Almeria – Elche 2:2 (koniec) | Rayo Vallecano – Levante 1:2 (koniec) | Celta Vigo – Granada 1:1 (koniec)
Valladolid – Getafe 1:0 (koniec) | Osasuna – Villarreal 0:3 (koniec)
Real Valladolid
1:0 (0:0)
Getafe CF
Sobota 31.08.2013, 21:00 • Estadio Municipal José Zorrilla — Valladolid • Hiszpańska LaLiga

Graczem meczu wybieram Bergdich'a, który miał szansę na strzelenie bramek, podłączał się do akcji ofensywnych, a także miał dobre podania. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na lajfy.com już jutro! (22:56:15)

Druga odsłona świetnie rozpoczęła się dla Realu Valladolid, który szybko objął prowadzenie. Ogólnie pełne 90 minut w przewadze gospodarzy i tylko pojedyncze akcje Getafe, które mogły przynieść im jakieś korzyści. Tak się jednak nie stało i miejscowi wygrywają 1:0 po bramce Valiente.

90+3
    Strzał Sarabii! Chyba ostatnia próba ląduje obok bramki.

90+2
    Chyba już nic nie wydarzy się w tym meczu! Próbują jeszcze goście, ale Real odpiera ich atak.

90+1
    Także Escudero puszczają nerwy i fauluje rywala – kartonik.

90+1
    Manucho ledwo pokazał się na boisku, już fauluje. Żółta kartka po skoku na rywala.

90
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

89
    Wszystkie zmiany wykorzystane, rezerwowi jakoś bardzo nie wykazali się i wynik ciągle pozostaje bez zmian! Ostatnie minuty meczu, zobaczymy, ile doliczy arbiter.

88
    Zmiana w drużynie Real Valladolid: z boiska schodzi Guerra, na boisku pojawia się Manucho.

86
    Valladolid chce postawić "kropkę nad i" i strzelić jeszcze jedną bramkę. Strzał głową leci Valdeta prosto w Moyę!

85
    Jeszcze parę minut i Real zwycięży. Getafe trochę nieśmiało zdobywa kolejne metry.

84
    Zmiana w drużynie Real Valladolid: z boiska schodzi Omar, na boisku pojawia się Baraja.

83
    Lafita traci piłkę w polu karnym i zostaje ona wybita. Getafe nadal przy piłce.

82
    Getafe w ataku pozycyjnym. Pasowałoby, żeby w końcu stworzyli coś groźniejszego, niż tylko przedostanie się na połowę Valladolidu.

80
    Kontra Realu! Omar miał partnerów do zagrania piłki, zdecydował się na akcję indywidualną i parę kiwek, które w ostateczności nic mu nie dały.

79
    Zbliżamy się do końcowej fazy tego meczu. Getafe stara się strzelić wyrównującą bramkę, lecz to gospodarze są nieco bliżsi zdobycia drugiej.

78
    Ostatnia zmiana w Getafe. Mosquera za Rafę.

76
    Rzut wolny Realu po bardzo brzydkim faulu. Dośrodkowanie nie dochodzi do głów zawodników, wciąż w posiadaniu gospodarze.