Bayern – Braunschweig 2:0 (koniec) | Bayer – 1. FC Nurnberg 3:0 (koniec) | Hoffenheim – Werder 4:4 (koniec)
Mainz – Borussia D. 1:3 (koniec) | Hertha – Augsburg 0:0 (koniec) | Schalke 04 – Stuttgart 3:0 (koniec)
Hertha Berlin
0:0 (0:0)
FC Augsburg
Sobota 30.11.2013, 15:30 • Stadion Olimpijski, Berlin • Niemiecka Bundesliga

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (17:23:00)

Ciężko wyróżnić w tym meczu jakiegoś zawodnika, ale nasz wybór pada na Ben-Hatire, który miał zdecydowanie najwięcej okazji na zdobycie bramki.

Koniec spotkania! Hertha Berlin po niezbyt ciekawym dla oka spotkaniu bezbramkowo zremisowała na własnej murawie z FC Augsburg.

90+1
    Zaledwie jedna minuta doliczona do spotkania.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

88
    Hertha szuka jeszcze swojej okazji, ale goście nie pozwalają berlińczykom nawet zbliżyć się do ich pola karnego.

86
    Tampo spotkania znacznie opadło. Obie drużyny już wyraźnie zmęczone.

84
    Ostatniej zmiany dokonują także goście. Na ostatnie minuty spotkania na boisku pojawił się De Jong w miejsce Wrenera.

82
    Goście wycofali grę daleko pod bramke Hitza.

80
    Rzut wolny dla Herthy z okolic trzydziestego metra.

78
    Ostatnia zmiana u berlińczyków. Ben-Hatira kończy swój występ, jego miejsce zajmuje Schulz.

77
    Nieudane dalekie dośrodkowanie Klavana do pola karnego gospodarzy.

74
    Callsen-Bracker otrzymał żółtą kartkę za przytrzymywanie koszulki Ramosa.

73
    Przewaga drużyny z Berlina jest już całkowicie niewidoczna. Coraz śmielej poczynają sobie przyjezdni.

71
    Kraft wznawia grę od bramki po niezbyt udanej akcji Augsburga.

69
    Nie mogą poradzić sobie gospodarze ze szczelną defensywą gości.

67
    Drugiej zmiany dokonują także gospodarze. Mukhtar wchodzi na boisko w miejsce Skjelbreda.

65
    Hertha spokojnie konstruuje kolejny atak. Jak na razie gospodarze rozgrywają piłkę na własnej części murawy.

62
    Chwila przerwy w grze spowodowana drobną kontuzją Klavana. Zawodnik Augsburga wrócił już jednak do gry.

60
    Druga zmiana w szeregach gości. Bobadilla zajmuje miejsce Milika.

59
    Chwila niezbyt ciekawej gry na boisku. Gospodarze rozgrywają piłkę w okolicach środkowej części boiska.

56
    Świetny strzał Ramosa! Zawodnik Herthy mierzył w lewy dolny róg, idealnie wyczuł to jednak Hitz.

54
    Pierwszy rzut rożny dla gości w tym spotkaniu.

53
    Faul Ben-Hatiry na Baierze. Tunezyjczyk za to zagranie został upomniany przez arbitra.

51
    Jak na razie druga połowa wygląda niemal tak samo – Hertha atakuje, Augsburg się broni.

49
    Niezbyt udanie wykonali ten stały fragment gry berlińczycy.

48
    Drugi w tym spotkaniu korner podyktowany dla drużyny gospodarzy.

46
    Druga połowa rozpoczęta przez zawodników Herthy.

46
    Na początek drugiej połowy zmiana w szeregach gości. Moravek wchodzi w miejsce Philpa.

46

Koniec 1. połowy spotkania. Po 45. minutach gry w Berlinie mamy bezbramkowy remis.

45+1
    Rzut rożny dla Herthy.

45+1
    Arbiter dolicza jedną minutę do pierwszej połowy.

45
    Dopiero teraz udało się gościom zagrozić bramce Krafta. Akcja została jednak szybko przerwana z powodu spalonego.

45
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry pierwszej połowy spotkania.

44
    STATYSTYKI: Pierwszą połowę idealnie ilustrują strzały oddane na bramki. Augsburg nie zmusił ani razu do interwencji Krafta. HTH – 4 strzały. AUG – 0 strzałów.

42
    Gospodarze wycofali grę na własną połowę.

40
    Ben-Hatira strzela ponownie obok bramki Hitza.

39
    Strzał Ramosa z dystansu, spokojna interwencja golkipera Augsburga.

37
    Nieczyste wejście Hosogaiego na jednego z zawodników gości. Sędzia odgwizduje przewinienie.

36
    Kolejny mocny, ale także niecelny strzał ze strony Ben-Hatiry. Grę od bramki wznowi Hitz.

34
    Goście od dłuższego czasu mają ogromne problemy z rozegraniem piłki na połowie rywala.

32
    Arbiter dyktuje rzut wolny dla berlińczyków z około trzydziestu metrów od bramki Hitza.

30
    Bardzo pasywna gra przyjezdnych. Spotkało się to z gwizdami kibiców na Stadionie Olimpijskim.

30
    Pierwsza żółta kartka w spotkaniu. Jej zdobywcą został Cigerci.

29
    Tempo spotkania po chwili intensywnej gry ponownie opadło.

27
    Najlepsza jak dotąd okazja Herthy. Cigerci z czystej pozycji oddaje dobry strzał na bramkę gości. Tam jednak równie świetnie spisał się Hitz.

26
    Goście wycofali grę daleko pod bramkę Hitza. Bardzo mozolnie rozkręca się to spotkanie.

24
    Mocny, ale także niecelny strzał Ben-Hatiry na bramkę Krafta.

22
    FCA spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej części boiska.

20
    Przymusowa zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Langkamp, który doznał drobnej kontuzji. Jego miejsce zajmuje

19
    STATYSTYKI: Jak na razie posiadanie piłki zdecydowanie na korzyść gospodarzy. HTH – 67%. AUG – 33%.

17
    Rzut wolny dla przyjezdnych tuż sprzed pola karnego Herthy Berlin.

15
    N'Djeng upomniany przez arbitra głównego po faulu na Klavanie. Na razie obyło się bez kartki.

14
    Augsburg stopniowo zbliża się do pola karnego gospodarzy.

13
    Gospodarze na pozycji spalonej. Arbiter liniowy wychwycił to momentalnie.

11
    Pierwszy strzał berlińczyków. Dobra interwencja Hitza, który szybko wybija piłkę ze swojego pola karnego.

9
    Kolejny faul w ataku popełniają goście. Piłka ponownie w posiadaniu Herthy.

8
    Osiem minut spotkania za nami. Jak na razie gospodarze nie zdołali nawet się zbliżyć pod bramkę Hitza.

6
    Faul w ataku jednego z piłkarzy Augsburga na Langkampie. Gra przerwana.

5
    Kraft wznawia grę od własnej bramki po niezbyt udanej akcji przyjezdnych.

3
    Gra wciąż toczy się w środkowej części boiska.

2
    Piłka już w posiadaniu gospodarzy, który spokojnie konstruują swoją pierwszą akcje.

1
    Spotkanie rozpoczęte przez zawodników z Augsburga.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Hertha Berlin: Kraft – Langkamp, Pekarik, van den Bergh, N'Djeng, Hosogai, Ben-Hatira, Skjelbred, Lustenberger, Cigerci, Ramos
    Rezerwowi: Allagui – Ronny, Niemeyer, Schilz, Wagner, Mukhtar, Gersbeck

FC Augsburg: Hitz – Callsen-Bracker, Verkaegh, Klavan, Philp, Ostrzolek, Wrener, Baier, Vogt, Altintop, Milik
    Rezerwowi: Manninger, Holzhauser, Moravek, de Jong, Hong, Bobadilla, Molders

Sędziowie: Welz – Foltyn, Thomsen.

Na relację z tego spotkania zapraszamy na lajfy.com!

Spotkanie zostanie rozegrane na słynnym i historycznym Stadionie Olimpijskim w Berlinie.

Augsburg zaś zajmuje 11. miejsce w tabeli niemieckiej Bundesligi. Dzisiejsi goście po 13. rozegranych meczach mają 16. punktów. Ostatnie trzy mecze to dwa zwycięstwa i jedna porażka. Tydzień temu FCA pokonał Hoffenheim 2:0.

Hertha to aktualnie ósma drużyna ligi. Piłkarze z Berlina po 13. kolejkach mają na swoim koncie 18. punktów. Ostatnie trzy spotkania to jedno zwycięstwo i dwie porażki berlińczyków. W ostatnim meczu Hertha przegrała z Leverkusen 0:1.

To już czternasta kolejka spotkań ligi niemieckiej, która rozkręciła się na dobre. Jednym z sobotnich spotkań będzie starcie drużyn ze środkowej części tabeli.

Czternasta kolejka niemieckiej Bundesligi, spotkanie pomiędzy Herthą Berlin, a FC Augsburg.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.