Napoli – Torino 2:0 (koniec) | Bologna – Livorno 1:0 (koniec) | Catania – Sassuolo 0:0 (koniec)
Chievo – Fiorentina 1:2 (koniec) | Juventus – Genoa 2:0 (koniec) | Parma – AC Milan 3:2 (koniec)
Udinese – AS Roma 0:1 (koniec) | Lazio – Cagliari 2:0 (koniec)
Juventus FC
2:0 (2:0)
Genoa CFC
Niedziela 27.10.2013, 15:00 • Juventus Stadium, Turyn • Włoska Serie A

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Juventus – Genoa! Spotkanie w Turynie zapowiada się niezwykle emocjonująco!

Juventus jest niepokonany, jeżeli chodzi o spotkania na własnym boisku. Na Juventus Stadium gospodarze odnieśli komplet zwycięstw, odprawiając z kwitkiem: AC Milan, Veronę i Lazio. Ostatnio Juve doznało pierwszej porażki w tym sezonie Serie A. Katem podopiecznych Antonio Conte była Fiorentina. Klub Rafała Wolskiego rozbił Juventus 4:2!

Tymczasem goście – Genoa CFC – to zespół, który co roku ma spore ambicje, a rokrocznie jest skazany na walkę o utrzymanie. W tym sezonie ma być inaczej, jednak póki co jest... podobnie. Genoa ma tylko trzy oczka przewagi nad strefą spadkową!

Zdecydowanym faworytem tego meczu jest podrażniony Juventus. Jednak w poprzednich dwóch sezonach, kiedy gospodarzem było Juve, dwukrotnie padł remis. Ostatnio 1:1, a bramkę dla Genoi zdobył Marco Borriello – były piłkarz zespołu z Turynu, a obecnie gracz Romy.

Jak będzie tym razem? Czy Juventus odwróci kartę i przełamie złą passę? Zapraszamy na naszą relację, która rozpocznie się kilka minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego!

Juventus – Genoa – śledź w lajfy.com!

Witam państwa! Za chwilę poznamy składy, w jakich wystąpią obydwa zespoły.

Wszystko jasne! Poznaliśmy wyjściowe zestawienia i rezerwowych, a obydwa zespoły wychodzą już na murawę!

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

2
    No to gramy! Od początku przewaga gospodarzy.

3
    Pierwsza groźna akcja Juve, ale za długo zwlekał ze strzałem Pogba.

4
    Teraz – pierwsza akcja gości. Bez rezultatu.

5
    Strzelał głową Llorente – niecelnie.

6
    Juventus przystąpił do tego meczu w bardzo ofensywnym zestawieniu.

7
    Próba wymuszenia faulu i żółta kartka dla Teveza.

8
    Juve w natarciu. 75%-25% – przewaga w posiadaniu piłki.

9
    Niezła akcja gości, ale dobrze w obronie Isla.

10
    Gospodarze odzyskują piłkę i znów – długo, mozolnie rozgrywają atak pozycyjny.

11
    Goście starają się grać długą piłkę do groźnego Gilardino. Obrona gospodarzy gra jednak bardzo pewnie.

12
    Przed szansą Pogba! Zabrakło zdecydowania...

13
    Ataku Juventusu są bardzo groźne! W końcu skończy się bramką.

14
    Tym razem Asamoah! Wciąz 0:0.

15
    Szarżował Biondini, ale piłka w rękach Buffona.

16
    Kombinacyjna akcja gospodarzy zakończona strzałem Teveza. Będzie tylko rzut rożny.

17
    Stały fragment gry nie przyniósł żadnego rezultatu. Juve znów buduje atak pozycyjny.

18
    Biondini fauluje Teveza. Bez kartki.

18
    Uderza z wolnego Pirlo – w mur.

19
    Fenomenalny strzał z dystansu Vidala! Poprzeczka!

20
    Statystyka strzałów: 7-0 dla Juve!

21
    Pada w polu karnym Asamoah i mamy jedenastkę!

22
    Do piłki podchodzi Arturo Vidal...

23
    Wspaniałe wykonanie rzutu karnego! Nie miał szans Perin! ARTURO VIDAL!

24
    Teraz powinno być już łatwiej gospodarzom. Genoa musi bardziej zaryzykować!

25
    Póki co defensywa Juve prezentuje się jednak bardzo pewnie.

26
    Piłka w pole karne do Antonelliego, ale ten źle opanował.

26
    Wpada w pole karne Pirlo, mija rywali jak profesor, strzela! Wspaniała obrona Perina! Ależ parada!

27
    To może być parada kolejki! Brawo Mattia Perin!

28
    Akcja Juve, zakończona złym przyjęciem piłki przez Pogbę.

29
    Dobre zagranie do Gilardino, ale w bramce żyje Buffon.

30
    Piłka w pole karne do Llorente, ale będzie tylko rzut rożny.

31
    Pogba zabiera piłkę Biondiniemu, strzela! Obok bramki... Nieodpowiedzialne zachowanie pomocnika gości. Ma szczęście, że to nie skończyło się bramką.

32
    Tymczasem realizator raz jeszcze pokazał powtórkę "faulu" na Asamoahu, po którym sędzia odgwizdał karnego. Czy tam był faul? Jeżeli tak – powinien być rzut wolny, nie karny.

33
    Akcja gości, jednak znów traci piłkę Gilardino. Słaba postawa napastnika Genoi.

34
    Wymiana piłki na linii Isla-Vidal, ale połapali się w tym wszystkim defensorzy gości.

35
    Zdecydowana przewaga Juve.

36
    Asamoah zagrywa ze skrzydła do TEVEZA, ten kładzie obrońcę i strzela do siatki! CARLOS TEVEZ!

37
    Wspaniale zrobił to Tevez! Genoa wydaje się bezbronna!

38
    Dobrze z piłką przy nodze czuje się Vrsaljko! Tym razem wywalczył róg dla gości.

39
    Złe dośrodkowanie Bertolacciego. Juve wyprowadza kolejny atak.

39
    Znów akcja Genoi, bardzo groźne dośrodkowanie Vrsaljko, jednak dobre ustawienie stoperów Juve.

40
    Chiellini potraktował łokciem Bertolacciego. Gra przerwana.

41
    Gramy dalej. Teraz to goście osiągnęli przewagę.

42
    Tevez do Asamoaha, ten odgrywa do Teveza i bardzo niewiele zabrakło, aby napastnik gospodarzy doszedł do strzału!

43
    Genoa jeszcze próbuje przed przerwą. Głównie ich akcje toczą się prawą stroną.

44
    Kontra Juve, ale Llorente za mocno odegrał do Teveza.

45
    Ładne zagranie od Pirlo do Teveza, ten podaje do Llorente, jednak były piłkarz Athletic Bilbao źle przyjął futbolówkę.

45+1
    Kończy się doliczona przez sędziego minuta. Za chwilę piłkarze zejdą na przerwę.

45+1

Juventus prowadzi z Genoą 2:0. Bramki zdobywali: Arturo Vidal (z rzutu karnego) i Carlos Tevez. Juve jest zespołem zdecydowanie lepszym, a goście jeszcze ani razu na poważnie nie zagrozili bramce Buffona.

46
    Są dwie zmiany w ekipie Genoi. W miejsce Gilardino wchodzi młody Konate.

46
    Grek – Fetfatzidis – zmienia Antonellego.

46

47
    Trener gości nie czekał. Dwie zmiany w przerwie. Zszedł największy gwiazdor gości – Gilardino, jednak należy przyznać, że grał bardzo słabo.

48
    Zmiany w Genoi, jednak przeważa nadal Juve.

49
    Rajd Teveza zakończony strzałem – zablokowany.

49
    Prilo z rzutu wolnego – mocny strzał, ale tylko w mur.

50
    Póki co nie widać większej zmiany w grze gości. Juve wciąż dominuje na boisku.

51
    Genoa wciąż bez strzału na bramkę Buffona.

52
    To musiało być 3:0! Strzał z dystansu, sparował piłkę przed siebie Perin, dobitka z bliska Llorente i znów fenomenalnie Perin!

53
    Bramkarz znów ratuje gości. Ile można?

54
    Juve praktycznie cały czas utrzymuje się przy piłce. Wspaniała gra gospodarzy!

55
    Kontra gości, ale wspaniały, czyściutki wślizg Vidala!

56
    Grek Fetfatzidis próbował wymusić rzut karny. Sędzia nie dał się nabrać.

57
    Pirlo przy piłce, miał sporo miejsca, ale za długo zwlekał ze strzałem... Szkoda!

58
    Juve traciło bramki w czterech ostatnich meczach z rzędu. Czy dziś uda się zachować czyste konto?

59
    Piłka do Konate, ten wygrywa walkę w powietrzu, ale nie było żadnego z kolegów w polu karnym. Od bramki Buffon.

60
    Godzina gry za nami. Juve pewnie dąży do zwycięstwa!

61
    Tevez ładnie zgrywa do Llorente, jednak Hiszpan źle przyjął piłkę.

62
    Mamy chwilowy przestój w grze. Dla gości to może być ostatni dzwonek, by jeszcze podjąć walkę!

63
    Wygląda na to, że Juventus stara się uśpić rywala, by w pewnym momencie zadać ostateczny cios!

64
    Juventus w natarciu. Jeszcze sporo może się wydarzyć!

65
    W pole karne wpada Vidal, strzela, jednak broni Perin.

66
    Bardzo dobra postawa środka pola Juve.

67
    Nie ustaje doping na Juventus Stadium.

68
    Genoa stara się, walczy, jednak gołym okiem widać różnicę klas.

69
    Goście domagali się odgwizdania rzutu wolnego. Sędzia Doveri nie reaguje.

70
    Podanie od Vidala, do piłki dopada Tevez, jednak zabrakło mu zdecydowania. Wybija obrona gości.

71
    Vidal i Pogba wykonują wspaniałą pracę w tym spotkaniu.

72
    Strzelał Llorente, jednak zabrakło celności. Niezbyt dobrze gra Hiszpan.

72
    Pierwsza zmiana w Juve. De Ceglie za aktywnego Asamoaha.

73
    Juve nadal nie schodzi z połowy Genoi.

74
    Chyba zejdzie z boiska Llorente. Gotowy jest bowiem Giovinco.

75
    Tak jest! Giovinco zmienia Llorente. Słaby mecz Hiszpana. Giovinco powinien rozruszać ofensywę Juve w tych ostatnich minutach.

76
    Na spalonym Tevez.

77
    Bonucci wyprowadza kolejny atak Juventusu.

78
    Kontra gości, ale znów bez większego zagrożenia.

79
    Kolejny raz na spalonym Carlos Tevez.

79
    Faul w ofensywie Vidala. Zaczną goście z własnej połowy.

79
    Ostatnia zmiana w Genoi. Wchodzi Centurion za Bertolacciego.

80
    Już tylko dziesięć minut do końca.

81
    Faul na Giovinco. Chwila przerwy i gramy dalej.

82
    Dobra akcja gości lewą stroną, dośrodkowanie, jednak zabrakło zdecydowania.

83
    Kontra Juve i zabrakło strzału.

84
    Prostopadła piłka od Pirlo, jednak przeczytał grę Perin.

85
    Goście jeszcze walczą. Chcą wlać w serca swoich kibiców choćby odrobinę nadziei!

86
    Znów Tevez na spalonym. Wysoko gra obrona Genoi.

87
    Tym razem na spalonym jeden z piłkarzy gości.

87
    Ostatnia zmiana w Juve. W miejsce Vidala wchodzi Padoin. Brawa od kibiców.

88
    Napracował się dzisiaj Vidal.

89
    Za chwilę dowiemy się ile czasu doliczy sędzia.

90
    Próbował Giovinco, jednak zablokowany.

90
    Doliczone trzy minuty.

90+1
    Genoa nadal bez celnego strzału na bramkę Buffona.

90+2
    Strzelał Fetfatzidis, ale niecelnie.

90+3

Juventus zwycięski! Gospodarze byli znacznie lepszym zespołem od Genoi. Goście nie potrafili niczym zaskoczyć podopiecznych Antonio Conte. Może następnym razem pójdzie im lepiej? (16:51:05)