Évian TG – Lyon 2:1 (koniec) | PSG – Guingamp 2:0 (koniec) | Bastia – Toulouse 2:1 (koniec)
Lorient – Valenciennes 1:0 (koniec) | Reims – Nantes 0:0 (koniec) | Rennes – Lille 0:0 (koniec)
Sochaux – Ajaccio 0:0 (koniec)
SC Bastia
2:1 (1:0)
Toulouse FC
Sobota 31.08.2013, 20:00 • Stade Armand Césari (Furiani) • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Najlepszym graczem meczu wg. naszego serwisu zostaje Claudiu Keseru. Rumun zdobył pierwszego gola dla swojej drużyny, popisał się piękną asystą przy drugim trafieniu i wykonał olbrzymią pracę dla swojego teamu. (21:54:28)

Bastia po heroicznym boju zgarnia pełną pulę! Gospodarze tego meczu paradoksalnie zaczęli grać lepiej, kiedy z boiska musiał zejść Palmieri. Dziękujemy, że śledziliście ten zacięty pojedynek w serwisie lajfy.com!

90+4
    Ostatnia akcja meczu i goście wywalczyli jeszcze rzut rożny! Bramkarz Tuluzy w polu karnym rywali! Ale fatalne dośrodkowanie z tego stałego fragmentu i nic już nie odbierze zwycięstwa gospodarzom.

90+3
    Będziemy mieli rzut wolny dla Bastii na ich połowie, po tym jak jeden z zawodników drużyny przyjezdnej zagrał ręką.

90+2
    Landreau mógł zaliczyć asystę! Po długim wybiciu bramkarz gospodarzy przed szansą stanął Raspentino, ale Ahamada wyszedł przed pole karne i w ostatniej chwili wybił futbolówkę na aut!

90+1
    O 4 minuty arbiter przedłużył to spotkanie.

89
    Owację na stojąco zgotowali kibice swojemu napastnikowi, Keseru. Rumuna zastąpi Sable.

88
    Bastia chyba wychodzi z założenia, że najlepszą obroną jest atak i stara się zdobyć 3 gola zamiast bronić się na swojej połowie. Na razie ta taktyka się sprawdza.

87
    Fatalny błąd gości w wyprowadzeniu akcji i Keseru miał szansę na swojego drugiego gola, piłka po jego strzale przeszła jednak minimalnie nad poprzeczką!

85
    Mogło być po meczu! Raspentino świetnie obrócił się z piłką w polu karnym i oddał techniczny strzał na bramkę Ahamady , który uratował swój zespół!

84
    Raspentino świetnie zatrzymał groźnie zapowiadający się kontratak rywali.

83
    Przez ostatnie kilka minut goście cały czas okupują pole karne Bastii, ale czy przyjezdnym wystarczy czasu, aby doprowadzić do wyrównania?

79
    Ryzykowna interwencja obrońcy Bastii w "szesnastce", ale wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.

77
    Regattin zastępuje Didota w drużynie gości.

77
    Trejo przymierzył z dystansu i piłka przetoczyła się kilka centymetrów obok lewego słupka bramki gospodarzy, którzy mieli w tej sytuacji dużo szczęścia!

76
    Było niebezpiecznie pod bramką Landreau, ale Squillaci do spółki z Cahuzaciem wybili piłkę poza boisko.