MKS Kluczbork – Lechia ZG 1:2 (koniec) | Rozwój – Warta 1:0 (koniec) | Bytovia – Zagłębie S. 1:1 (koniec)
Polonia B. – Raków 3:0 (koniec) | Polkowice – Ostrów Wlkp. 1:1 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
1:1 (1:1)
Zagłębie Sosnowiec
Sobota 31.08.2013, 17:00 • Stadion Miejski w Bytowie • 2 Liga Zachodnia

Po bardzo zaciętej walce do ostatnich minut po raz kolejny między tymi drużynami pada remis. Druga połowa obfitowała w wiele fauli a atmosfera była napięta do samego końca. (18:49:53)

90
    Sędzia dolicza 3 minuty do końca spotkania. Napięcie z minuty na minute rośnie!

89
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi Pięta, na boisku pojawia się Kryszak. Opaskę kapitana przejmujee Wróbel.

88
    Kontra przyjezdnych przerwana przez Wróblewskiego i sędzia pokazuje żółty kartonik.

85
    Po wymianie Hirsza z Michalskim ten drugi kończy groźnym strzałem i piłka minimalnie mija słupek! Bramkarz nawet nie drgnął!!!

84
    Kontry zarówno jednej jak i drugiej drużyny przerywane są faulami taktycznymi.

82
    Po ambitnej grze obu drużyn widać że nie zamierzają odpuścić.

80
    Szatan trafia w słupek!!!

79
    Za dyskusje żółtą kartką ukarany został Pięta. Atmosfera na boisku gotuje się.

77
    Kolejna zmiana w zespole z Sosnowca. Schodzi Sadowski a na jego miejscu pojawia się Szatan.

76
    Podopieczni Pawła Janasa wyraźnie przycisnęli gości próbując składnymi akcjami strzelić gola na wage 3 punktów.

74
    Na zmianę decyduje się trener Mirosław Kmieć. W miejsce Tumicza wchodzi Domański.

69
    Piłkarze obu drużyn grają coraz agresywniej co skutkuje wieloma faulami, głównie w środkowej strefie boiska.

68
    Żółta kartka dla Stefanowicz (Bytovia Bytów).

65
    Mecz nabiera tempa! Tym razem Stefanowicz próbwał pokonać bramkarza Zagłębia, lecz ten jest dzisiaj w naprawdę świetnej dyspozycji.

63
    Bardzo silne uderzenie Pięty po zamieszaniu w polu karnym i kapitalna interwencja Wieczorka!

58
    Pierwsza zmiana w szeregach Drutex-Bytovii Bytów. W miejsce Marcina Kajcy na boisku melduje się Michalski Mateusz.