Znicz – Błękitni 0:0 (koniec) | Limanovia – Okocimski 0:0 (koniec) | Nadwiślan – Puszcza 2:0 (koniec)
Znicz Pruszków
0:0 (0:0)
Błękitni Stargard
Niedziela 28.09.2014, 12:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga

Witamy. Mecz rozpocznie się o 12:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Przed nami ciekawie zapowiadające się starcie 10. kolejki drugiej ligi, w którym siły zmierzą Znicz Pruszków oraz Błękitni Stargard Szczeciński.

Początek spotkania na Stadionie MZOS w Pruszkowie punktualnie w południe. Liczymy na sporo, sportowych emocji.

Znicz próbował będzie przerwać niezbyt chlubną serię. Gospodarze niedzielnego meczu nie wygrali w lidze od trzech gier. W ostatniej kolejce zremisowali 1:1 w Wałbrzychu, z tamtejszym Górnikiem. Bramkę dla Znicza zdobył Mateusz Muszyński.

Również remis w ostatniej serii gier zanotowali Błękitni. Gracze ze Stargardu Szczecińskiego podzielili się punktami po bezbramkowym remisie z Okocimskim Brzesko.

Spójrzmy jeszcze na sytuację w ligowej tabeli. Znicz po dziewięciu rozegranych meczach ma w dorobku 15 punktów, co daje ósmą lokatę. Błękitni są nieco wyżej, a konkretnie na piątym miejscu, ze zgromadzonymi do tej pory szesnastoma "oczkami".

Zapraszamy na relacje live do portalu Lajfy.com, kwadrans przed 12, kiedy to przedstawimy Państwu wyjściowe składy obu ekip.

Znicz Pruszków: Wienczatek – Kucharski, Jędrych, Płotka, Biedrzycki – Glanowski, Tomczyk, Banaszewski, Niksiński, Grudniewski – Górski.

Rezerwowi: Bigajski, Rackiewicz, Sokołowski, Pielak, Januszewski, Muszyński, Niewulis.

Błękitni Stargard Szczeciński: Ufnal – Murawski, Liśkiewicz., Pustelnik, Wawszczyk – Poczobut, Flis, Fijałkowski, Gutowski, Kosakiewicz – Magnuski.

Rezerwowi: Andrzej, Baranowski, Fadecki, Wojtasiak, Gajda, Graś, Inaczewski..

Rozgrzewka zakończona. Czekamy na pierwszy gwizdek w spotkaniu.

1

10
    Pierwsze 10 minut za nami. Obustronna ataki, ale wynik nadal bez zmian.

20
    Nadal wynik bez zmian. Obustronna akcje, choć to gospodarze są lepiej dysponowani w pierwszej połowie.

35
    Dziesięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. Bez bramek.

45
    Ostatnie fragmenty pierwszej połowy.

45

Za nami pierwsza bezbramkowa połowa spotkania. Na drugie 45 minut wrócimy za mniej więcej 12 minut.

46

55
    Wynik nadal bez zmiany. Początek drugiej połowy dla Znicza.

61
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Grudniewski, na boisku pojawia się Pielak.

63
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Niksiński, na boisku pojawia się Muszyński.

65
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard Szczeciński: z boiska schodzi Magnuski, na boisku pojawia się Gajda.

70
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard Szczeciński: z boiska schodzi Flis, na boisku pojawia się Wojtasiak.

75
    Ostatni kwadrans spotkania.

76
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard Szczeciński: z boiska schodzi Kosakiewicz, na boisku pojawia się Fadecki.