Monaco – Montpellier 4:1 (koniec) | Lorient – Nantes 2:1 (koniec) | PSG – Ajaccio 1:1 (koniec)
AS Monaco
4:1 (2:1)
Montpellier HSC
Niedziela 18.08.2013, 14:00 • Stade Louis II • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Ostatecznie po bardzo dobrym spotkaniu Monaco łatwo pokonało na własnym boisku Montpellier 4-1. Hat-tricka zaliczył Rivière, a jednego gola dołożył Falcao z rzutu karnego. Dobry mecz zanotowali również bardzo aktywny Ferreira Carrasco i bezbłędny w szeregach obronnych Fabinho. Dziękujemy za śledzenie relacji z tego spotkania na lajfy.com i zapraszamy na kolejne transmisje! (15:53:36)

90+2
    Żółta kartka dla Ndingi za faul w środkowej części boiska.

90+1
    Spokojnie na własnej połowie rozgrywają piłkę piłkarze Montpellier.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Kolejny rajd Ferreiry Carrasco, ale obrońcy poradzili sobie z dośrodkowaniem zawodnika Monaco.

89
    Dobre zagranie na prawą stronę do Kurzawy, ale ten fatalnie przyjął piłkę i ta wyszła za linię końcową. Od bramki Pionnier.

88
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Z boiska schodzi Obbadi, a na murawie melduje się Ndinga.

87
    Fatalny kiks Germaina.

86
    Niedokładne zagranie w kierunku Falcao.

85
    Żółtą kartką za brzydki faul ukarany został Tiéné.

84
    Z boiska schodzi zdobywca hat-tricka w dzisiejszym meczu Rivière, a w jego miejsce pojawia się Germain.

83
    Fabinho najpierw odebrał piłkę, a potem sam został sfaulowany.

82
    Pierwsza zmiana w drużynie Monaco. Za Ocamposa wchodzi Tisserand.

82
    Na spalonym Ferreira-Carrasco.

81
    Gol dla Monaco!
    W złą godzinę wypowiedziałem moje ostatnie słowa. Rajd z piłką Ferreiry Carrasco, uderzenie, te po rykoszecie odbija Pionnier, a piłkę do pustej siatki kieruje RIVIERE! Hat-trick tego zawodnika, niesamowite!

79
    Monaco od czasu zdobycia trzeciego gola gra bardzo ospale i na zbyt wiele pozwala gościom.

78
    Słaba wrzutka Camary i od bramki zacznie Subašić.

77
    Dabo założył siatkę Obbadiemu i chwilę później został sfaulowany. Wolny dla gości.

76
    Ostatnia zmiana w szeregach Montpellier. Na boisku melduje się Dabo, który zastąpił Marveauxa.

74
    Faul Fabinho na połowie gości.

73
    W posiadaniu zawodnicy Montpellier.

72
    Sporo niedokładności obserwujemy teraz w grze obu drużyn.

71
    Nieudany pościg za piłką Ocamposa.

70
    Wracamy do gry.

68
    Chwila przerwy na uzupełnienie płynów przez zawodników.

67
    Dośrodkowanie Toulalana zablokowane.

66
    Kolejny korner dla Monaco po wybiciu piłki przez Hiltona.

65
    Druga zmiana w ekipie gości. Z boiska schodzi Herrera, wchodzi za niego Mezague.

65
    Strzał Ferreiry Carrasco z wolnego prosto w mur. Tylko rzut rożny dla gospodarzy.

64
    Czerwona kartka dla Congré! Fenomenalny rajd z własnej połowy Ferreiry Carrasco, piłkarz Monaco minął po swojej drodze trzech zawodników, znalazł się już w okolicach pola karnego, ale tam powalił go Congré. Zasłużona czerwona kartka.

63
    Dośrodkowanie z głębi pola do Camary, ale piłkę wybija Fabinho.

62
    Niecelny strzał głową Falcao.

60
    Po raz kolejny skutecznie w szeregach obronnych interweniował Fabinho.

59
    Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Murawę opuszcza Mounier, a na boisku melduje się Bakar.

57
    Doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego Ferreiry Carrasco wprost do czekającego już w polu karnym na piłkę RIVIERY, a ten nie myli się i powiększa prowadzenie Monaco w tym spotkaniu!

56
    W posiadaniu piłki gospodarze.

55
    Niedokładna wrzutka Camary i od bramki zacznie Subašić.

54
    Znakomity rajd Ferreiry Carrasco zakończony wrzutką w pole karne do Ocamposa, a strzał głową tego drugiego z najbliższej odległości fenomenalnie obronił Pionnier! Ależ parada golkipera Montpellier!

52
    Żółta kartka dla Toulalana za faul na Mounierze.

51
    Słabiutka wrzutka Kurzawy w pole karne.

50
    Bilans Monaco w ostatnich 12 meczach u siebie z Montpellier to: 8 zwycięstwa, 3 remisy i 1 porażki. Różnica bramek: 25-5 dla Monaco.

49
    Kolejna groźna akcja aktywnych od początku drugiej części gry gości. Tym razem głową na bramkę Subasicia uderzał Camara.

48
    Montpellier ostatnie wyjazdowe zwycięstwo przeciwko Monaco odniosło w 1994 roku.

47
    Dobre uderzenie z dystansu Montaño! Subašić "wypluł" piłkę przed siebie, ale Camara nie zdołał dobiec do niej i bramkarz Monaco naprawił swój błąd.

46
    Od środka zaczęli piłkarze Monaco.

46

Koniec pierwszej połowy meczu. Po czterdziestu pięciu minutach gry Monaco prowadzi u siebie z Montpellier 2-1. Gospodarze są zdecydowanie lepszą ekipą, która przez większość czasu utrzymuje się przy piłce i stwarza sobie wiele sytuacji podbramkowych. Przed nami druga część spotkania.

45+2
    Niedokładne zagranie Camary w kierunku Mouniera.

45

44
    Żółtą kartką za protesty został ukarany Montaño.

44
    Fabinho ograł dwóch zawodników na prawym skrzydle, zagrał prostopadle do RIVIERE, a ten z zimną krwią przelobował wychodzącego z bramki Pionniera.

43
    Od dwóch minut zawodnicy Montpellier swobodnie rozgrywają sobie piłkę na połowie Monaco.

41
    Nieudany drybling Ferreiry Carrasco.

40
    Niezwykle pewnie w szeregach obronnych gospodarzy gra dzisiaj Fabinho. Brazylijczyk nie popełnił dzisiaj żadnego błędu.

39
    Ocampos ograł jednego rywala na prawym skrzydle i z trudnej pozycji zdecydował się na uderzenie, ale jego strzał po rykoszecie wylądował za linią końcową. Rzut rożny.

38
    Rivière nie zdołał opanować futbolówki w narożniku boiska.

37
    Dośrodkowanie Ferreiry Carrasco w pole karne, ale sytuacje wyjaśniają obrońcy Montpellier.

36
    Wzmaga się doping kibiców gospodarzy, którzy chcą, aby ich ulubieńcy wyszli na prowadzenie w tym spotkaniu.

35
    Zbyt mocno wypuścił sobie piłkę Camara i od bramki zacznie Subašić.

34
    Brzydki faul Toulalana na Montaño.

33
    Ale było groźnie! Lewą stroną przedarł się Ferreira Carrasco, dośrodkował w pole karne, ale Falcao minimalnie nie sięgnął piłki.

32
    Słabe dośrodkowanie i w posiadaniu futbolówki są zawodnicy Montpellier.

31
    Faul na Falcao w niebezpiecznej odległości od bramki Pionniera.

30
    Camara skutecznie powstrzymywany przez Abidala.

29
    Swój atak na własnej połowie konstruują podopieczni Ranieriego.

27
    Zablokowane dośrodkowanie Fabinho i rzut rożny dla Monaco.

26
    Krótka przerwa na uzupełnienie płynów i od środka zaczynają wyraźnie zdenerwowani utratą gola piłkarze gospodarzy.

24
    Gol dla Montpellier!
    Tymczasem gol dla Montpellier! Tego się chyba nikt nie spodziewał! Praktycznie pierwsza groźna akcja gości, wrzutka w pole karne Stambouli i MONTANO pięknym strzałem głową nie daje żadnych szans Subasiciowi na skuteczną interwencję! Mamy remis!

22
    Fabinho skutecznie powstrzymywał Mouniera w narożniku boiska.

21
    Monaco zdecydowanie częściej jest przy piłce. Po 21. minutach podopieczni Ranieriego są przy futbolówce przez 60% czasu gry.

20
    Niecelne dośrodkowanie w pole karne Mouniera. Od bramki zacznie Subašić.

19
    Piłkarze Monaco po trafieniu Kolumbijczyka zaprezentowali "kołyskę" swoim kibicom.

18
    Piłka w lewo, Pionnier w prawo! FALCAO wyprowadza Monaco na prowadzenie pewnym uderzeniem z jedenastu metrów!

17
    Tiéné sfaulował mijającego go Ocamposa. Do jedenastki podchodzi nie kto inny jak Radamel Falcao!

17
    Rzut karny dla Monaco!

16
    Dośrodkowywał w pole karne Marveaux, ale strzał głową Montaño trafia jedynie w boczną siatkę bramki Monaco.

15
    Za nami już kwadrans gry. Jak na razie o wiele lepsze wrażenie po sobie pozostawiają piłkarze gospodarzy, którzy często zagrażają bramce Pionniera.

14
    Niecelne długie podanie w kierunku Falcao.

13
    Słabe dośrodkowanie z rzutu wolnego Carrasco.

12
    Tempo gry nieco się uspokoiło, obie drużyny spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej części boiska.

10
    Strzał z dystansu Stambouliego zbyt słaby, aby zagrozić bramce Subasicia.

9
    Niezłe dośrodkowanie z kornera Ocamposa, ale strzał głową Carvalho nad bramką strzeżoną przez Pionniera.

8
    Dobra interwencja Hiltona po wrzutce Falcao.

7
    Pomału swój kolejny atak konstruują zawodnicy gospodarzy.

6
    Dobre dośrodkowanie z prawej strony boiska w pole karne, tam czekał już Ocampos, ale jego strzał trafił w jednego z obrońców.

5
    Dośrodkowanie Fabinho zablokowane.

4
    Słaba centra z kornera i w posiadaniu goście.

3
    Błąd jednego z defensorów Montpellier, z piłką w polu karnym znalazł się Riviere, ale jego uderzenie z ostrego kąta wybił na rzut rożny Pionnier.

2
    Strzał Ocamposa z dystansu daleko nad bramką.

2
    Defensorzy gości radzą sobie z niezbyt dobrym dośrodkowaniem Ferreiry Carrasco.

1
    Faul Mouniera w środkowej części boiska.

1
    Od środka zaczęli piłkarze Montpellier.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

AS Monaco: Subašić – Carvalho, Abidal, Kurzawa, Fabinho, Obbadi, Toulalan, Ferreira Carrasco, Ocampos, Falcao, Rivière.

Montpellier HSC: Pionnier – Congré, Tiéné, Hilton, Stambouli, Deplagne, Marveaux, Camara, Montaño, Mounier, Herrera.

Sędziowie: Millot – Ocak, Aube.

Faworytem spotkania jest ekipa Monaco, która bardzo się wzmocniła przed rozpoczęciem sezonu. Zawsze leżały jej pojedynki z drużyną Montpellier. Jak będzie tym razem? Kto wygra? O tym przekonamy się już około godziny 16. Zapraszamy do śledzenia relacji live w serwisie lajfy.com

W ostatnich pięciu meczach rozgrywanych między tymi ekipami trzykrotnie górą byli gospodarze, a dwukrotnie padł remis.

Montpellier natomiast na inaugurację sezonu dosyć sensacyjnie zremisowało na własnym stadionie z PSG 1:1.

W pierwszym swoim ligowym spotkaniu w tym sezonie ekipa Monaco wygrała z Bordeaux 2:0.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.