Bytovia – Błękitni 1:0 (koniec) | Kalisz – Warta 0:3 (koniec) | Polkowice – Lechia ZG 1:0 (koniec)
Górnik Polkowice
1:0 (0:0)
Lechia Zielona Góra
Sobota 17.08.2013, 19:00 • Stadion KS Polkowice • 2 Liga Zachodnia

Koniec meczu. Miejscowy KS zgarnia zasłużone 3 punkty. Ja w imieniu swoim i portalu lajfy.com dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne transmisje! (20:48:43)

90+4
    Na prawym skrzydle Bryła traci piłkę.

90+3
    Dalekie dośrodkowanie i wysoką piłkę łapie Kazimierczak

90+2
    Dalekie wybicie Gabisiaka i obrońcy KSu powstrzymują atak.

90+1
    Zmiana w drużynie KS Polkowice: z boiska schodzi Drzazga, na boisku pojawia się Rytkowski.

Sędzia dolicza do drugiej połowy 4 minuty.

90
    Świetne wypuszczenie Bryły, minął obrońcę, uderzał, ale Gabisiak obronił jego strzał.

89
    Na boisku znowu leży Ałdaś. Chyba będzie potrzebna zmiana.

88
    Uderzenie Okińczyca głową mija słupek bramki Primela.

88
    Na boisku leży Ałdaś, po tym jak zablokował dośrodkowanie.

87
    Byłaby groźna akcja gospodarzy, jednak sędzia wyłapał spalonego.

86
    Andrzejczak otrzymuje żołtą kartkę za pociąganie za koszulkę.

85
    Goście w ataku, są blisko pola karnego, ale nie potrafią znaleźć dobrej okazji.

83
    Przepiękny rajd Bryły, minął obrońcę, strzelił – obronił Gabisiak, dobitka na pustą bramkę niecelna...

83
    Goście wywalczyli rzut rożny. Czy uda im się wyrównać?

82
    Wyśmienita gra Kazimierczaka na przedpolu, wybicie i faul gospodarzy przy walce o powietrzną piłkę.

81
    Zmiana w drużynie KS Polkowice: z boiska schodzi Kamiński, na boisku pojawia się Bryła.

81
    Strzał Skrzyńskiego mija poprzeczkę bramki Kazimierczaka.

80
    Wysoką piłkę pewnie łapie Kazimierczak. Na lewym skrzydle fauluje Sołtyński.

79
    Wznowili goście, dobre dośrodkowanie Górskiego z lewej, ale gracze Stelmetu kończą akcję bez strzału.

78
    Chwila przerwy w grze. Na boisku leży zawodnik gospodarzy.

77
    Na prawym skrzydle traci Sołtyński. Goście próbują przerzutu, ale dobrze zachowuje się Zieliński.

75
    Ostatnie 15 minut meczu. Goście cały czas naciskają i są bardzo blisko wyrównania.

74
    Sytuację sam na sam miał Małecki. Zimną krew zachował Kazimierczak i wybił piłkę spod nóg dryblującego zawodnika gości.

73
    Wyśmienite wejście Sołtyńskiego, dogranie wybite przez obrońców. Szybka kontra gości powstrzymana przez obrońców KSu.

72
    Sołtyński na spalonym, wybicie Gabisiaka dociera wprost do rąk Kazimierczaka.

71
    Goście przy piłce, po raz kolejny nieudolnie próbują skonstruować atak.

70
    Wymiana piłki w środku pola.

68
    Zmiana w drużynie Stelmet UKP Zielona Góra: z boiska schodzi Wierzbicki, na boisku pojawia się Skrzyński.

68
    Groźny strzał Sołtyńskiego minimalnie mija poprzeczkę bramki Gabisiaka.

67
    Dobra próba gospodarzy, ale za mocno wypuszczony Sołtyński.

66
    Zmiana w drużynie KS Polkowice: z boiska schodzi Bancewicz, na boisku pojawia się Sołtyński.

66
    Tym razem z drugiej strony na pustą bramkę nie trafia Drzazga.

65
    Dośrodkowanie z lewej strony i na pustą bramkę nie trafia Cierech.

65
    Strzał prosto w mur, poprawka, ale na spalonym zawodnik gości.

64
    Będzie kolejna okazja.

64
    Groźny faul obrońcy gospodarzy bardzo blisko własnego pola karnego.

61
    Nowo wprowadzony piłkarz powstrzymany nieczysto na połowie gospodarzy i będzie szansa z rzutu wolnego.

60
    Zmiana w drużynie Stelmet UKP Zielona Góra: z boiska schodzi Mycan, na boisku pojawia się Małecki.

60
    Strzał Góreckiego pewnie łapie Kazimierczak, gospodarze w posiadaniu.

59
    Szykuje się zmiana w ekipie gości.

59
    Dynamiczna akcja gości, ale dośrodkowanie pewnie wyłapuje Kazimierczak.

57
    Goście ruszyli do przodu, jednak gospodarze dobrze bronią. Zbyt mocno wypuszczony Bancewicz i piłkę zgarnia Gabisiak.

55
    Dobry rajd PAWŁA GARYGI lewą stroną, następnie cudowny strzał, który przelobował bramkarza gości.

54
    Zmiana w drużynie KS Polkowice: z boiska schodzi Gałach, na boisku pojawia się Drzazga.

54
    Akcja gości powstrzymana i KS w ataku pozycyjnym.

53
    Goście wywalczyli aut na prawej stronie, obrońcy gospodarzy wybijają, z przodu dobrze naciska Bancewicz.

52
    Wyśmienite rozegranie piłki, ale fatalnie dośrodkowuje Garyga i futbolówkę łapie Gabisiak.

51
    Gra wznowiona, gospodarze przy piłce.

50
    Mamy chwilę przerwy w grze, na boisku leży Gałach.

50
    Dobrze trzymał piłkę nowo wprowadzony na boisko Cierech, ale goście tracą.

48
    Faul Wierzbickiego na Zielińskim. Przy piłce gospodarze.

47
    Dośrodkowanie wysoko ponad wszystkimi piłkarzami, piłkę odzyskują goście.

46
    Pierwsza próba gości i mają rzut rożny.

46

46
    Zmiana w drużynie Stelmet UKP Zielona Góra: z boiska schodzi Dworak, na boisku pojawia się Cierech.

Za chwilę rozpocznie się druga połowa spotkania. Przypominam, że po pierwszej części widowiska mamy bezbramkowy remis.

45
    Strzał Wierzbickiego z wolnego dobrze wyłapuje Kazimierczak.

44
    Garyga czysto, sędzia uznał to za faul. Będzie dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne.

43
    Goście odzyskują i spokojnie szykują atak.

42
    Dobre wypuszczenie Gałacha, który osamotniony zdecydował się na strzał. Niestety... tylko w boczną siatkę.

41
    Zbyt mocny przerzut do Garygi i młody pomocnik nie opanował piłki.

41
    Gospodarze tracą piłkę blisko pola karnego gości, obrońcy Stelmetu rozgrywają spokojnie z bramkarzem.

40
    Dobrze wyłuskał Bartków i piłka nadal w posiadaniu KSu

39
    Zamieszanie na prawej stronie, Okińczyc otrzymał słowną reprymendę od sędziego.

38
    Słaba próba Stelmetu, dogranie mija linię bramkową i Kazimierczak rozpocznie od bramki.

37
    Gałach złapany na spalonym po długo przeprowadzanej akcji gospodarzy.

35
    35. minuta spotkania, nadal bez bramek, więcej okazji mieli gospodarze, ale dobrze działa obrona gości.

34
    Próba gospodarzy lewą stroną, strzał pewnie obroniony przez Gabisiaka.

33
    Dobry wykop Kazimierczaka, ale dobrze pilnowany był Gałach.

32
    Na lewym skrzydle faulowany Bancewicz i tym razem sędzia sięga do kieszeni. Michał Grzeszczyk ukarany żółtą kartką.

31
    Ręka Garygi i zespół z Zielonej Góry odzyskał posiadanie.

30
    Na boisku leży zawodnik gości, mamy chwilę przerwy w grze.

29
    Zbyt mocne podanie na prawej stronie do Gałachy i rozpocznie Gabisiak od bramki.

28
    Na lewej stronie brutalnie faulował Dworak. Sędzia był pobłażliwy i obrońca gości bez kartki.

27
    Goście będą mieli rzut wolny na połowie gospodarzy.

26
    Kolejne dośrodkowanie z prawej strony wybite przez obrońców gości. Strzał gospodarzy mija poprzeczkę bramki gości.

25
    Próba gości dystansu, ale fatalnie uderzał pomocnik Stelmetu.

24
    Gospodarze odzyskują, próba prawym skrzydłem, Ałdaś strzela z 16 metrów, jednak ponad bramką.

23
    Próba gości prawą stroną, dobrze blokuje Garyga i tylko aut dla Stelmetu.

22
    Dalekie wybicie Kazimierczaka, gospodarze w posiadaniu.

21
    Goście wybijają na aut.

20
    Na prawej stronie ręką zagrywa Wierzbicki i gospodarze będą mieli dobrą okazję do dośrodkowania.

19
    Goście odzyskali i rozgrywają piłkę na swojej połowie. Próba przerzutu do Dworaka, ale młody piłkarz nie dobiega do piłki.

17
    Próba dośrodkowania z lewej strony, ale po raz kolejny dobrze interweniują obrońcy gości.

16
    Impulsywne zachowanie Dworaka i Bancewicz za dyskusje z sędzią dostaje żółtą kartkę.

15
    Na lewym skrzydle aut wywalczył Garyga. Wybijają obrońcy Stelmetu i gospodarze odzyskują.

14
    Goście rozgrywają spokojnie na swojej połowie, ale łatwo tracą.

13
    Dobre dogranie Dardy do Gałacha, ale napastnik gospodarzy był otoczony przez dwóch obrońców.

12
    Dobre zachowanie Kazimierczaka i bramkarz KSu rozpocznie od bramki.

12
    KS rozgrywa na swojej połowie, Darda podaje niecelnie i traci.

11
    Kolejny strzał gospodarzy, ale nie należał on do najlepszych.

10
    Za faul w środku pola żółtą kartkę otrzymuje Dworak

10
    KS cały czas w posiadaniu, próbują konstruować atak. Na prawym skrzydle piłkę traci Gałach. Dogranie Garygi na lewym skrzydle zablokowane, strzał Famulskiego odbity od nogi obrońcy gości i mamy rzut rożny dla KSu.

8
    Dobra akcja gospodarzy, Garyga wypuszczony na lewym skrzydle, dogranie do Bancewicza, dobre uderzenie, ale Gabisiak pewnie broni strzał.

7
    Szybko na lewej stronie odzyskali gospodarze i spokojnie rozgrywają piłkę na swojej połowie. Dobry przerzut na lewą stronę, ale Garyga nie opanowuje w boisku.

6
    Darda pewnie wybija, goście nadal w posiadaniu

5
    Próba gości, ale Okińczyc nie zrozumiał intencji Dworaka.

5
    Kolejna dobra interwencja Górskiego i rozpocznie Gabisiak od bramki.

4
    Rajd na prawej stronie powstrzymany przez Górskiego. Gospodarze nadal w posiadaniu.

3
    Gospodarze z autu na środku boiska, dobra próba lewą stroną, podanie do Famulskiego, a ten z bliska prosto w ręce Gabisiaka.

2
    Szybko odzyskali goście z Zielonej Góry, jednak źle wypuszczony lewy pomocnik.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął.. Przy piłce gospodarze.

Drużyny wychodzą na boisko, za chwilę rozpocznie się pierwsza połowa spotkania.

Drużyny kończą rozgrzewkę. Sędzia woła ich do szatni.

Składy wyjściowe:

KS Polkowice: Kazimierczak – Bartków, Darda, Zieliński, Wacławczyk – Ałdaś, Famulski, Bancewicz, Kamiński – Garyga, Gałach

Stelmet UKP Zielona Góra: Gabisiak – Kiliński, Barski, Dworak, Górski, Grzeszczyk – Andrzejczak, Górecki, Mycan, Wierzbicki – Okińczyc

Sędziowie: Piotr Idzik (Poznań), Maciej Martyniuk, Łukasz Oleszkiewicz, Dawid Maciejewski.

Ze stadionu w Polkowicach melduje się Maciej Cichosz. Mamy piękną pogodę, idealną na mecz piłki nożnej.

Drużyny mierzyły się razem po raz ostatni w lipcu 2010 roku w Pucharze Polski. Wówczas po dogrywce triumfował zespół z Zielonej Góry. Jak będzie teraz? Zapraszamy na transmisję live minuta po minucie.

Goście 2 punkty i aż 7 pozycji wyżej w lidze. Swój ostatni mecz przegrali 4:2 z Chrobrym Głogów.

Gospodarze po 3. kolejkach zajmują 6. miejsce z jedynie dwoma punktami na koncie, które zdobyli w meczach z Gryfem i MKSem Kluczbork.

Czas na 4. kolejkę II ligi zachodniej, w ramach której KS Polkowice podejmuje Stelmetu UKP Zielona Góra.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.