Bytovia – Błękitni 1:0 (koniec) | Kalisz – Warta 0:3 (koniec) | Polkowice – Lechia ZG 1:0 (koniec)
Górnik Polkowice
1:0 (0:0)
Lechia Zielona Góra
Sobota 17.08.2013, 19:00 • Stadion KS Polkowice • 2 Liga Zachodnia

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Czas na 4. kolejkę II ligi zachodniej, w ramach której KS Polkowice podejmuje Stelmetu UKP Zielona Góra.

Gospodarze po 3. kolejkach zajmują 6. miejsce z jedynie dwoma punktami na koncie, które zdobyli w meczach z Gryfem i MKSem Kluczbork.

Goście 2 punkty i aż 7 pozycji wyżej w lidze. Swój ostatni mecz przegrali 4:2 z Chrobrym Głogów.

Drużyny mierzyły się razem po raz ostatni w lipcu 2010 roku w Pucharze Polski. Wówczas po dogrywce triumfował zespół z Zielonej Góry. Jak będzie teraz? Zapraszamy na transmisję live minuta po minucie.

Ze stadionu w Polkowicach melduje się Maciej Cichosz. Mamy piękną pogodę, idealną na mecz piłki nożnej.

Składy wyjściowe:

KS Polkowice: Kazimierczak – Bartków, Darda, Zieliński, Wacławczyk – Ałdaś, Famulski, Bancewicz, Kamiński – Garyga, Gałach

Stelmet UKP Zielona Góra: Gabisiak – Kiliński, Barski, Dworak, Górski, Grzeszczyk – Andrzejczak, Górecki, Mycan, Wierzbicki – Okińczyc

Sędziowie: Piotr Idzik (Poznań), Maciej Martyniuk, Łukasz Oleszkiewicz, Dawid Maciejewski.

Drużyny kończą rozgrzewkę. Sędzia woła ich do szatni.

Drużyny wychodzą na boisko, za chwilę rozpocznie się pierwsza połowa spotkania.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął.. Przy piłce gospodarze.

2
    Szybko odzyskali goście z Zielonej Góry, jednak źle wypuszczony lewy pomocnik.

3
    Gospodarze z autu na środku boiska, dobra próba lewą stroną, podanie do Famulskiego, a ten z bliska prosto w ręce Gabisiaka.

4
    Rajd na prawej stronie powstrzymany przez Górskiego. Gospodarze nadal w posiadaniu.

5
    Kolejna dobra interwencja Górskiego i rozpocznie Gabisiak od bramki.

5
    Próba gości, ale Okińczyc nie zrozumiał intencji Dworaka.

6
    Darda pewnie wybija, goście nadal w posiadaniu

7
    Szybko na lewej stronie odzyskali gospodarze i spokojnie rozgrywają piłkę na swojej połowie. Dobry przerzut na lewą stronę, ale Garyga nie opanowuje w boisku.

8
    Dobra akcja gospodarzy, Garyga wypuszczony na lewym skrzydle, dogranie do Bancewicza, dobre uderzenie, ale Gabisiak pewnie broni strzał.

10
    KS cały czas w posiadaniu, próbują konstruować atak. Na prawym skrzydle piłkę traci Gałach. Dogranie Garygi na lewym skrzydle zablokowane, strzał Famulskiego odbity od nogi obrońcy gości i mamy rzut rożny dla KSu.

10
    Za faul w środku pola żółtą kartkę otrzymuje Dworak

11
    Kolejny strzał gospodarzy, ale nie należał on do najlepszych.

12
    KS rozgrywa na swojej połowie, Darda podaje niecelnie i traci.

12
    Dobre zachowanie Kazimierczaka i bramkarz KSu rozpocznie od bramki.

13
    Dobre dogranie Dardy do Gałacha, ale napastnik gospodarzy był otoczony przez dwóch obrońców.

14
    Goście rozgrywają spokojnie na swojej połowie, ale łatwo tracą.

15
    Na lewym skrzydle aut wywalczył Garyga. Wybijają obrońcy Stelmetu i gospodarze odzyskują.

16
    Impulsywne zachowanie Dworaka i Bancewicz za dyskusje z sędzią dostaje żółtą kartkę.

17
    Próba dośrodkowania z lewej strony, ale po raz kolejny dobrze interweniują obrońcy gości.

19
    Goście odzyskali i rozgrywają piłkę na swojej połowie. Próba przerzutu do Dworaka, ale młody piłkarz nie dobiega do piłki.

20
    Na prawej stronie ręką zagrywa Wierzbicki i gospodarze będą mieli dobrą okazję do dośrodkowania.

21
    Goście wybijają na aut.

22
    Dalekie wybicie Kazimierczaka, gospodarze w posiadaniu.

23
    Próba gości prawą stroną, dobrze blokuje Garyga i tylko aut dla Stelmetu.

24
    Gospodarze odzyskują, próba prawym skrzydłem, Ałdaś strzela z 16 metrów, jednak ponad bramką.

25
    Próba gości dystansu, ale fatalnie uderzał pomocnik Stelmetu.

26
    Kolejne dośrodkowanie z prawej strony wybite przez obrońców gości. Strzał gospodarzy mija poprzeczkę bramki gości.

27
    Goście będą mieli rzut wolny na połowie gospodarzy.

28
    Na lewej stronie brutalnie faulował Dworak. Sędzia był pobłażliwy i obrońca gości bez kartki.

29
    Zbyt mocne podanie na prawej stronie do Gałachy i rozpocznie Gabisiak od bramki.

30
    Na boisku leży zawodnik gości, mamy chwilę przerwy w grze.

31
    Ręka Garygi i zespół z Zielonej Góry odzyskał posiadanie.

32
    Na lewym skrzydle faulowany Bancewicz i tym razem sędzia sięga do kieszeni. Michał Grzeszczyk ukarany żółtą kartką.

33
    Dobry wykop Kazimierczaka, ale dobrze pilnowany był Gałach.

34
    Próba gospodarzy lewą stroną, strzał pewnie obroniony przez Gabisiaka.

35
    35. minuta spotkania, nadal bez bramek, więcej okazji mieli gospodarze, ale dobrze działa obrona gości.

37
    Gałach złapany na spalonym po długo przeprowadzanej akcji gospodarzy.

38
    Słaba próba Stelmetu, dogranie mija linię bramkową i Kazimierczak rozpocznie od bramki.

39
    Zamieszanie na prawej stronie, Okińczyc otrzymał słowną reprymendę od sędziego.

40
    Dobrze wyłuskał Bartków i piłka nadal w posiadaniu KSu

41
    Gospodarze tracą piłkę blisko pola karnego gości, obrońcy Stelmetu rozgrywają spokojnie z bramkarzem.

41
    Zbyt mocny przerzut do Garygi i młody pomocnik nie opanował piłki.

42
    Dobre wypuszczenie Gałacha, który osamotniony zdecydował się na strzał. Niestety... tylko w boczną siatkę.

43
    Goście odzyskują i spokojnie szykują atak.

44
    Garyga czysto, sędzia uznał to za faul. Będzie dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne.

45
    Strzał Wierzbickiego z wolnego dobrze wyłapuje Kazimierczak.

Za chwilę rozpocznie się druga połowa spotkania. Przypominam, że po pierwszej części widowiska mamy bezbramkowy remis.

46
    Zmiana w drużynie Stelmet UKP Zielona Góra: z boiska schodzi Dworak, na boisku pojawia się Cierech.

46

46
    Pierwsza próba gości i mają rzut rożny.

47
    Dośrodkowanie wysoko ponad wszystkimi piłkarzami, piłkę odzyskują goście.

48
    Faul Wierzbickiego na Zielińskim. Przy piłce gospodarze.

50
    Dobrze trzymał piłkę nowo wprowadzony na boisko Cierech, ale goście tracą.

50
    Mamy chwilę przerwy w grze, na boisku leży Gałach.

51
    Gra wznowiona, gospodarze przy piłce.

52
    Wyśmienite rozegranie piłki, ale fatalnie dośrodkowuje Garyga i futbolówkę łapie Gabisiak.

53
    Goście wywalczyli aut na prawej stronie, obrońcy gospodarzy wybijają, z przodu dobrze naciska Bancewicz.

54
    Akcja gości powstrzymana i KS w ataku pozycyjnym.

54
    Zmiana w drużynie KS Polkowice: z boiska schodzi Gałach, na boisku pojawia się Drzazga.

55
    Dobry rajd PAWŁA GARYGI lewą stroną, następnie cudowny strzał, który przelobował bramkarza gości.

57
    Goście ruszyli do przodu, jednak gospodarze dobrze bronią. Zbyt mocno wypuszczony Bancewicz i piłkę zgarnia Gabisiak.

59
    Dynamiczna akcja gości, ale dośrodkowanie pewnie wyłapuje Kazimierczak.

59
    Szykuje się zmiana w ekipie gości.

60
    Strzał Góreckiego pewnie łapie Kazimierczak, gospodarze w posiadaniu.

60
    Zmiana w drużynie Stelmet UKP Zielona Góra: z boiska schodzi Mycan, na boisku pojawia się Małecki.

61
    Nowo wprowadzony piłkarz powstrzymany nieczysto na połowie gospodarzy i będzie szansa z rzutu wolnego.

64
    Groźny faul obrońcy gospodarzy bardzo blisko własnego pola karnego.

64
    Będzie kolejna okazja.

65
    Strzał prosto w mur, poprawka, ale na spalonym zawodnik gości.

65
    Dośrodkowanie z lewej strony i na pustą bramkę nie trafia Cierech.

66
    Tym razem z drugiej strony na pustą bramkę nie trafia Drzazga.

66
    Zmiana w drużynie KS Polkowice: z boiska schodzi Bancewicz, na boisku pojawia się Sołtyński.

67
    Dobra próba gospodarzy, ale za mocno wypuszczony Sołtyński.

68
    Groźny strzał Sołtyńskiego minimalnie mija poprzeczkę bramki Gabisiaka.

68
    Zmiana w drużynie Stelmet UKP Zielona Góra: z boiska schodzi Wierzbicki, na boisku pojawia się Skrzyński.

70
    Wymiana piłki w środku pola.

71
    Goście przy piłce, po raz kolejny nieudolnie próbują skonstruować atak.

72
    Sołtyński na spalonym, wybicie Gabisiaka dociera wprost do rąk Kazimierczaka.

73
    Wyśmienite wejście Sołtyńskiego, dogranie wybite przez obrońców. Szybka kontra gości powstrzymana przez obrońców KSu.

74
    Sytuację sam na sam miał Małecki. Zimną krew zachował Kazimierczak i wybił piłkę spod nóg dryblującego zawodnika gości.

75
    Ostatnie 15 minut meczu. Goście cały czas naciskają i są bardzo blisko wyrównania.

77
    Na prawym skrzydle traci Sołtyński. Goście próbują przerzutu, ale dobrze zachowuje się Zieliński.

78
    Chwila przerwy w grze. Na boisku leży zawodnik gospodarzy.

79
    Wznowili goście, dobre dośrodkowanie Górskiego z lewej, ale gracze Stelmetu kończą akcję bez strzału.

80
    Wysoką piłkę pewnie łapie Kazimierczak. Na lewym skrzydle fauluje Sołtyński.

81
    Strzał Skrzyńskiego mija poprzeczkę bramki Kazimierczaka.

81
    Zmiana w drużynie KS Polkowice: z boiska schodzi Kamiński, na boisku pojawia się Bryła.

82
    Wyśmienita gra Kazimierczaka na przedpolu, wybicie i faul gospodarzy przy walce o powietrzną piłkę.

83
    Goście wywalczyli rzut rożny. Czy uda im się wyrównać?

83
    Przepiękny rajd Bryły, minął obrońcę, strzelił – obronił Gabisiak, dobitka na pustą bramkę niecelna...

85
    Goście w ataku, są blisko pola karnego, ale nie potrafią znaleźć dobrej okazji.

86
    Andrzejczak otrzymuje żołtą kartkę za pociąganie za koszulkę.

87
    Byłaby groźna akcja gospodarzy, jednak sędzia wyłapał spalonego.

88
    Na boisku leży Ałdaś, po tym jak zablokował dośrodkowanie.

88
    Uderzenie Okińczyca głową mija słupek bramki Primela.

89
    Na boisku znowu leży Ałdaś. Chyba będzie potrzebna zmiana.

90
    Świetne wypuszczenie Bryły, minął obrońcę, uderzał, ale Gabisiak obronił jego strzał.

Sędzia dolicza do drugiej połowy 4 minuty.

90+1
    Zmiana w drużynie KS Polkowice: z boiska schodzi Drzazga, na boisku pojawia się Rytkowski.

90+2
    Dalekie wybicie Gabisiaka i obrońcy KSu powstrzymują atak.

90+3
    Dalekie dośrodkowanie i wysoką piłkę łapie Kazimierczak

90+4
    Na prawym skrzydle Bryła traci piłkę.

Koniec meczu. Miejscowy KS zgarnia zasłużone 3 punkty. Ja w imieniu swoim i portalu lajfy.com dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne transmisje! (20:48:43)