Crystal Palace – Aston Villa 1:0 (koniec) | Fulham – Norwich 1:0 (koniec) | Southampton – Cardiff 0:1 (koniec)
Stoke – Newcastle 1:0 (koniec) | Sunderland – Everton 0:1 (koniec) | West Bromwich – Tottenham 3:3 (koniec)
West Bromwich Albion F.C.
3:3 (3:1)
Tottenham Hotspur
Sobota 12.04.2014, 16:07 • The Hawthorns, West Bromwich • Angielska Premier League

Dziękuję za śledzenie relacji z dzisiejszego spotkania i zapraszam na kolejne transmisję z boisk Premier League! Żegna się z Państwem, Patryk Oko!

MVP spotkania

Bohaterem spotkania według redakcji lajfy.com został wybrany Christian Eriksen. Duńczyk nie rozegrał dzisiejszego popołudnia fenomenalnych zawodów, ale umieszczając futbolówkę w siatce w 94. minucie gry i dając punkt swojej ekipie, z pewnością zasłużył na tytuł bohatera spotkania.

Podsumowanie

Ależ emocje na The Hawthorns! Dzisiejszego popołudnia zobaczyliśmy aż sześć bramek, ale ostatecznie nie poznaliśmy zwycięscy! West Bromwich w fenomenalny sposób rozpoczęło zawody i w trzydzieści cztery minuty położyło na łopatki rywali! Rzutu karnego nie wykorzystał Adebayor, a wynik do przerwy, to 3-1 dla gospodarzy. Tak grający Tottenham, nie mógł liczyć na wywiezienie z The Hawthorns choćby punktu! W drugiej odsłonie obraz gry uległ jednak zmianie! West Bromwich starało się utrzymać wynik, a Koguty przystąpiły do skomasowanych ataków! Bardzo odważna ofensywna gra opłacił się i ostatecznie przyniosła gościom upragniony remis! Z piekła do nieba! Z 0-3 do 3-3!

90+6

90+5
    Jeszcze Tottenham szuka swojej szansy na zwycięstwo! Bardzo długa akcja ofensywna w wykonaniu gości ostatecznie przerwana bardzo niedokładnym podaniem. Z inicjatywą stara się wyjść West Bromwich.

90+4
    Żółtą kartką, za opóźnianie gry, ukarany zostaje Foster.

90+4
    Gol dla Tottenhamu!
    Mamy remis! CHRISTIAN ERIKSEN zdobywa bramkę na wagę punktu! Duńczyk otrzymuje znakomite podanie od Lennona i potężnym strzałem z jedenastego metra pokonuje bezradnego Fostera! Futbolówka umieszczona tuż pod poprzeczką! Coś niesamowitego!

90+2
    Gospodarze starają się przeprowadzić bardzo szybką akcję prawą stroną boiska. Na wysokości zadania staje jednak Kaboul, który powstrzymuje rywala w narożniku boiska. Lloris rozpocznie zawody od bramki.

90
    Arbiter decyduje się na doliczenie, aż sześciu dodatkowych minut do regulaminowego czasu gry! Na The Hawthorns jeszcze wiele się może wydarzyć!

90
    Eriksen za faul na rywalu, zostaje ukarany żółtym kartonikiem!

89
    Kane do Townsenda! Ten zablokowany przez Brunta na jedenastym metrze! Gdyby nie interwencja obrońcy West Brom, to goście mogliby cieszyć się z remisu!

88
    Tym razem na dośrodkowanie decyduje się Eriksen, ale Duńczyk ponownie zagrywa bardzo niedokładnie. Zawodnik musi popracować nad celnością swoich podań.

87
    Brunt bardzo skutecznie blokuje rywala w narożniku boiska. Piłka opuszcza jednak plac gry, a zespół gości rozpocznie od wyrzutu z autu. To nie koniec zagrożenia pod bramką West Bromwich!

86
    Townsend na prawej stronie! Zawodnik stara się posłać futbolówkę w pole karne, ale jego zamiar zostaje zablokowany przez rywali. Ostatecznie, po aucie, piłka trafia do Adebayora, ale ten zostaje złapany przez arbitra na pozycji spalonej!

85
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Rose, na boisku pojawia się Townsend.

83
    Ridgewell bardzo niesportowo zachował się w narożniku pola gry. Atak od tyłu na rywala przykuł uwagę arbitra, który zdecydował się na ukaranie zawodnika żółtym kartonikiem!

82
    Odpowiedź w wykonaniu West Bromwich! Berahino w narożniku boiska stara się minąć jednego z rywali, ale ostatecznie zostaje zatrzymany. Piłka opuszcza plac gry, a gospodarze rozpoczynają od wyrzutu z autu.

81
    Piłka opuszcza plac gry. Od rzutu z autu na wysokości pola karnego rywali rozpoczyna zespół Tottenhamu.

Patryk Oko

Gole: 1. Vydra, 5. Brunt, 31. Sessègnon – 34. Olsson (sam.), 70. Kane, 90+4. Eriksen

Kartki:   62. Dorrans (WBA), 65. Reid (WBA), 83. Ridgewell (WBA), 90+4. Foster (WBA) – 55. Rose (TOT), 90. Eriksen (TOT)

Spudłowany karny!: 16. Adebayor (TOT), bramkarz Foster obronił

West Bromwich Albion F.C.: Foster – Reid, McAuley, Olsson (78' Dawson), Ridgewell – Amalfitano, Mulumbu, Brunt, Dorrans – Sessègnon (58' Yacob), Vydra (72' Berahino)
    Zmiany: Myhill – Yacob, Anichebe, Dawson, Jones, Berahino, Bifouma

Tottenham Hotspur: Lloris – Naughton, Chiriches (46' Fryers), Kaboul, Rose (85' Townsend) – Lennon, Chadli (78' Sigurðsson), Paulinho, Eriksen – Adebayor, Kane
    Zmiany: Friedel – Fryers, Veljkovic, Bentaleb, Sigurdsson, Townsend, Winks

Sędziowie: N. Swarbrick – L. Betts, A. Halliday – K. Friend