Szachtior K. – BATE 1:0 (koniec) | Sutjeska – Sheriff 0:5 (koniec) | Kalju – HJK 2:1 (koniec)
Molde – Sligo 2:0 (koniec) | Korcza – Neftchi 1:0 (po dogrywce) | Streymur – Dinamo Tb. 1:3 (koniec)
Maccabi T.A. – Győri 2:1 (koniec) | Vardar – FCSB 1:2 (koniec) | Celtic – Cliftonville 2:0 (koniec)
Dinamo Z. – Fola 1:0 (koniec) | Żeljeznicar – Vik. Pilzno 1:2 (koniec) | Hafnarfjörður – Ekranas 2:1 (koniec)
Celtic F.C.
2:0 (1:0)
Cliftonville FC
Wtorek 23.07.2013, 20:45 • Celtic Park • Liga Mistrzów UEFA

Dziękuje za wspólnie spędzony czas i zapraszam na inne nasze relacje live! (22:38:09)

Bramki dla gospodarzy strzelali dziś: Ambrose w 16 minucie i Samaras w 71.

Koniec spotkania, Celtic Glasgow pewnie pokonuje drużynę Cliftonville F.C. 2:0, a w dwumeczu 5:0 i awansuje do dalszego etapu rozgrywek.

88
    Sędzia sygnalizuje, że McMullan znalazł się na spalonym.

85
    Zmiana w drużynie Cliftonville F.C.: z boiska schodzi Boyce, na boisku pojawia się Gormley.

85
    Baldé zostaje złapany na pozycji spalonej.

82
    Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

79
    Kolejne dwie dobre akcje zmarnowane przez zawodników Celticu.

77
    Zmiana w drużynie Cliftonville F.C.: z boiska schodzi Cosgrove, na boisku pojawia się O'Carroll.

76
    Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy, boisko opuszcza Forrest, a w jego miejsce wchodzi Baldé.

74
    Tym razem w słupek trafia Hooper, kto wie możne przy następnym jego strzale piłka wyląduje w siatce!

73
    Kolejny stały fragment gry z narożnika boiska, tym razem po dośrodkowaniu piłkę niecelnie uderza Hooper.

71
    Gol dla Celticu!
    Celtic podwyższa prowadzenie! Rzut rożny, wrzutka w pole karne, piłkę zgrywa Izaguirre, a SAMARAS nie myli się w tej sytuacji i pokonuje Devlin'a.

71
    Pewne prowadzenie i przewaga w całym dzisiejszym jak i dwumeczu da im awans do dalszej fazy rozgrywek.

70
    Jesteśmy dzisiaj świadkami jednostronnego meczu, okazje drużyny gości można policzyć na palcach jednej ręki.

68
    Była to bardzo dobra sytuacja dla zespołu z Glasgow.

67
    Przed momentem drużyna gospodarzy miała dwa rzuty rożne, po jednym z nich uderzenie na bramkę oddaje Ambrose jednak minimalnie pudłuje.

66
    Zmiana w drużynie Celtic Glasgow: z boiska schodzi Stokes, na boisku pojawia się Hooper.

66
    Zmiana w drużynie Celtic Glasgow: z boiska schodzi Kayal, na boisku pojawia się Rogic.

65
    Cliftonville będzie miało stały fragment gry z narożnika boiska jednak wcześniej podwójna zmiana w ekipie Celticu.

63
    Rzut wolny wywalczył nowy na boisku Curran, do piłki podchodzi Seydak.

60
    Bramka gości pod ciągłym ostrzałem, kolejną świetną okazję tym razem marnuje Stokes, a zaraz po nim Brown.

58
    Mamy pierwszą zmianę w drużynie gości, boisko opuszcza Caldwell, a zastępuje go Curran.

58
    Po stałym fragmencie gry z narożnika boiska udaje się oddać strzał Samarasowi lecz jest on niecelny.

57
    Stokes oddaje dobre uderzenie, jednak bramkarz wybija ją na rzut rożny.

56
    Forrest nie pozwala by przeciwnik oddał strzał na bramkę, dobrze czyta grę i blokuje.

53
    Bardzo aktywny dzisiaj zawodnik Celticu Commons oddaje po raz kolejny niecelny strzał.

51
    Garrett popełnia faul w starciu z przeciwnikiem.

48
    Rzut rożny wykonywać będą gospodarze a dokładnie McMullan.

46

Arbiter kończy pierwszą połowę, do przerwy Celtic pewnie prowadzi 1:0 po bramce Ambrose w 16 minucie. Zapraszamy na drugą część już za kwadrans!

45
    Samaras oddaje niecelny strzał.

42
    Rzut rożny dla gości, wykonywał go będzie Seydak.

41
    Garrett popełnia faul w starciu z rywalem.

36
    Samaras znajduje się na pozycji spalonej.

34
    Commons jest dzisiaj bardzo aktywnym zawodnikiem, oddaje kolejny strzał jednak jest on niecelny.

32
    Commons blokuje strzał.

31
    Boyce zostaje złapany na spalonym.

28
    Niecelny strzał po rzucie rożnym oddaje Seydak.

26
    Przed momentem strzał na bramkę Devlina oddał Commons, lecz bramkarz popisuje się dobrą interwencją.

23
    Stokes popełnia faul w starciu z Johnstonem.

19
    Rzut rożny dla gospodarzy.

17
    Caldwell strzela niecelnie.

16
    Mamy pierwszą bramkę w dzisiejszym meczu, autorem gola jest AMBROSE a asystował Stokes, przewaga Celticu w dwumeczu wzrasta na 4:0.

14
    Lustig strzela na bramkę, jednak niecelnie.

11
    Znowu w posiadaniu piłki Celci. Każda próba wyjścia z własnej połowy w wykonaniu graczy z Irlandii jest natychmiast kasowana przez pomocników Mistrza Szkocji.

9
    Seydak popełnia przewinienie, od rzutu wolnego Celtic.

9
    Dobre dośrodkowanie strzałem głową wykańcza Samaras, ale Devlin po raz kolejny na posterunku.

9
    Mamy pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu. Piłkę w narożniku boiska ustawia Commons.

7
    I kolejny strzał. Tym razem jego autorem Brown, ale i tym razem bezskutecznie.
    Zdecydowana dominacja gospodarzy w pierwszych minutach meczu.

5
    Kolejna próba! Tym razem uderzał Samaras, ale broni jego strzał Devlin.
    Po raz pierwszy było naprawdę groźnie pod bramką Cliftonville.

4
    Mamy pierwszy strzał w meczu. Stokes próbował z dystansu, ale chybił. Od bramki rozpocznie Devlin.

3
    Samaras złapany na spalonym.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Serdecznie zapraszamy państwa na to spotkanie oczywiście do naszego serwisu LAJFY.COM, gdzie będziemy śledzić przebieg tego meczu minuta po minucie!

Drużyna, która przejdzie do dalszej fazy rozgrywek będzie musiała zmierzyć się z jednym z zespołów z pary: Elfsborg – Daugava Daugavpils.

Poprzedni pojedynek między tymi zespołami zakończył się zwycięstwem Celticu 3:0.

Przed nami spotkanie w ramach II rundy Ligi Mistrzów UEFA pomiędzy drużynami Celtic Glasgow – Cliftonville F.C. Mecz zaplanowany jest na godzinę 20:45 i odbędzie się na Celtic Park.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Gole: 16. Ambrose, 71. Samaras

Celtic F.C.: Forster – Izaguirre, Wilson, Lustig, Ambrose, Brown, Commons, Kayal (66' Rogic), Forrest (76' Baldé), Samaras, Stokes(66' Hooper)
    Cliftonville FC: Devlin – Smyth, McGovern, Seydak, Catney, Johnston, McMullan, Caldwell (58' Curran), Cosgrove (77' O'Carroll), Garrett, Boyce(85' Gormley)

Sędziowie: Kinhöfer – Hacker, Thielert, Dankert

1. mecz: Cliftonville - Celtic 0:3