Genoa – Hellas Verona 2:0 (koniec) | Atalanta – Bologna 2:1 (koniec) | Cagliari – Torino 2:1 (koniec)
Chievo – AC Milan 0:0 (koniec) | Parma – Lazio 1:1 (koniec) | AS Roma – Sassuolo 1:1 (koniec)
Fiorentina – Sampdoria 2:1 (koniec) | Juventus – Napoli 3:0 (koniec)
Chievo Verona
0:0 (0:0)
AC Milan
Niedziela 10.11.2013, 15:00 • Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Włoska Serie A

Graczem meczu wybrany zostaje Świetny w defensywie MEXES! Jego występ w dzisiejszym meczu musiał się podobać nawet najbardziej wybrednym!

90
    Sergio Pellissier nie dotrwał do ostatniego gwizdka arbitra!
    Czerwona kartka!

85
    Rozczarowany Ricardo Kaka opuszcza boisko! W jego miejsce na ostatnie minuty wchodzi Cristante.

85
    I znowu nie ma bramki! Urby Emmanuelson idealnie wystawił piłkę Matriemu, wystarczyło dobrze przyłożyć nogę, ale włoski napastnik nie trafia w bramkę! Pudło!

82
    Ricardo Montolivo kończy swój udział w tym meczu. Allegri powinien był wcześniej pomyśleć o zmianie. Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla pomocnika Milanu.
    Montolivo tylko machnął ręką na decyzję arbitra i grzecznie zszedł z boiska.

80
    To powinien być gol! Kaka zagrał do Robinho, ten wpadł w pole karne między trzema obrońcami i natychmiast uderzył na bramkę! Trafił w słupek... Cóż za pech!
    Piękna akcja Rossonerich!

78
    Zmiany w obu zespołach. W drużynie Milanu boisko opuszcza Andrea Poli, a w jego miejsce oglądać będziemy Constanta.
    Z kolei w z ekipie Chievo swój udział w meczu kończy Paloschi. Na murawie melduje się Acosty.

76
    Rigoni ukarany żółtą kartką za faul 25 metrów na wprost od bramki Puggioniego! Szansa na bezpośredni strzał na bramkę.
    Emmanuelson ustawia sobie piłkę

74
    Kapitalnie Chievo! Rigoni wypuścił Paloschiego w pojedynek sam na sam z Abbiatim! Wychowanek Milanu ograł bramkarza i znalazł się przed pustą bramką, ale akcję przerwał gwizdek arbitra. Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę... Spalony.

66
    W odpowiedzi zmiana w ekipie Milanu. Za Muntariego wchodzi Robinho.

65
    Thereau kończy swój udział w tym meczu. W jego miejsce do boju posłany Pellissier.

59
    Urby Emmanuelson trafia w słupek! Świetne, techniczne uderzenie ze skraju pola karnego! Zabrakło centymetrów!

52
    NIEPRAWDOPODOBNE! Chievo marnuje stuprocentową sytuację! Po fantastycznym podaniu z głębi pola w sytuacji sam na sam znalazł się Thereau! Kąt był jednak ostry i Abbiati poradził sobie z jego strzałem! Piłka trafiła jednak pod nogi Rigoniego! Przed nim była tylko bramka! Wystarczyło dostawić nogę! Ale Rigoni nie trafił w światło bramki... Tylko boczna siatka!

46
    Domenico Di Carlo decyduje się na zmianę w swoim zespole już w przerwie meczu. W miejsce bezbarwnego Estigarribii wprowadza fińskiego pomocnika – Heremaja!

45+1
    Głupio zarobiona kartka. Montolivo będzie musiał w drugiej połowie grać bardziej ostrożnie.

34
    Miarka się przebrała! Cesar trafia do notesu arbitra! Żółta kartka! Ściął Kakę równo z trawą!

Gole:

Kartki:   34. Cesar (CHV), 76. Rigoni (CHV) – 45+1. Montolivo (MIL)   82. Montolivo (MIL)   90. Pellissier (CHV)

Chievo Verona: Puggioni – Frey, Dainelli, Cesar – Sardo, Raovanovic, Rigoni, Pamic, Estigarribia (46' Hetemaj) – Paloschi (78' Acosty), Thereau (65' Pellissier)
    Zmiany: Silvestri, Squizzi, Bernardini, Papp, Hetemaj, Drame, Sestu, Improta, Acosty, Lazarevic, Ardemagni, Thereau

AC Milan: Abbiati – Abate, Zapata, Mexes, Emanuelson – Poli (78' Constant), Montolivo, De Jong, Muntari (66' Robinho), Kaka (85' Cristante) – Matri
    Zmiany: Amelia, Gabriel, Bonera, Zaccardo, Cristante, Constant, Birsa, Niang, Robinho

Sędziowie: Daniele Orsato