Szachtior K. – BATE 1:0 (koniec) | Sutjeska – Sheriff 0:5 (koniec) | Kalju – HJK 2:1 (koniec)
Molde – Sligo 2:0 (koniec) | Korcza – Neftchi 1:0 (po dogrywce) | Streymur – Dinamo Tb. 1:3 (koniec)
Maccabi T.A. – Győri 2:1 (koniec) | Vardar – FCSB 1:2 (koniec) | Celtic – Cliftonville 2:0 (koniec)
Dinamo Z. – Fola 1:0 (koniec) | Żeljeznicar – Vik. Pilzno 1:2 (koniec) | Hafnarfjörður – Ekranas 2:1 (koniec)
Celtic F.C.
2:0 (1:0)
Cliftonville FC
Wtorek 23.07.2013, 20:45 • Celtic Park • Liga Mistrzów UEFA

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Przed nami spotkanie w ramach II rundy Ligi Mistrzów UEFA pomiędzy drużynami Celtic Glasgow – Cliftonville F.C. Mecz zaplanowany jest na godzinę 20:45 i odbędzie się na Celtic Park.

Poprzedni pojedynek między tymi zespołami zakończył się zwycięstwem Celticu 3:0.

Drużyna, która przejdzie do dalszej fazy rozgrywek będzie musiała zmierzyć się z jednym z zespołów z pary: Elfsborg – Daugava Daugavpils.

Serdecznie zapraszamy państwa na to spotkanie oczywiście do naszego serwisu LAJFY.COM, gdzie będziemy śledzić przebieg tego meczu minuta po minucie!

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

3
    Samaras złapany na spalonym.

4
    Mamy pierwszy strzał w meczu. Stokes próbował z dystansu, ale chybił. Od bramki rozpocznie Devlin.

5
    Kolejna próba! Tym razem uderzał Samaras, ale broni jego strzał Devlin.
    Po raz pierwszy było naprawdę groźnie pod bramką Cliftonville.

7
    I kolejny strzał. Tym razem jego autorem Brown, ale i tym razem bezskutecznie.
    Zdecydowana dominacja gospodarzy w pierwszych minutach meczu.

9
    Mamy pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu. Piłkę w narożniku boiska ustawia Commons.

9
    Dobre dośrodkowanie strzałem głową wykańcza Samaras, ale Devlin po raz kolejny na posterunku.

9
    Seydak popełnia przewinienie, od rzutu wolnego Celtic.

11
    Znowu w posiadaniu piłki Celci. Każda próba wyjścia z własnej połowy w wykonaniu graczy z Irlandii jest natychmiast kasowana przez pomocników Mistrza Szkocji.

14
    Lustig strzela na bramkę, jednak niecelnie.

16
    Gol dla Celticu!
    Mamy pierwszą bramkę w dzisiejszym meczu, autorem gola jest AMBROSE a asystował Stokes, przewaga Celticu w dwumeczu wzrasta na 4:0.

17
    Caldwell strzela niecelnie.

19
    Rzut rożny dla gospodarzy.

23
    Stokes popełnia faul w starciu z Johnstonem.

26
    Przed momentem strzał na bramkę Devlina oddał Commons, lecz bramkarz popisuje się dobrą interwencją.

28
    Niecelny strzał po rzucie rożnym oddaje Seydak.

31
    Boyce zostaje złapany na spalonym.

32
    Commons blokuje strzał.

34
    Commons jest dzisiaj bardzo aktywnym zawodnikiem, oddaje kolejny strzał jednak jest on niecelny.

36
    Samaras znajduje się na pozycji spalonej.

41
    Garrett popełnia faul w starciu z rywalem.

42
    Rzut rożny dla gości, wykonywał go będzie Seydak.

45
    Samaras oddaje niecelny strzał.

Arbiter kończy pierwszą połowę, do przerwy Celtic pewnie prowadzi 1:0 po bramce Ambrose w 16 minucie. Zapraszamy na drugą część już za kwadrans!

46

48
    Rzut rożny wykonywać będą gospodarze a dokładnie McMullan.

51
    Garrett popełnia faul w starciu z przeciwnikiem.

53
    Bardzo aktywny dzisiaj zawodnik Celticu Commons oddaje po raz kolejny niecelny strzał.

56
    Forrest nie pozwala by przeciwnik oddał strzał na bramkę, dobrze czyta grę i blokuje.

57
    Stokes oddaje dobre uderzenie, jednak bramkarz wybija ją na rzut rożny.

58
    Po stałym fragmencie gry z narożnika boiska udaje się oddać strzał Samarasowi lecz jest on niecelny.

58
    Mamy pierwszą zmianę w drużynie gości, boisko opuszcza Caldwell, a zastępuje go Curran.

60
    Bramka gości pod ciągłym ostrzałem, kolejną świetną okazję tym razem marnuje Stokes, a zaraz po nim Brown.

63
    Rzut wolny wywalczył nowy na boisku Curran, do piłki podchodzi Seydak.

65
    Cliftonville będzie miało stały fragment gry z narożnika boiska jednak wcześniej podwójna zmiana w ekipie Celticu.

66
    Zmiana w drużynie Celtic Glasgow: z boiska schodzi Kayal, na boisku pojawia się Rogic.

66
    Zmiana w drużynie Celtic Glasgow: z boiska schodzi Stokes, na boisku pojawia się Hooper.

67
    Przed momentem drużyna gospodarzy miała dwa rzuty rożne, po jednym z nich uderzenie na bramkę oddaje Ambrose jednak minimalnie pudłuje.

68
    Była to bardzo dobra sytuacja dla zespołu z Glasgow.

70
    Jesteśmy dzisiaj świadkami jednostronnego meczu, okazje drużyny gości można policzyć na palcach jednej ręki.

71
    Pewne prowadzenie i przewaga w całym dzisiejszym jak i dwumeczu da im awans do dalszej fazy rozgrywek.

71
    Celtic podwyższa prowadzenie! Rzut rożny, wrzutka w pole karne, piłkę zgrywa Izaguirre, a SAMARAS nie myli się w tej sytuacji i pokonuje Devlin'a.

73
    Kolejny stały fragment gry z narożnika boiska, tym razem po dośrodkowaniu piłkę niecelnie uderza Hooper.

74
    Tym razem w słupek trafia Hooper, kto wie możne przy następnym jego strzale piłka wyląduje w siatce!

76
    Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy, boisko opuszcza Forrest, a w jego miejsce wchodzi Baldé.

77
    Zmiana w drużynie Cliftonville F.C.: z boiska schodzi Cosgrove, na boisku pojawia się O'Carroll.

79
    Kolejne dwie dobre akcje zmarnowane przez zawodników Celticu.

82
    Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

85
    Baldé zostaje złapany na pozycji spalonej.

85
    Zmiana w drużynie Cliftonville F.C.: z boiska schodzi Boyce, na boisku pojawia się Gormley.

88
    Sędzia sygnalizuje, że McMullan znalazł się na spalonym.

Koniec spotkania, Celtic Glasgow pewnie pokonuje drużynę Cliftonville F.C. 2:0, a w dwumeczu 5:0 i awansuje do dalszego etapu rozgrywek.

Bramki dla gospodarzy strzelali dziś: Ambrose w 16 minucie i Samaras w 71.

Dziękuje za wspólnie spędzony czas i zapraszam na inne nasze relacje live! (22:38:09)

Gole: 16. Ambrose, 71. Samaras

Celtic F.C.: Forster – Izaguirre, Wilson, Lustig, Ambrose, Brown, Commons, Kayal (66' Rogic), Forrest (76' Baldé), Samaras, Stokes(66' Hooper)
    Cliftonville FC: Devlin – Smyth, McGovern, Seydak, Catney, Johnston, McMullan, Caldwell (58' Curran), Cosgrove (77' O'Carroll), Garrett, Boyce(85' Gormley)

Sędziowie: Kinhöfer – Hacker, Thielert, Dankert

1. mecz: Cliftonville - Celtic 0:3