Cagliari – Torino 1:2 (koniec) | Fiorentina – Sassuolo 0:0 (koniec) | Hellas Verona – Genoa 2:2 (koniec)
Inter – Atalanta 2:0 (koniec) | Juventus – Cesena 3:0 (koniec) | Napoli – US Palermo 3:3 (koniec)
Parma – AS Roma 1:2 (koniec) | Sampdoria – Chievo 2:1 (koniec)
UC Sampdoria
2:1 (1:0)
Chievo Verona
Środa 24.09.2014, 20:45 • Luigi Ferraris, Genoa • Włoska Serie A

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Czwarta kolejka włoskiej Serie A, spotkanie pomiędzy UC Sampdoria i Chievo Verona.

Rozgrywki włoskiej Serie A powoli nabierają tempa. Za nami już trzy kolejki spotkań. W dniu dzisiejszym odbędzie się czwarta runda spotkań. Jednym ze środowych starć będzie mecz pomiędzy Sampdorią i Veroną.

UC Sampdoria po trzech kolejkach zajmuje siódmą lokatę w ligowej tabeli. Zawodnicy z Sampdorii jak na razie spotkania nie przegrali – zanotowali dwa remisy oraz jedno zwycięstwo.

Niżej w tabeli włoskiej Serie A są zawodnicy Chievo. Zespół z Verony to aktualnie czternasta drużyna ligi. Chievo jedno spotkanie wygrało oraz dwa przegrało.

W ostatniej kolejce przegrało u siebie z Parmą 2:3, a Sampdoria zremisowała bezbramkowo z Sassulo także na wyjeździe.

Dzisiejsze spotkanie odbędzie się na Stadio Luigi Ferraris mogącym pomieścić niemal 42 tysiące widzów.

Na relację z tego spotkania zapraszamy na lajfy.com!

UC Sampdoria: Viviano – Cacciatore, Mesbah, Romagnoli, Gastaldello, Marchionni, Luca Rizzo, Soriano, Krstićić, Bergessio, Okaka

Rezerwowi: Romero, Regini, Silvestre, De Silvestri, Duncan, Fedato, Sansone, Obiang, Palombo, Gabbiadini, Eder, Wszołek

Chievo Verona: Bardi – Sardo (C), Biraghi, Zukanovic, Dainelli, Gamberini, Cofie, Radovanović, P. Hetemaj, Lopez, Paloschi

Rezerwowi: Bizzari, Seculin, Cesar, Frey, Mangani, Kupisz, Botta, Birsa, Edimar, Bellomo, Pellissier, Meggiorini

Sędziowie: Fabbri – Faverani, Petrella.

Początek spotkania za niespełna dziesięć minut.

Zawodnicy pojawiają się już na murawie!

1

1
    Ze środka spotkanie rozpoczęli zawodnicy Chievo!

2
    Mamy pierwsze przewinienie zawodnika Verony w środkowej części boiska. Rzut wolny dla Sampdorii.

3
    Szybki i niezbyt udany kontratak zawodników gospodarzy. Piłka już ponownie w posiadaniu graczy z Verony.

3
    Rizzo z Sampdorii szybko łapie żółtą kartkę po faulu na Zukanoviciu.

4
    Kolejna nieudana kontra Sampodorii. Grę od bramki wznowi za parę chwil Bardi.

6
    Verona spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej części boiska. Jak na razie niewiele dzieje się na boisku.

7
    Jeden z zawodnik Chievo ponownie faulowany w środkowej części boiska. Rzut wolny dla przyjezdnych.

8
    Sampdoria spokojnie rozgrywa piłkę na własnej części boiska.

9
    Niecelne podanie Romagnolinego z lewego skrzydła do jednego z swoich partnerów. Piłkę przejmują zawodnicy Chievo.

10
    Szybka akcja Sampdorii zakończona niezbyt udanym uderzeniem. Grę ponownie od bramki wznowi Bardi.

11
    Chievo na pozycji spalonej. Akcja przyjezdnych przymusowo przerwana przez arbitra.

12
    Gospodarze wycofali grę daleko w okolice własnego pola karnego.

13
    Bardzo spokojna gra zawodników Sampdorii, który mozolnie konstruują swój kolejny atak na połowę rywala.

14
    Dobrze rozwijała się ta akcja gospodarzy, ale tym razem arbiter dopatrzył się spalonego u Sampdorii, a konkretnie u Bergessio. Gra przerwana.

15
    Błyskawicznie odzyskują posiadanie piłki piłkarze z Sampdorii.

16
    Lopez faulował Soriano. Sędzia dyktuje rzut wolny, który wykonywać będzie Marchionni.

17
    Sampdoria ponownie wycofała grę na własną część murawy.

19
    Zupełnie nieudane uderzenie Hetemaja z dystansu na bramkę Viviano.

20
    Dwadzieścia minut gry za nami. Jak na razie strasznie powoli rozwija nam się tempo gry. Jedyny celny strzał oddali goście na początku starcia.

20
    Biraghi dobrze zablokował strzał Krstičicia. Będziemy mieli pierwszy rzut rożny dla Sampodorii.

21
    Słabo rozegrany ten korner przez Krstičicia. Piłka już w posiadaniu Chievo.

22
    Gra ponownie przenosi się pod pole karne bramki Bardiego. Gospodarze w natarciu.

24
    Niecelne uderzenie Soriano na bramkę Bardiego.

25
    Będziemy mieli kolejny w dzisiejszym spotkaniu rzut rożny dla Sampdorii.

26
    Akcja Sampdorii została już przerwana przez defensorów Verony, Teraz do ofensywy rusza Chievo.

27
    Fatalnie rozegrana akcja przez Veronę. Niecelne podanie Lopeza i piłka ponownie w posiadaniu Sampdorii.

28
    Marchionni ustrzelił jednego z zawodników Verony w głowę po swoim dalekim podaniu.

29
    Ładnym dośrodkowaniem do pola karnego popisał się teraz Okaka, ale żaden z jego partnerów nie zdołał odebrać piłki.

30
    Mija pół godziny gry. Jak na razie obraz gry nie uległ większej zmianie i wciąż nie oglądamy zbyt dobrego spotkania. Strzały celne: Sampodoria 1; Verona – 1.

31
    Gospodarze ciągle szukają nowych sposobów na wprowadzenie piłki do pola karnego przeciwnika, ale defensorzy Chievo świetnie odczytują zamiary zawodników Sampdorii.

32
    Sędzia odgwizduje przewinienie Soriano. Goście będą wykonywali rzut wolny.

33
    Niezłe uderzenie ze strony Bergessio! Strzał został jednak zablokowany przez jednego z obrońców Chievo.

34
    Przewinienie Paloschiego w ofensywie. Gospodarze wznowią grę z okolic własnego pola karnego.

36
    Sampdoria ponownie w ofensywie. Mamy rzut rożny dla ekipy gospodarzy.

37
    Mocne, ale równie niecelne uderzenie Mesbaha na bramkę Bardiego sprzed pola karnego.

38
    Żółta kartka dla Radovanovicia po faulu na Luca Rizzo. Gospodarze będą mieli dobrą okazję z rzutu wolnego.

39
    Cacciatore z rzutu wolnego trafia wprost w mur ustawiony przez zawodników Chievo.

40
    Uderzenie Lopeza zablokowane, a dobitka Hetemaja przelatuje nad bramką Viviano. Gorąco pod bramką gospodarzy!

42
    Tempo gry nieco opadło. Sampodoria ponownie spokojnie rozgrywa piłkę na własnej części murawy.

43
    Hetemaj próbował ruszyć z indywidualnym atakiem, ale niemal momentalnie został zatrzymany przez Mesbaha.

45
    Gol dla Sampdorii!
    Bramkę zdobył DANIELE GASTALDELLO.

GOOOL! Ależ zakończenie połowy w wykonaniu gospodarzy! Romagnoli podał do DANIELE GASTALDELLO, który z najbliższej odległości pewnie pokonuje Bardiego! 1:0 dla Sampdorii!
    Daniele GASTALDELLO - 1:0

45+1
    Jedna minuta doliczona do pierwszej części gry.

45+2

Koniec pierwszej połowy spotkania. Po 45. minutach gry na Stadio Luigi Farraris w Genoi gospodarze prowadzą 1:0 po bramce Gastaldello z 45. minuty meczu.

Druga połowa rozpocznie się ok 21:49.

Zawodnicy powoli pojawiają się już ponownie na boisku.

46

46
    Druga połowa rozpoczęta przez zawodników Sampdorii!

46
    Drugą część gry rozpoczynamy od zmiany w ekipie gospodarzy. Obiang wchodzi w miejsce Luca Rizzo.

47
    Przez chwilę na murawie pojawiły się dwie piłki. Sędzia przerwał grę.

49
    Gospodarze ponownie od początku połowy aktywnie w ofensywie.

50
    Przewinienie Hetemaja w środkowej części boiska. Gospodarze będą wykonywali rzut wolny.

51
    Kolejna przerwa w grze. Tym razem spowodowana przewinieniem Romagnoliego.

54
    Do ofensywy przeszli teraz zawodnicy Chievo. Goście jednak kompletnie nie mają pomysłu na wprowadzenie piłki do pola karnego rywala.

55
    Marchionni faulował Lopeza. Przerwa w grze i rzut wolny dla Verony.

56
    Viviano łapie piłkę do rąk i przerywa akcję Chievo.

57
    Szybki kontratak Sampdorii zakończony niecelnym strzałem Bergessio.

58
    I jeszcze jedna próba uderzenia w wykonaniu gospodarzy, ponownie niecelna. Tym razem szczęścia próbował Soriano.

58
    Pierwszej zmiany dokonują goście. Radovanović kończy dzisiejszy występ, jego miejsce zajmuje Botta.

60
    Godzina gry w Genui za nami. Statystyka strzałów celnych po tym czasie: Sampdoria – 5, Verona – 1.

61
    Kolejna zmiana w zespole Chievo. Birsa wchodzi w miejsce Gamberiniego.

62
    Gorąco pod bramką Chievo! W ostatniej chwili defensorzy gości zablokowali strzał Viviano.

65
    Ponownie spora przewaga zawodników gospodarzy w ostatnich minutach spotkania. Ciężko będzie tutaj gościom doprowadzić do remisu.

66
    Druga zmiana w zespole gospodarzy. Bergessio kończy występ. Szansę na grę otrzymał Eder.

68

69
    Sporo przewinień teraz popełniają zawodnicy Chievo. Sędzia po raz kolejny upomniał zawodnika Verony.

69
    Cierpliwość arbitra się skończyła. Żółta kartka dla Zukanovicia.

71
    Gospodarze na pozycji spalonej. Sędzia przerywa grę.

73
    Goście ponownie ruszyli z ofensywną akcją, ale raz jeszcze została ona błyskawicznie rozbita przez gospodarzy.

74
    Uderzenie Birsy zablokowane przez jednego z zawodników Sampdorii.

75
    Mamy rzut rożny dla ekipy Chievo Verona.

77
    Gospodarze w ostatnich minutach sprawiają wrażenie nieco zmęczonych. Do końca regulaminowego czasu gry niespełna piętnaście minut.

77
    Ostatnia zmiana w drużynie Chievo. Na boisku pojawia się Pellissier, który zastępuje Lopeza.

78
    Zmiany dokonują także gospodarze. Palombo za Marchionniego.

79
    Kapitalna interwencja Bardiego po strzale Mesbaha!

81
    A teraz świetne uderzenie oddał Paloschi! Równie dobrą interwencją popisał się Viviano.

81
    Bramkę zdobył ALESSIO ROMAGNOLI.

GOOL! ALESSIO ROMAGNOLI ładnym strzałem rozstrzyga losy tego spotkania! Sampdoria prowadzi już z Chievo 2:0!
    Alessio ROMAGNOLI - 2:0

84
    Wyraźnie zrezygnowana gra gości. Sampdoria ponownie w ofensywie.

85
    Eder obija słupek bramki Bardiego po dośrodkowaniu Soriano z rzutu rożnego!

86
    Puszczają nerwy gościom. Hetemaj ukarany przez arbitra żółtą kartką.

87
    Kolejne przewinienie zawodnika Chievo. Tym razem faulowany Obiang.

90
    Gol dla Chievo!
    Bramkę zdobył ALBERTO PALOSCHI.

GOOOL! Cóż za trafienie Chievo! Kapitalny strzał ALBERTO PALOSCHIEGO sprzed pola karnego bramki Viviano! Golkiper Sampdorii bez szans na obronę tego strzału! 2:1!
    Alberto PALOSCHI - 2:1

90+1
    Sędzia dolicza trzy minuty do spotkania.

90+1
    Chievo rusza do ofensywy. Verona ma jeszcze kilka minut na wyrównanie stanu spotkania!

90+2
    Sampdoria wybija piłkę daleko z własnej połowy.

90+3

Koniec spotkania! UC Sampdoria po emocjonującej końcówce spotkania pokonuje Chievo Veronę na własnej murawie 2:1. Kapitalną bramką popisał się w ostatnich minutach meczu Paloschi.

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com! (22:37:29)