MKS Kluczbork – Lechia ZG 1:2 (koniec) | Rozwój – Warta 1:0 (koniec) | Bytovia – Zagłębie S. 1:1 (koniec)
Polonia B. – Raków 3:0 (koniec) | Polkowice – Ostrów Wlkp. 1:1 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
1:1 (1:1)
Zagłębie Sosnowiec
Sobota 31.08.2013, 17:00 • Stadion Miejski w Bytowie • 2 Liga Zachodnia

Po bardzo zaciętej walce do ostatnich minut po raz kolejny między tymi drużynami pada remis. Druga połowa obfitowała w wiele fauli a atmosfera była napięta do samego końca. (18:49:53)

90
    Sędzia dolicza 3 minuty do końca spotkania. Napięcie z minuty na minute rośnie!

89
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi Pięta, na boisku pojawia się Kryszak. Opaskę kapitana przejmujee Wróbel.

88
    Kontra przyjezdnych przerwana przez Wróblewskiego i sędzia pokazuje żółty kartonik.

85
    Po wymianie Hirsza z Michalskim ten drugi kończy groźnym strzałem i piłka minimalnie mija słupek! Bramkarz nawet nie drgnął!!!

84
    Kontry zarówno jednej jak i drugiej drużyny przerywane są faulami taktycznymi.

82
    Po ambitnej grze obu drużyn widać że nie zamierzają odpuścić.

80
    Szatan trafia w słupek!!!

79
    Za dyskusje żółtą kartką ukarany został Pięta. Atmosfera na boisku gotuje się.

77
    Kolejna zmiana w zespole z Sosnowca. Schodzi Sadowski a na jego miejscu pojawia się Szatan.

76
    Podopieczni Pawła Janasa wyraźnie przycisnęli gości próbując składnymi akcjami strzelić gola na wage 3 punktów.

74
    Na zmianę decyduje się trener Mirosław Kmieć. W miejsce Tumicza wchodzi Domański.

69
    Piłkarze obu drużyn grają coraz agresywniej co skutkuje wieloma faulami, głównie w środkowej strefie boiska.

68
    Żółta kartka dla Stefanowicz (Bytovia Bytów).

65
    Mecz nabiera tempa! Tym razem Stefanowicz próbwał pokonać bramkarza Zagłębia, lecz ten jest dzisiaj w naprawdę świetnej dyspozycji.

63
    Bardzo silne uderzenie Pięty po zamieszaniu w polu karnym i kapitalna interwencja Wieczorka!

58
    Pierwsza zmiana w szeregach Drutex-Bytovii Bytów. W miejsce Marcina Kajcy na boisku melduje się Michalski Mateusz.

56
    Tumicz próbował zaskoczyć bytowskiego bramkarza strzałem z ok. 35 m

54
    Kolejny nieudany strzał Hirsza.

53
    Tuż obok prawego słupka bramki Sobańskiego uderzał Matusiak!

48
    Dośrodkowanie Pięty ląduje w rękach sosnowskiego bramkarza.

46
    Po zderzeniu głową z Pietroniem ucierpiał Sadowski.

45
    Obie drużyny wyszły na boisko bez zmian.

46

Po pierwszej połowie pełnej emocji druga zapowiada się bardzo ekscytująco bowiem obie drużyny nie zamierzają podzielić się w dzisiejszym meczu punktami i zapowiadają walkę do ostatnich minut. Zapraszamy po przerwie!

45
    Jankowski próbował technicznym strzałem z 16 metrów zaskoczyć Sobańskiego! Próba nieudana i piłka przeleciała minimalnie nad bramką.

43
    Żółta kartka dla Tumicz (Zagłębie Sosnowiec).

40
    Do kontrowersyjnej sytuacji doszło teraz w polu karnym Sosnowiczan. Piłkarze i kibice Drutex-Bytovii domagali się rzutu wolnego pośredniego po podaniu piłki przez Jarczyka do swojego bramkarza.

38
    Ależ bliski szczęścia teraz był Marcin Kajca, którego techniczny strzał z wolnego minimalnie minął prawe spojenie bramki Wieczorka!!!

37
    Blisko pola karnego faulowany Stefanowicz. Rzut wolny dla Bytovii.

35
    Z ok. 18 m uderzał Matusiak, lecz nad bramką bytowskiego zespołu.

34
    Z prawej strony dośrodkowywał Stefanowicz i w ostatniej chwili Marcina Kajce uprzedził Ninković.

31
    Opatrywany Tumicz, który ucierpiał w starciu z Wilczyńskim

30
    Mecz na moment przerwany. Na boisku leży Wróblewski.

29
    Gol dla Zagłębia S.!
    Po wrzutce z prawej strony od Tylca do siatki głową trafia TUMICZ!

27
    Wyśmienitą okazje zmarnował Kajca, który dostał dość niespodziewanie piłkę na głowę i z 3 metrów strzela wprost w ręce Wieczorka!

26
    Kolejny strzał z dystansu Łukasza Grube i po raz kolejny świetnie spisuje się Dominik Sobański!

24
    W poprzeczke trafia Jankowski!!

W sektorze gości zasiadło ok. 50 kibiców z Sosnowca, którzy przejechali sporo kilometrów by wiernie dopingować swój zespół.

17
    Sam na sam z bramkarzem wyszedł Jankowski i fenomalnie w tej sytuacji zachował się Sobański, który ratuje swój zespół przed utratą bramki!!!

15
    Groźnie pod bramką Drutex-Bytovii, lecz tym razem chybia Jankowski.

14
    Silny strzał z dystansu Łukasza Grube i z problemami na rzut rożny wybija piłkę Sobański.

13
    Rzut rożny dla Sosnowca i sytuacje wyjaśniają obrońcy bytowskiego teamu.

12
    Doskonałe prostopadłe zagrnia Pięty do Stefanowicza, który wychodząc na czystą pozycję z Wieczorkiem strzelił wprost w ręce bramkarza Zagłębia!

10
    Hirsz z dystansu, wysoko nad bramką Wieczorka.

8
    Po pięknej dorzutce z lewej strony piłkę z 3 metrów głową uderzał Tumicz i w ostatniej chwili z linii piłkę wybił Benkowski.

7
    Próba dośrodkowania z prawej strony przez Grzesika, lecz pewnie piłkę łapie Sobański.

4
    Gol dla Bytovii!
    Po prostopadłym podaniu Hirsza na lewą flanke do Pięty, ten drugi pięknym zagraniem wyłożył piłkę na 5 m do SURDYKOWSKIEGO, który nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce.

3
    Próba górnego podania Pięty do Hirsza i czujnie Jarczyk, który wybija piłkę na aut.

2
    Strzał Ninkovicia zablokowany przez Pietronia

1
    Powoli w sektorze gości zaczynają się pojawiać pierwsi kibice z Sosnowca.

1
    Zaczynają goście

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i zaczynamy :))

Piłkarze wychodzą na boisko.

Spotkanie rozpocznie się w sobote o godz. 17. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z lajfy.com

W szeregach przyjezdnych do dyspozycji trenera są wszyscy gracze. Sytuacja ma się nieco inaczej u podopiecznych Pawła Janasa. Do pełni sił nie wrócił jeszcze Łukasz Pietroń, a za czerwoną kartkę pauzować będzie Brazylijczyk Daniel da Silva.

Historia pojedynków jest na korzyść Drutex-Bytovii. Z dotychczasowych spotkań czarno-biało-czerwoni wygrali raz, natomiast aż trzykrotnie starcia obu ekip kończyły się remisami. Nigdy w nich nie padało wiele goli. Bilans bramkowy 2:1 dla bytowiaków.

W sobotę Drutex-Bytovia Bytów plasująca się aktualnie na 5. pozycji podejmie zajmujący 11. miejsce w tabeli Zagłębie Sosnowiec w ramach 6. kolejki II ligi zachodniej. Gospodarze zgromadzili jak do tej pory 8 pkt. wygrywając 2 spotkania, 2 razy remisując oraz odnosząc 1 porażkę. Piłkarze z Sosnowca natomiast mając zaległy mecz z Gryfem Wejherowo zebrali dotychczas 6 "oczek" zaliczając 2 wygrane i dwukrotnie przegrywając.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.