Crystal Palace – Aston Villa 1:0 (koniec) | Fulham – Norwich 1:0 (koniec) | Southampton – Cardiff 0:1 (koniec)
Stoke – Newcastle 1:0 (koniec) | Sunderland – Everton 0:1 (koniec) | West Bromwich – Tottenham 3:3 (koniec)
Crystal Palace F.C.
1:0 (0:0)
Aston Villa
Sobota 12.04.2014, 16:07 • Selhurst Park, Londyn • Angielska Premier League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (18:00:45)

MVP spotkania dla zdobywcy jedynej dzisiaj bramki – Jasona Puncheona.

Koniec dzisiejszego spotkania! Crystal Palace pokonuje na własnej murawie Aston Ville 1:0 i zdobywa kolejne trzy, cenne punkty do ligowej tabeli! Świetna końcówka w wykonaniu gospodarzy!

90+3
    Goście na pozycji spalonej. Gra przerwana. Do zakończenia meczu pozostały sekundy.

90+2
    Aston Villa jeszcze się nie poddaje. Goście wciąż w ofensywie. Rzut rożny.

90+1
    Sędzia dolicza jeszcze trzy minuty do dzisiejszego starcia.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

89
    Gospodarze starają się utrzymywać piłkę jak najdalej od własnej połowy.

88
    Kapitalna interwencja Speroniego po uderzeniu Delpha! To mogła być bramka, a skończyło się jedynie na rzucie rożnym!

87
    Aston Villa rozgrywa piłkę na połowie rywala. Wszyscy zawodnicy Crystal Palace cofnięci do defensywy.

85
    Ładne uderzenie Murraya sprzed pola karnego na bramkę Guzana. Piłka jednak przelatuje tuż obok prawego słupka.

84
    Ostatniej zmiany dokonują także gospodarze. Na boisku w miejsce Bolasiego pojawia się Parr.

83
    Druga zmiana w drużynie Aston Villi – Weimann zastępuje El Ahmadiego.

82
    Podwójna zmiana w zespole z Birmingham. Wpierw na murawę za Bertranda wchodzi Albrighton.

82
    Kapitalne podanie w tempo Westwooda do Agbonlahora! Ten drugi marnuje świetną okazję na wyrównanie!

81
    Aston rusza z kontratakiem. Westwood wyprowadza akcje swojej drużyny lewym skrzydłem.

80
    Crystal Palace ponownie rozgrywa piłkę w okolicach pola karnego Aston Villi. Świetna gra londyńczyków w ostatnich minutach.

79
    Dopiero teraz poderwali się do ataku zawodnicy Aston Villi. Gospodarze jednak ani myślą dać zepchnąć się na własną połowę.