Sevilla – Deportivo 4:1 (koniec) | Celta Vigo – Villarreal 1:3 (koniec) | RCD Espanyol – Sociedad 2:0 (koniec)
Real Madryt – Bilbao 5:0 (koniec)
Celta de Vigo
1:3 (1:2)
Villarreal CF
Niedziela 05.10.2014, 17:00 • Estadio Balaídos, Vigo • Hiszpańska LaLiga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Zapraszam na mecz siódmej kolejki hiszpańskiej ekstraklasy, w której swoje siły zmierzą Celta Vigo z Villarreal! Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17:00!

Piłkarze Celta Vigo mogą zaliczyć początek tego sezonu do jak najbardziej udanych. Nikt się nie spodziewał, że po sześciu spotkaniach dzisiejsi gospodarze będą zajmować szóstą pozycję.

Piłkarze Celta Vigo po sześciu spotkaniach mają na swoim koncie dwanaście punktów. Składają się na to trzy zwycięstw i trzy porażki. Tylko Valencia, FC Barcelona i właśnie Celta Vigo również nie zaznały porażki w tym sezonie.

Villarreal rozpoczął ten sezon podobnie do dzisiejszych rywali. Po sześciu spotkaniach zajmują oni pozycję niżej od Celta Vigo, czyli siódme miejsce.

Po sześciu spotkaniach piłkarze gospodarzy mają na swoim koncie osiem punktów. Piłkarze Villarreal w tym sezonie po dwa razy wygrywali, przegrywali, jak i dzielili się z rywalami punktami.

Celta Vigo: Sergio Alvarez – Hugo Mallo, Cabral, Fontas, Planas – Korhn-Dehli, Radoja, Alex Lopez – Orellana, Larrivey, Nolito.

Villarreal: Asenjo – Mario, Gabriel, V.Ruiz, Marín – Bruno, Trigueros, Moi Gómez, Cheryshev – Uche, Giovani.

Piłkarze obu drużyn zameldowali się właśnie na murawie! Czas na przywitanie obu drużyn, losowanie stron, pamiątkowe zdjęcia i zaczynamy!

Minuta ciszy..

1

1
    Pierwszą połowę rozpoczęli piłkarze gospodarzy, którzy bardzo szybko pozbyli się futbolówki.

1
    Teraz próba prostopadłego zagrania w kierunku Orellana, który jednak nie był wstanie dobiec do piłki.

3
    Jak na razie od dłuższego czasu przy piłce utrzymują się piłkarze gospodarzy.

4
    Dobra akcja gospodarzy. Radoja zagrał na prawą stronę do Orellana, który z pierwszej piłki podał w pole karne do Larriveya. Ten pogubił się w przyjęciu i stracił futbolówkę.

5
    Korner dla Villarrealu.

5
    Bardzo mocne dośrodkowanie w pole karne, ale zamykający akcję Uche oddając strzał trafił wprost w blokującego obrońcę rywali.

6
    Z szybką akcją wyszli gospodarze. Podanie na wolne pole między obrońcami do Larriveya. Napastnik Celty Vigo wszedł w pole karne i oddał uderzenie, ale trafił tylko w boczną siatkę.

8
    Teraz przy próbie przyjęcia piłki faulowany był zawodnik Villarreal. Rzut wolny dla gospodarzy.

9
    Coraz bliżej bramki są piłkarzy w żółtych strojach. Teraz na trzydziestym metrze faulowany był Moi Gomez.

11
    Teraz obronę Villarrealu próbują rozpracować gospodarze długim rozgrywaniem futbolówki na ich połowie.

12
    Rzut wolny dla gospodarzy. Piłkarze Celty Vigo mają teraz do bramki rywali trzydzieści metrów.

14
    Na murawie leży bramkarz gości. Potrzebna będzie pomoc medyczna.

15
    Teraz próba zagranie z głębi pola do Larrivey'a, ale ten został uprzedzony przez obrońców rywali.

16
    Źle przyjmował futbolówkę Uche i od rzutu z autu rozpoczną grę gospodarze.

17
    Bardzo dobra centra w pole karne Villarreal. Tam akcję zamykał zupełnie niepilnowany Orellana, który jednak zbyt lekko dotknął futbolówkę i ta przeleciała obok słupka.

18
    Ostra walka w środku pola. Arbiter stara się przemówić do piłkarzy, by trochę opanowali nerwy.

19
    Uderzenie z dystansu w wykonaniu Moi Gomeza, ale futbolówka przeleciała wysoko ponad bramką.

22
    Piłkarze Villerrealu protestują! Arbiter nie odgwizdał teraz wyraźnego fauli Orrellana.

23
    Piłkarze gospodarzy rozgrywają futbolówkę w środku pola.

26
    Teraz ładnie do środka zszedł Orellana i dośrodkował w pole karne. Jednak żaden z jego kolegów nie zdołał oddać strzału.

27
    Kapitalna akcja Korhna-Dheli'ego. Duńczyk wszedł w pole karne, minął dwóch obrońców i oddał uderzenie z ostrego kąta. Jednak kapitalną interwencją popisał się Sergio Asenjo.

28
    Żółta kartka dla piłkarza Celty Vigo. Upomniany został Fontas.

29
    Dobra interwencja Fontasa i od rzutu rożnego rozpoczną grę goście.

30
    Dośrodkowanie w pole karne. Tam na dwunastym metrze do uderzenia doszedł Giovani, ale w bramce interweniować nawet nie musiał Sergio Alvarez.

31
    Teraz Fontas był faulowany w środku pola. Rzut wolny dla Celty Vigo.

32
    Gol dla Villarrealu!

MOI GOMEZ!!

Przez półgodziny gry przeważała drużyna gospodarzy, ale to zawodnicy Villarrealu jako pierwsi strzelili bramkę!
    Orellana stracił futbolówkę na połowie rywala i z kontrą ruszyli gości. Zagranie na prawą stronę do Uche, który wszedł w pole karne i wystawił futbolówkę dla MOI GOMEZA, który strzał na siódmym metrze. Techniczny uderzenie i mamy 1-0.
    Moi GOMEZ - 0:1

34

MOI GOMEZ!!

Co za dwie minuty w wykonaniu środkowego pomocnika Villarrealu! Zawodnik "Żółtej Łodzi Podwodnej" nie zdążył ucieszyć się z pierwszej bramki, a już trafił drugą!
    MOI GOMEZ wywalczył futbolówkę w środku pola i przeprowadził indywidualną akcję. Z okolicy dwudziestego metra oddał uderzenie po ziemi i po raz drugi piłkę z siatki musiał wyciągać Sergio Alvarez.
    Moi GOMEZ - 0:2

36
    Żółta karta dla zawodnika Villarrealu. Upomniany nią został Marin.

38
    Korner dla gości.

39
    Kapitalne dośrodkowanie w pole karne, tam z futbolówką minął się wychodzący Sergio Alvarez. Piłka spadła na głowę Triguerosa, który jednak uderzył obok słupka!

42
    Rzut wolny dla Villarreal w środku boiska.

43
    Kapitalne dośrodkowanie w pole karne w wykonaniu Orellana. Tam wbiegał Larrivey, który przyjął futbolówkę i odegrał na ósmy metr. Uderzenie Nolito jednak zablokował Bruno, który przy tym zagrywał ręką, ale arbiter tego nie zauważył!

44
    Potężne uderzenie Korhn-Dehli'ego, ale z okienka futbolówkę wyciągnął Segio Asenjo!

45
    Gol dla Celty Vigo!

JOAQUIN LARRIVEY!!

Fatalną stratę na własnej połowie zaliczył Ruiz, który wybijając futbolówkę trafił w zawodnika rywali! Futbolówka trafiła pod nogi JOAQUINA LARRIVEYA, który znalazł się sam na sam z Sergio Asenjo i nie dam mu żadnych szans!
    Joaquin LARRIVEY - 1:2

45+1

Koniec pierwszej połowy! Po czterdziestu pięciu minutach Calta Vigo przegrywa na własnym stadionie z Villarreal 1-2.

Druga połowa rozpocznie się z małym poślizgiem.

46

46
    Drugą połowę rozpoczęli goście, którzy spokojnie teraz rozgrywają futbolówkę w polu karnym.

48
    Po długim rozgrywaniu futbolówki ostro teraz zaatakowali goście. Dośrodkowanie w pole karne, ale uderzenie Uche minęło bramkę.

50
    Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu. Upomniany został piłkarz Villarreal, Gabriel.

51
    Rzut wolny dla gospodarzy. Środek boiska.

52
    Słaby początek tej odsłony spotkania. Gra toczy się głównie w środkowej części boiska.

53
    Kolejne niedokładne zagranie w szeregach gospodarzy. Larrivey uciekł obrońcy rywali, ale podanie Orellana pozostawiło wiele do życzenia.

54
    Uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Nolito, ale futbolówka przeleciała obok słupka bramki Sergio Asenjo. Od piątego metra grę rozpocznie golkiper Villarrealu.

55

56
    Kapitalne dośrodkowanie w pole karne w wykonaniu Nolito. Tam do uderzenie głową doszedł Korhn-Dehli, ale z linii bramkowej świetnie zagrożenie oddalił Bruno!
    Nolito

58
    Trzecia żółta kartka w tym spotkaniu. Upomniany został teraz zawodnik Villarrealu, Moi Gomez.

60
    Za nami godzina gry, po której nie jesteśmy zadowoleni. Niby padły trzy bramki, ale wciąż brakuje gry na boisku.

61
    Rzut wolny dla Celty. Około dwudziestu pięciu metrów do bramki Asenjo.

62
    Uderzenie z rzutu wolnego, ale futbolówka odbiła się od piłkarza gości i wypadła na rzut rożny.

63
    Słabe dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale piłkarze gospodarzy wciąż utrzymują się przy piłce.

65
    Za chwilę zostanie przeprowadzona zmiana w drużynie gospodarzy.

67
    Zmiana w drużynie gości. Za dos Santosa na murawie zameldował się Vietto.

68
    Długo czekaliśmy na tą zmiany. W drużynie Celty Vigo za Planasa na murawie zameldował się Castro, a w przeciwnym zespole za Cheysheva na boisku zameldował się dos Santos.

70
    Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu. Upomniany nią został zawodnik gospodarzy, Krohn-Dehli.

72
    Celta wyraźnie szuka wyrównania. Orellana dostał futbolówkę na prawym skrzydle, ale zbyt długo zwlekał z dośrodkowaniem i musiał wycofać piłkę.

73
    Zmiana w drużynie Villarrealu. Za strzelca dwóch bramek dla gości, Moi'ego Gomeza na murawie pojawił się Cani.

75
    Ostra walka w środku pola. Żadna z drużyn nie odstawia nóg! Podoba nam to się.

77
    Druga zmiana w drużynie Celty Vigo. Za Radoje na murawie melduje się Madinda.

78
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Villarrealu, ale piłka swobodnie opuściła boisko.

80
    Ostatnie dziesięć minut. Gospodarze są coraz bliżej wyrównania! Czy im się to uda?!

81
    Kapitalne zagranie do Nolity, który znalazł się sam na sam z Asenjo, ale jednak był on w momencie podania na spalonym.

83
    Szósta żółta kartka w tym spotkaniu! Upomniany nią został piłkarz Celty Vigo, Orellana.

85
    Zmiana w drużynie gospodarzy. za Alex'a Lopeza na murawie zameldował się Charles.

87
    Druga żółta kartka dla Fontasa! Celta Vigo musi kończyć mecz w dziesiątkę!

88
    Charles leży na murawie! Potrzebna będzie pomoc medyczna dla piłkarza Celty Vigo.

90
    Goście grają bardzo mądrze, zdala od własnego pola karnego.

89
    Żółta kartka dla Castro!

90+1

MARIO GASPAR!!

Jednak granie w przewadze służy dla Villarreal. Luciano Vietto świetnie pobiegł z futbolówką prawą stroną, wszedł w pole karne i zagrał do osamotnionego MARIO GASPARA, który pewnym uderzeniem zapewnił swojej drużynie komplet oczek!
    Mario GASPAR - 1:3

90+5

Koniec spotkania! Villarreal wygrał z Celtą Vigo 3-1! W pierwszej połowie padły trzy bramki. Najpierw w przeciągu dwóch minut do siatki dwa razy trafił Gomez, a pod koniec pierwszej połowy bramkę kontaktową strzelił Larrivey! Trzy punkty dla gości zapewnił w doliczonym czasie gry meczu Mario Gaspar! (18:54:50)