Getafe – Malaga 1:0 (koniec) | Deportivo – Almeria 0:1 (koniec) | Sociedad – Valencia 1:1 (koniec)
Córdoba – RCD Espanyol 0:0 (koniec)
Deportivo La Coruña
0:1 (0:0)
UD Almeria
Niedziela 28.09.2014, 17:00 • Estadio Riazor, La Coruña • Hiszpańska LaLiga

Rzutem na taśmę Almeria wygrywa z Deportivo 1:0! Zawodnicy gospodarzy przeważali przez większość meczu, ale nie potrafili wykorzystać stworzonych przez siebie sytuacji. Edgar Mendez bohaterem ostatniej akcji, to jego bramka zadecydowała o tym, że trzy punkty jadą do Almerii!
    MENDEZ - 0:1

90+2
    Gol dla Almerii!
    Kontratak gości zakończony dograniem piłki w pole karne gospodarzy, tam znakomicie znalazł się EDGAR MENDEZ, który technicznym strzałem w samo okienko pakuje piłkę do siatki!

89
    Fauluje przed własnym polem karnym Lopo, będzie jeszcze szansa dla gości ze stałego fragmentu gry.

87
    Żółta kartka dla bramkarza Almerii za zbyt nadmierne celebrowanie wznawiania gry.

81
    Zmiana w drużynie UD Almería: z boiska schodzi Hemed, na boisku pojawia się Bifouma.

75
    Zmiana w drużynie Deportivo La Coruña: z boiska schodzi Farina, na boisku pojawia się Canella.

71
    Zmiana w drużynie UD Almería: z boiska schodzi Teye, na boisku pojawia się Soriano.

70
    Zmiana w drużynie Deportivo La Coruña: z boiska schodzi Cuenca, na boisku pojawia się Toche.

62
    Niesportowe zachowanie obrońcy gości, Dubarbier trafia do notesu sędziego.

61
    Zmiana w drużynie Deportivo La Coruña: z boiska schodzi Juanfran, na boisku pojawia się Cavaleiro.

60
    Zmiana w drużynie UD Almería: z boiska schodzi Zonga, na boisku pojawia się Silva.

Po pierwszej połowie Deportivo bezbramkowo remisuje z Almerią. Jak na razie więcej z gry mieli gospodarze, ale zawodnicy z La Coruny nie potrafili wykorzystać swoich sytuacji.

Kilkanaście minut przerwy i zapraszam na druga odsłonę spotkania, zostańcie z nami!

41
    Brzydki faul Navarro pod linią końcową boiska, będzie szansa dla gospodarzy.

32
    Fauluje Trujillo w środku pola i zawodnik gości ogląda za to przewinienie żółtą kartkę.

27
    Zamieszanie po rzucie wolny w polu karnym gości, z kilku metrów w słupek uderza Postiga, było naprawdę blisko otwarcia wyniku przez zawodników gospodarzy!

3
    Zbyt ostro wślizgiem zaatakował rywala Laure, pierwsza żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.