22:25
22:25
28:26
22:25
Relacja na żywo z tego meczu nie zostanie przeprowadzona. Po zakończeniu spotkania, opublikowany zostanie jego wynik.
3:1
22:25
25:21
25:19
25:14
Gdańszczanie po niezbyt dobrym pierwszym secie ostatecznie wygrywają to spotkanie za trzy punkty. Trzeba jednak przyznać że ich gra nie porywała. Bielszczanie walczyli, jednak sił starczyło jedynie na seta.
0:3
20:25
20:25
17:25
Dziękuję bardzo za tę relację i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu lajfy com!
0:3
9:25
16:25
20:25
Policzanki pewnie wygrały dwa pierwsze sety i choć w trzecim przegrywały już 9:14 to odrobiły straty i jeszcze zdołały pokonać gospodynie różnicą pięciu punktów. Chemik pozostaje niepokonany w Orlen Lidze! Serdecznie dziękuję za śledzenie relacji na naszym portalu.