Pogoń – Cracovia 0:0 (koniec) | Piast – Podbeskidzie 0:0 (koniec) | Śląsk – Legia 1:1 (koniec)
Pogoń Szczecin
0:0 (0:0)
Cracovia
Niedziela 09.03.2014, 13:00 • Stadion Miejski im. Floriana Krygiera, Szczecin • PKO Ekstraklasa

Po bardzo przeciętnym spotkaniu Pogoń Szczecin remisuje bezbramkowo z Cracovią. Piłkarzom obu zespołów brakowało dzisiaj skuteczności. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu lajfy.com! (14:53:44)

Steblecki został ukarany żółtą kartką za dyskusje z arbitrem.

90+3
    Adam Frączczak został ukarany drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną. Pogoń będzie kończyła w osłabieniu.

83
    Fantastyczną okazję do zdobycia bramki zmarnował teraz Jakub Bąk, który ograł Żytkę i będąc przed Pilarzem posłał piłkę obok słupka!

82
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Vladimir Boljević, na boisku pojawia się Przemysław Kita.

78
    Boljević został ukarany żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego.

66
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Hernâni, na boisku pojawia się Maciej Dąbrowski.

65
    Adam Frączczak został ukarany żółtą kartką za przerwanie faulem kontrataku gości.

62
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Pavle Popara, na boisku pojawia się Rafał Murawski.

59
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Łukasz Zejdler, na boisku pojawia się Bartłomiej Dudzic.

53
    Akahoshi bardzo dobrze dośrodkował z narożnika boiska w pole karne do Frączczaka, który groźnie główkował na bramkę! Świetnie jednak broni Pilarz!

52
    Danielewicz faulował przed polem karnym Małeckiego za co został ukarany żółtą kartką.

48
    Steblecki przejął piłkę przed polem karnym Pogoni i zdecydował się na strzał na bramkę! Z dużym trudem broni Janukiewicz! Bardzo dobrze w drugą część meczu weszła Cracovia!

46
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Takuya Murayama, na boisku pojawia się Jakub Bąk.
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Sławomir Szeliga, na boisku pojawia się Krzysztof Danielewicz.

Po bardzo przeciętnej pierwszej części gry Pogoń Szczecin remisuje bezbramkowo z Cracovią. Na drugą odsłonę tego meczu zapraszamy za 15. minut!

33
    Bartosz Ława został ukarany żółtą kartką za celowe zagranie piłki ręką!

30
    Ależ okazja dla Pogonii! Małecki odebrał piłkę na połowie Cracovii, zagrał z klepki z Robakiem i w doskonałej sytuacji uderzył obok słupka!

29
    Golla zaatakował bardzo brzydko wychodzącego z kontratakiem Strausa! Zasłużona żółta kartka.

8
    Pierwsza bardzo groźna akcja Pogoni! Portwocy świetnie poklepali w polu karnym gości! Akahoshi zagrał płasko z lewej strony boiska w kierunku Robaka, ale doświadczony napastnik uderzył obok słupka!
    Gole:

Kartki:   29. Golla (POG), 33. Ława (POG), 65. Frączczak (POG) – 52. Danielewicz (CRA), 78. Boljević (CRA), ?. Steblecki (CRA)   90+3. Frączczak (POG)

Pogoń Szczecin: Janukiewicz – Rudol, Golla, Hernâni (66. Dąbrowski), Frączczak – Popara (62. Murawski), Ława, Murayama (46. J. Bąk), Małecki, Akahoshi – Robak.
    Zmiany: Kudła – Dąbrowski, J. Bąk, Murawski, Rogalski, Kozłowski.

Cracovia: Pilarz – Jaroszyński, Żytko, Dąbrowski, Nykiel – Steblecki, Štraus, Szeliga (46. Danielewicz), Zejdler (59. Dudzic), Boljević (82. Kita) – Rakels.
    Zmiany: Perdijić – Mikulić, Danielewicz, Bernhardt, Dudzic, Papadópoulos, Kita.

Sędziowie: Bartosz Frankowski (Toruń).

Widownia: 10.847