Bytovia – Jarota 0:1 (koniec) | Rozwój – Błękitni 2:0 (koniec) | Gryf – Lechia ZG 4:1 (koniec)
MKS Kluczbork – Raków 1:1 (koniec) | Ruch Z. – Górnik W. 3:0 (koniec) | Polonia B. – Ostrów Wlkp. 1:1 (koniec)
Kalisz – Zagłębie S. 0:0 (koniec) | Chrobry – Warta 0:0 (koniec)
Calisia Kalisz
0:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec
Sobota 12.04.2014, 18:00 • Stadion Miejski w Kaliszu • 2 Liga Zachodnia

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na LAJFY.COM. (19:52:53)

Druga połowa w wykonaniu obu zespołów wyrównana. Żadna z drużyn w końcówce meczu nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na własną korzyść. Mecz kończy się remisem 0:0.

Dzisiejszego spotkanie na Stadionie Miejskim w Kaliszu dobiegło końca.

90+3
    Arłukowicz wrzuca z rzutu wolnego i pewnie chwyta Forenc.

90+2
    Kaliszanie przy piłce, strata i faul dla Sosnowca.

90+1
    Akcja Calisii w polu karnym Zagłębia, faulowany jeden z obrońców gości.

90
    Sędzia techniczny dolicza do dzisiejszego spotkania 4 minuty.

90
    Faulowany zawodnik Calisii. Forenc wznawia z rzutu wolnego.

89
    Długie podanie na połowę Zagłębia. Futbolówka wychodzi za linię końcową.

88
    Walka o piłkę w środku pola. Faulowany Matusiak.

87
    Po raz kolejny podanie Kostova. Tym rzem nie dochodzi do podania żaden z kolegów.

86
    Sosnowiec przy piłce. Akcja na prawym skrzydle gospodarzy. Forenc wznawia od bramki.

84
    Ostatnia zmiana u gospodarzy. Boisko opuszcza Kimura. W jego miejsce pojawia się Bartosz Jasiński.

84
    Struski wznawia grę.

82
    Przerwa w grze. Urazu doznał bramkarz Sosnowca.

80
    Błyskawiczna kontra gości po wznowieniu, uderzenie Tylca i w ostatniej chwili interweniuje Forenc.

79
    Kaliszanie nadal prowadzą grę, akcja Kucińskiego na lewym skrzydle i rzut rożny dla Kaliszan.

78
    Gospodarze rozgrywają na połowie rywala. Podanie do Kimury i piłka po uderzeniu mija słupek Struskiego.