
    Knap z rzutu rożnego w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie oddaje strzału!

83
    Benjamin Källman uderza z ostrego kąta, ale świetnie na linii bramkowej Dawid Arndt!

80
    Łodzianie mocno ruszyli do ataku!

79
    Piotr Janczukowicz opuszcza boisko a pojawia się na nim Antoni Młynarczyk.

78
    Engjëll Hoti opuszcza boisko a pojawia się na nim Stipe Jurić.
    77. Otar KAKABADZE - 2:1

77
    Gol dla Cracovii!
    Wysoki pressing gospodarzy i OTAR KAKABADZE przejmuje piłkę, po chwili uderza zza pola karnego i nie daje szans bramkarzowi gości!

Piotr Grabowski

Gole: 19. Källman, 77. Kakabadze – 73. Ramirez (kar.), 87. Jurić

Kartki:   31. Sokołowski (CRA), 47. Skovgaard (CRA), 58. Rakoczy (CRA), 61. Hoskonen (CRA), 72. Hrosso (CRA) – 27. Janczukowicz (LKS)

Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
    Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 15:7. Rzuty rożne: 5:5. Spalone: 1:1. Foule: 17:9.
    Cracovia: Hrosso – Skovgaard, Hoskonen, Bitri – Ólafsson, Knap (89. Oshima), Sokołowski, Kakabadze – Makuch (89. Rózga), Källman, Rakoczy (62. Maigaard).
    Zmiany: Madejski – Bochnak, Glik, Jaroszyński, Kolec, Rapa.

ŁKS Łódź: Arndt – Dankowski, Gülen, Mammadov, Durmisi – Mokrzycki, Tejan, Ramirez, Hoti (78. Jurić), Balić (88. Szeliga) – Janczukowicz (79. Młynarczyk).
    Zmiany: Kołba – Flis, Głowacki, Koprowski, Rostami.

Sędziowie: Marcin Kochanek
    Sędziowie boczni: Arkadiusz Kamil Wójcik oraz Maciej Kosarzecki