Mainz – Eintracht 1:0 (koniec) | Freiburg – Stuttgart 1:3 (koniec)
FSV Mainz 05
1:0 (0:0)
Eintracht Frankfurt
Niedziela 10.11.2013, 15:30 • Coface Arena, Mainz • Niemiecka Bundesliga

Po ciekawym spotkaniu Mainz wygrało 1:0 z Eintrachtem Frankfurt. Jedyną bramkę w dzisiejszym spotkaniu zdobył Pospech.

Serdecznie dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na inne dzisiejsze spotkania na lajfy.com (17:24:17)

90+2
    Złe dogranie w kierunku Barnetty.

90+1
    Trzy minuty dolicza arbiter!

90
    Piękne uderzenie z dystansu Meiera, obok bramki!

88
    Joselu wchodzi za Kadleca.

88
    Fanatyczny doping na trybunach, gospodarze prowadzą!

87
    Gol dla Mainz!
    Bramkę zdobył POSPECH. Piękne dogranie idealnie na głowę Czecha, a ten bez problemu pokonuje Trappa!

85
    Dogranie w pole karne Eintrachtu, ale znów piłkę wybija dobrze Russ.

84
    Dużo walki w środku boiska, gra co chwile jest przerwana przez arbitra.

83
    Choupo-Moting z żółtym kartonikiem.

82
    Niecelne zagranie w kierunku Sallera.

81
    Piękne uderzenie Poltera, ale świetnie broni Trapp!

80
    Saller wchodzi za Okazakiego.

79
    Dośrodkowanie w kierunku Okazakiego, ale piłkę wybił Russ.

78
    Gra toczy się teraz głównie w środkowym sektorze boiska.

76
    Rosenthal wchodzi za Inuiego.

75
    Bardzo dobrze grają dziś w defensywie oba zespoły.

73
    Parker wchodzi za Malliego.

72
    Znów w roli głównej Polter, ale gracz gospodarzy nie trafia!

71
    Bardzo niecelne uderzenie Poltera.

70
    Korner dla Mainz.

69
    Geis zagrywał w pole karne, ale znów pewnie piłkę łapie golkiper Eintrachtu.

67
    Miękkie dośrodkowanie, ale nie doskoczył do piłki żaden z zawodników Frankfurtu.

67
    Rzut wolny dla gości, Barnetta przy piłce.

66
    Bell ukarany żółtą kartką.

66
    Dośrodkowanie w pole karne Eintrachtu, ale piłkę pewnie łapie Trapp.

65
    Bardzo dobra interwencja Oczipki.

65
    Korner dla zespołu gospodarzy.

64
    Spadło tempo spotkania, miejmy nadzieję jednak, że wkrótce ujrzymy pierwszą bramkę.

63
    Na spalonym złapany Kadlec.

61
    Choupo-Moting wchodzi w miejsce Zimlinga.

60
    Okazaki minął jednego z rywali, ale uderzenie napastnika Mainz zostało zablokowane

58
    Ładnie przedzierał się Inui, ale gracz Eintrachtu stracił piłkę w starciu z Bellem.

56
    Dobra okazja Kadleca, ale ostatecznie Czech nie oddał uderzenia.

55
    Bardzo uważnie w obronie gra dziś zespół gospodarzy.

53
    Dobra interwencja defensorów Mainz.

52
    Korner dla gości.

51

50
    Dwie sytuacje Eintrachtu, ale nie ma gola! Uderzał Rode, ale kapitalnie grają dziś golkiperzy obu zespołów.

48
    Żółta kartka dla Fluma.

47
    Od razu świetną sytuację miał Okazaki, ale uderzył w Trappa!

46

Po pierwszej połowie Mainz remisuje bezbramkowo z Eintrachtem. Serdecznie zapraszamy do śledzenia drugiej części spotkania.

45
    Dobrą sytuację miał jeszcze Zimling, ale Duńczyk nie trafia w bramkę!

44
    Niecelne podanie do Okazakiego, piłkę łapie Trapp.

43
    Pierwsza połowa powoli dobiega ku końcowi. Gra toczy się teraz głównie w środkowym sektorze boiska.

42
    Głośny doping kiboli Mainz póki co nie przynosi oczekiwanego skutku.

41
    Żółtko dla Soto.

40
    Dobra interwencja Bella, który wybija piłkę głową.

39
    Rzut wolny dla gości.

38
    Agresywnie pressingiem atakują teraz zawodnicy Eintrachtu.

37
    Ładne podanie do Barnetty, ale pomocnik gości stracił piłkę w starciu z rywalem.

36
    Niecelne podanie do Kadleca, dużo roboty z Czechem mają dziś środkowi defensorzy Mainz.

34
    Inui faulowany przez Geisa, gra przerwana.

33
    Uderzenie z około 40. metrów w wykonaniu Oczipki, fatalnie – wysoko w trybuny.

32
    Będzie jeszcze korner dla zespołu Eintrechtu! Dużo emocji dzisiaj w Mainz!

31
    Inui mija Kariusa, przewraca się po kontakcie z Noveskim, ale nie ma karnego! Kontrowersyjna decyzja sędziego!

30
    Głową uderzał Bell, obok bramki.

29
    Piekielnie mocne uderzenie z dystansu w wykonaniu Soto, ale znów pięknie broni Trapp!

28
    Będzie korner dla zespołu Mainz.

27
    Szansa Zimlinga, ale Duńczyk nie trafia w piłkę w dobrej sytuacji!

25
    Łatwa strata Oczipki, kontra gospodarzy, ale niecelnie zagrywał Pospech.

23
    Podanie w kierunku Barnetty, ale nie zdążył do futbolówki Szwajcar.

22
    Co za sytuacja Okazakiego! Gracz Mainz stanął oko w oko z Trappem, ale golkiper gości broni uderzenie rywala!

21
    Złe zagranie Soto, łatwa strata piłki.

20
    Niewiele dzieje się na boisku. W posiadaniu futbolówki cały czas są gracze Eintrachtu jednak w ostatnich minutach niewiele z tego wynika.

18
    Dośrodkowanie na głowę Poltera, ale ten uderza nad bramką!

17
    Geis ukarany żółtą kartką.

17
    Kolejne ładne zagranie do Kadleca, ale tym razem odskoczyła futbolówka spod nóg Czecha.

16
    Geis ostro potraktował Bambe, gra przerwana.

15
    Próba długiego zagrania do Kadleca, za mocno.

14
    Gra toczy się teraz na połowie Mainz, póki co zdecydowanie przeważają goście.

12
    Na spalonym złapany teraz Okazaki.

11
    Świetna sytuacja Kadleca, ale Czech nie trafia głową z bliskiej odległości!

10
    Zablokowane uderzenie Rode, będzie kolejny korner dla gości dzisiejszego spotkania.

10
    Faulowany w środkowym sektorze był Soto.

9
    Świetnie przedarł się w polu karnym gości Zimling, ale piłka po jego uderzeniu ląduje tylko na bocznej siatce!

8
    Piłka po uderzeniu Fluma zatrzymała się na murze.

7
    Będzie rzut wolny dla Eintrachtu, około 25. metrów do bramki Kariusa.

7
    Dobre zagranie w kierunku Barnetty, ale Szwajcar nie przyjął sobie piłki.

5
    Gracze gości spokojnie rozgrywają swoją akcję.

4
    Świetna szansa Meiera, ale gracz Eintrachtu nie trafia czysto w piłkę!

3
    Na spalonym złapany Polter, to była dobra sytuacja na strzelenie bramki.

2
    Faulował w polu karnym Kadlec, gra przerwana.

2
    Korner dla zespołu gości.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Piłkarze na boisku, zaraz zaczynamy.

1. FSV Mainz 05: Karius – Noveski, Pospech, Park, Bell – Soto, Geis – Malli, Zimling, Polter – Okazaki
    Rezerwowi: Mathenia, Svensson, Saller, Moritz, Moting, Diaz, Parker

Eintracht Frankfurt: Trapp – Oczipka, Bamba, Russ, Jung – Flum, Rode – Inui, Meier, Barnetta – Kadlec
    Rezerwowi: Rosenthal, Joselu, Lakić, Djakpa, Schrock, Celozzi, Wiedwald

Sędziowie: M. Weiner.

Na relację z tego spotkania zapraszamy od godziny 15:00, kiedy to podamy oficjalne składy obu ekip.

Obie drużyny przegrały w poprzedniej kolejce. Co ciekawe, takim samym wynikiem, tyle że FSV przegrał z Augsburgiem na wyjeździe, a Eintracht u siebie z Wolfsburgiem.

Eintracht jeszcze gorzej radzi sobie w Bundeslidze. Drużyna z Frankfurtu w jedenastu kolejkach zdobyli 10 punktów.

Drużyna gospodarzy ma na koncie 13 punktów i zajmuje dwunastą pozycję. Mainz, jeśli wygra dzisiejsze spotkanie, to ma szansę awansować na 8 lokatę.

Spotkanie to zostanie rozegrane na Coface Arena w Mainz. Obiekt ten został otwarty w 2011 roku i może pomieścić 36034 widzów.

Już dzisiaj dojdzie do bardzo ciekawego meczu pomiędzy FSV Mainz i Eintrachtem Frankfurt.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.

Gole: 87. Pospech

Kartki:   17. Geis (MAI), 41. Soto (MAI), 66. Bell (MAI), 83. Choupo-Moting (MAI) – 48. Flum (EIN)

FSV Mainz 05: Karius – Joo-Ho, Noveski, Bell, Pospěch – Malli (73' Parker), Soto, Geis, Zimling (61' Choupo-Moting), Polter – Okazaki (80' Saller)
    Zmiany: Mathenia – Svensson, Saller, Moritz, Díaz, Parker, Choupo-Moting

Eintracht Frankfurt: Trapp – Oczipka, Anderson Bamba, Russ, Jung – Inui (76' Rosenthal), Flum, Meier, Rode, Barnetta – (88' Joselu)
    Zmiany: Wiedwald – Rosenthal, Joselu, Lakić, Djakpa, Schröck, Celozzi

Sędziowie: Michael Weiner – Christoph Bornhorst, Holger Henschel