Sassuolo – Napoli 0:1 (koniec) | Cesena – AC Milan 1:1 (koniec) | Chievo – Empoli 1:1 (koniec)
Inter – Cagliari 1:4 (koniec) | Torino – Fiorentina 1:1 (koniec) | Genoa – Sampdoria 0:1 (koniec)
AC Cesena
1:1 (1:1)
AC Milan
Niedziela 28.09.2014, 15:00 • Stadio Dino Manuzzi, Cesena • Włoska Serie A

Ostatni gwizdek sędziego. Obie drużyny podzieliły się punktami. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje, tylko w Lajfy.com (16:52:44)

90+4

90+3
    Jedna z ostatnich szans dla gości. Wyrzut piłki z autu na wysokości szesnastki przeciwnika.

90+2
    De Feudis ukarany kartką za przerwanie groźnie zapowiadającej się kontry Milanu. Cała sytuacja miała miejsce w środkowej strefie boiska.

90
    Sędzia postanowił, że spotkanie to potrwa trzy minuty dłużej.

89
    Akcja Milanu. Dośrodkowanie w pole karne, ale tam była zbyt mała ilość gracze gości.
    Nieuznana bramka Ceseny. Wciąż 1:1.

87
    Piłka w bramce Abbiatiego, ale zdaniem sędziego bramkarz po tym, jak wypuścił piłkę przed siebie był faulowany. Bramka nie została uznana.

86
    De Sciglio dobrze zatrzymał nieźle zapowiadający się atak prawą stroną boiska.

84
    Niezły pomysł na rozegranie tej akcji, ale w decydującej fazie Brienza złapany został na spalonym.

83
    Mediolańczycy, mimo tego, że grają w osłabieniu wciąż utrzymują się przy piłce, tworząc tym samym kolejny atak pozycyjny.

81
    Pazzini mógł wyprowadzić swoją drużynę na prowadzenie. Warunek był jeden – trafić głową z linii pola karnego. Ta sztuka mu się nie udała. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

78
    Pazzini zakończył swój indywidualny atak faulem i sędzia przerwał grę.

76
    Zmiana w drużynie AC Milan: z boiska schodzi Keisuke Honda, na boisku pojawia się Alex.

75
    Brienza uderzył bezpośredio z rzutu wolnego, ale wysoko nad bramką Abbiatiego.
    Zapata ogląda czerwoną kartkę za faul na rywalu, który wychodził na pozycję sam na sam.

74
    Milan w trudnej pozycji! Kwadrans do zakończenia meczu, a Zapata ogląda czerwony kartonik! Goście w osłabieniu!

73
    Zmiana w drużynie AC Cesena: z boiska schodzi Daniele Capelli, na boisku pojawia się Gabriele Perico.

72
    Zmiana w drużynie AC Milan: z boiska schodzi Andrea Poli, na boisku pojawia się Michael Essien.

72
    Zmiana w drużynie AC Milan: z boiska schodzi Fernando Torres, na boisku pojawia się Giampaolo Pazzini.

71
    Trener Milanu wreszcie decyduje się na roszady w swoim zespole. Czy te roszady coś wniosą w grze drużyny z Mediolanu?

69
    Nigel De Jong zasłużenie ukarany kartką przez sędziego.

68
    Zespół z Mediolanu wymienia masę podań na połowie rywala, ale niewiele z tego wynika. Akcje są zbyt szarpane.

66
    De Feudis próbował zaskoczyć Abbiatiego strzałem z dystansu, ale próba ta okazała się nieudana.

65
    Kilka krótkich podań między Hondą, a Torresem, ale ten drugi kończy akcję łatwą stratą.

62
    Defrel wchodzi w miejsce zdobywcy bramki w zespole Ceseny.

61
    Dośrodkowanie spod końcowej linii boiska wprost na głowę zawodnika Milanu, który główkuje nad bramką.

59
    Dziesiąty korner dla graczy w czerwonych strojach.

57
    Boczny obrońca gospodarzy ukarany kartką.

55
    Milan stara się rozgrywać piłkę górą. Niewiele im to daje, bowiem wysocy obrońcy Ceseny świetnie oddalają zagrożenie.

53
    Honda dobrze dośrodkował piłkę z lewego narożnika, ale górą Leali.

52
    De Sciglio ładnie zszedł z piłką w środkową część i uderzył zza pola karnego! Z problemami piłkę na korner odbija Leali.

50
    Coppola dobrze przyjął piłkę, a po chwili uderzył zza pola karnego. Obok bramki.

49
    Dośrodkowanie Bonaventury z rzutu wolnego, ale piłka trafia do bramkarza.

48
    Volta fauluje rywala. Sędzia go oszczędził, nie pokazując mu żółtej kartki.

46
    Zmiana w przerwie meczu. W miejsce Ze Eduardo na boisko wszedł De Feudis.

46

Aż jedenaście rzutów rożnych wykonały obie drużyny w pierwszej części meczu.

Sędzia gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie. Zobaczyliśmy w niej dwie bramki, ale emocje mieliśmy głównie w pierwszej fazie. Następnie obie drużyny obniżyły swoje loty.

45+1

44
    Już wiemy, że sędzia postanowił doliczyć jedną, dodatkową minutę do pierwszej połowy.

44
    Bonaventura ogląda żółtko.

41
    Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska, ze wskazaniem na gości.

39
    Końcowe minuty pierwszej połowy. Dośrodkowanie z lewej strony i uderzenie głową obok słupka.

37
    Dwóch zawodników Ceseny musi uważać, by nie dostać drugiej żółtej kartki.

35
    Nieco ponad dziesięć minut do zakończenia pierwszej połowy. Czy tu coś się jeszcze zmieni?

33
    Obraz gry się nie zmienia. Milan kontroluje przebieg gry, ale nie potrafi wykorzystać swoich sytuacji podbramkowych.

31
    Jedna z nielicznych akcji Ceseny w ostatnich minutach, ale na spalonym był jeden z graczy.

29
    Milan coraz groźnie atakuje. Pachnie bramką dla gości, biorąc pod uwagę dobrę grę głową zespołu Milanu.

27
    Uderzenie Meneza z 25. metrów i piłka ląduje wysoko nad bramką.

26
    Gospodarze niewykorzystali dobrego dośrodkowania. Kontra Milanu zakończona wybiciem piłki na korner.

25
    Korner dla Ceseny i szansa na ponowne wyjście na prowadzenie.

23
    Wydawało się, że to gospodarze są bliżej strzelenia kolejnych bramek, jednak piłka bywa przewrotna.

21
    To musiało się tak skończyć. Kolejny faul w środku pola i kartka dla Cascione.
    RAMI - 1:1

19
    Gol dla Milanu!
    ADIL RAMI! Wreszcie dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego, a tam defensor Milanu czubkiem głowy kieruje piłkę tuż przy słupku!

18
    Znów było groźnie pod bramką Ceseny, ale tylko korner dla gości. Dośrodkowanie i wybita piłka z szesnastki.

17
    Coppola ogląda kartkę za niesportowe zachowanie.

17
    Dobry drybling Meneza, ale został sfaulowany przez Cascione. Rzut wolny dla Milanu na połowie rywali.

15
    Okres złej gry gości. Pachnie kolejnym ciosem dla tej drużyny. Przed chwilą Rami faulował rywala blisko pola karnego.

13
    Succi znów w roli głównej! Tym razem sędzia nie dał się nabrać na sztuczki aktorskie napastnika Ceseny i nie wskazał na wapno.

11
    Dobra akcja Milanu prawą flanką. Dośrodkowanie wzdłuż pola karnego, ale Volta oddala zagrożenie.
    SUCCI - 1:0

10
    Gol dla Ceseny!
    DAVIDE SUCCI wykorzystuje niefrasobliwość rywali i po odbiciu piłki przez Abbiatiego, kieruje ją do siatki! Euforia kibiców na trybunach!

9
    Dobra akcja przyjezdnych lewą flanką, a dokładniej w wykonaniu Abate. Na jego nieszczęście nikt nie zamykał tej akcji.

7
    Atak pozycyjny Milanu, ale Bonaventura dokonuje złego wyboru i podaje wprost pod nogi rywala.

5
    Dobry okres gry gości w początkowej fazie spotkania. Krótko rozegrany rzut rożny, po chwili dośrodkowanie w pole karne, ale Torres główkuje zbyt słabo, by pokonać Lealiego.

3
    Spokojny początek spotkania. Przed chwilą Milan nie wykorzystał sytuacji ze stałego fragmentu gry.

1

AC Cesena: Leali – Renzetti, Lucchini, Volta, Capelli – Coppola, Cascione, Ze Eduardo – Marilungo, Brienza, Succi.

Rezerwowi: Mazotta, Giorgi, De Feudis, Rodriguez, Krajnc, Durić, Perico, Agliardi, Garritano, Bressan, Defrel, Carbonero.

AC Milan: Abbiati – De Sciglio, Zapata, Rami, Abate – de Jong, Poli – Bonaventura, Menez, Honda – Torres.

Rezerwowi: Agazzi, Muntari, Mexes, Pazzini, Albertazzi, Essien, Niang, Bonera, Armero, Alex, Gori, El Shaarawy.

Sędziowie: Marco Guida – Gianluca Cariolato, Giacomo Paganessi..

Poznaliśmy oficjalne składy obu ekip.

Cesena z kolei dość często wyjmuje piłkę z siatki. W dotychczasowych meczach czyniła to ośmiokrotnie. To pokazuje, że czeka nas ciekawe spotkanie.

Milan można powiedzieć, że lubi trafiać do siatki rywali. Potwierdzają to statystyki, które pokazują, że goście są najlepszą drużyną, jeśli chodzi o zdobycze bramkowe.

Cesena na własnym stadionie jest niepokonaną drużyną. Do tej pory gospodarze wygrali z Parmą i zremisowali z Empoli.

Goście w ostatnim spotkaniu mierzyli się z innym beniaminkiem. Padł tam wynik remisowy, 2:2, choć Milan mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Kolejny mecz w Serie A. Do Ceseny przyjedzie AC Milan, by jako piewszy zainkasować komplet punktów. Sztuka ta może okazać się trudna, biorąc pod uwagę dyspozycję zawodników gości.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.