Cagliari – Torino 1:2 (koniec) | Fiorentina – Sassuolo 0:0 (koniec) | Hellas Verona – Genoa 2:2 (koniec)
Inter – Atalanta 2:0 (koniec) | Juventus – Cesena 3:0 (koniec) | Napoli – US Palermo 3:3 (koniec)
Parma – AS Roma 1:2 (koniec) | Sampdoria – Chievo 2:1 (koniec)
UC Sampdoria
2:1 (1:0)
Chievo Verona
Środa 24.09.2014, 20:45 • Luigi Ferraris, Genoa • Włoska Serie A

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com! (22:37:29)

Koniec spotkania! UC Sampdoria po emocjonującej końcówce spotkania pokonuje Chievo Veronę na własnej murawie 2:1. Kapitalną bramką popisał się w ostatnich minutach meczu Paloschi.

90+3

90+2
    Sampdoria wybija piłkę daleko z własnej połowy.

90+1
    Chievo rusza do ofensywy. Verona ma jeszcze kilka minut na wyrównanie stanu spotkania!

90+1
    Sędzia dolicza trzy minuty do spotkania.
    Alberto PALOSCHI - 2:1

90
    Gol dla Chievo!
    Bramkę zdobył ALBERTO PALOSCHI.

GOOOL! Cóż za trafienie Chievo! Kapitalny strzał ALBERTO PALOSCHIEGO sprzed pola karnego bramki Viviano! Golkiper Sampdorii bez szans na obronę tego strzału! 2:1!

87
    Kolejne przewinienie zawodnika Chievo. Tym razem faulowany Obiang.

86
    Puszczają nerwy gościom. Hetemaj ukarany przez arbitra żółtą kartką.

85
    Eder obija słupek bramki Bardiego po dośrodkowaniu Soriano z rzutu rożnego!

84
    Wyraźnie zrezygnowana gra gości. Sampdoria ponownie w ofensywie.
    Alessio ROMAGNOLI - 2:0

81
    Gol dla Sampdorii!
    Bramkę zdobył ALESSIO ROMAGNOLI.

GOOL! ALESSIO ROMAGNOLI ładnym strzałem rozstrzyga losy tego spotkania! Sampdoria prowadzi już z Chievo 2:0!