ROW Rybnik – Cracovia 1:3 (koniec) | Zagłębie L. – Górnik Ł. 1:1 (koniec) | Cracovia – Karpaty 0:1 (koniec)
Korona – Termalica 1:0 (koniec) | GKS T. – Podbeskidzie 0:3 (koniec) | Pogoń – Chojniczanka 2:1 (koniec)
Wisła Pł. – Olimpia G. 0:1 (koniec) | Puszcza – Limanovia 2:4 (koniec) | Pogoń – Bytovia 0:1 (koniec)
Lechia – Górnik Z. 3:1 (koniec) | Wisła K. – MSK Żilina 1:1 (koniec)
Korona Kielce
1:0 (1:0)
Bruk-Bet Termalica
Sobota 05.07.2014, 11:00 • Kolporter Arena • Spotkania towarzyskie

82
    Mamy zmianę w Koronie. Boisko opuścił Kwiecień, który wygląda na bardzo zmęczonego. W jego miejsce wszedł młody Maciej Załęcki.

62
    Piękna akcja gości! Szywacz zagrał na około 16. metr do Janeczko, który świetnym podaniem obsłużył ponownie Szywacza. Obrońca z Niecieczy oddał bez zastanowienia mocny strzał prostym podbiciem, ale piłka poleciała minimalnie ponad poprzeczką!

56
    Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym meczu – Jovanović faulem taktycznym powstrzymał kontratak gości. Musiało się to w taki sposób zakończyć.

45+1
    To mogło być idealnie zakończenie pierwszej połowy dla Korony! Przypadkowo dość piłka przeszła między defensorami i dopadł do niej Przemysław Trytko! Nie wahał się ani chwili napastnik Korony i oddał uderzenie wewnętrzną częścią stopy, ale minimalnie chybił!

43
    Świetna akcja Korony! Aankour dostał podanie prostopadłe na prawym skrzydle, udało mu się dośrodkować spod linii końcowej. Do piłki na krótkim słupku dopadł Khizhnichenko, który oddał strzał głową, ale przeniósł futbolówkę minimalnie ponad poprzeczką!

32
    Jest zapowiadana zmiana wśród gości! Boisko opuścił wcześnie dość Paluchowski, a w jego miejsce wszedł Wróbel. Ciężko stwierdzić czym spowodowana jest ta roszada – być może kontuzja.

25
    Kolejne zagrożenie ze strony Korony! Tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego świetnie do strzału głową doszedł Ouattara, jednak uderzył minimalnie niecelnie! Dobry występ do tej pory notuje Iworyjczyk.

6
    Gol dla Korony!
    Świetne podanie z głębi pola, na pozycję idealnie wyszedł JACEK KIEŁB, który technicznym uderzeniem z powietrza trafił do siatki!

2
    Pierwsza akcja Korony! Leandro Dos Santos dośrodkował spod linii bocznej, futbolówka powędrowała prosto na głowę Khizhnichenko, który strzałem głową próbował zaskoczyć bramkarza, ale nie tym razem. Dobra interwencja Olszewskiego.

Norbert Sinkiewicz

Gole: 6. Kiełb

Kartki:   56. Jovanović (KRN)

Korona Kielce: I połowa: Małecki – Kuzera, Malarczyk, Ouattara, Dos Santos – Aankour, Marković, Pylipchuk, Kiełb – Trytko, Khizhniczenko
    II połowa: Kosiorowski – Kwiecień(82. Załęcki), Wrześniewski, Sylwestrzak, Janiec – Sobolewski, Jovanović, Petrov, Cebula – Korzym (K), Gołębiewski

Bruk-Bet Termalica: I połowa: Olszewski – Fryc, Czerwiński, Sołdecki, Jarecki – Pleva, Rozwadowicz, Kamiński, Drozd – Biskup, Paluchowski(32. Wróbel)
    II połowa: Nowak, Kupczak, Szywacz, Kaczmarczyk, Kopacz, Janeczko, Foszmańczyk, Smuczyński, Ciechański, Płaneta, Wróbel

Sędziowie: Marcin Szrek (Kielce)