Mainz – Werder 1:2 (koniec) | Hannover – Eintracht 1:0 (koniec) | Stuttgart – Wolfsburg 0:4 (koniec)
Hamburg – Bayer 1:0 (koniec) | Bayern – Borussia D. 2:1 (koniec)
VfB Stuttgart
0:4 (0:2)
VfL Wolfsburg
Sobota 01.11.2014, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Niemiecka Bundesliga

Po niezłym spotkaniu Wolfsburg pokonuje Stuttgart 4:0. Wynik jak najbardziej zasłużony, chociaż gdyby nieco skuteczniejsi byli gospodarze, to z pewnością nie przegraliby tak wyraźnie, a nawet mogliby powalczyć o remis. MVP dla De Bruyne, który strzelił dzisiaj bramkę i zanotował dwie asysty.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (17:28:22)

90+3

90+1
    Niewiele dzieje się na placu gry. Wolfsburg gra mądrze i cały czas wysokim pressingiem atakuje swoich rywali.

90
    Trzy minuty doliczone przez sędziego do regulaminowego czasu.

89
    Ostatnie minuty meczu, na trybunach w tej chwili słychać tylko tryumfalne śpiewy kibiców "Wilków".
    PERISIĆ- 0:4

88
    Gol dla Wolfsburgu!
    Fatalna strata Leitnera, piłkę przejmuje Hunt, dogrywa na wolne pole do De Bruyne, ten ogrywa rywala i podaje po linii do niepilnowanego IVANA PERISIĆA, który z 6. metrów trafia do pustej bramkI!

86
    Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Olić, na boisku pojawia się Hunt.

84
    Bardzo dobre, agresywne dośrodkowanie Gentnera, do piłki na 6. metrze dochodzi Maxim, ale jako że był tyłem do bramki, nie zdołał strzelić w jej światło.

83
    Nudny fragment meczu. Przy piłce utrzymują się cały czas gospodarze, ale chyba powoli sami tracą wiarę w strzelenie choćby jednego gola.

81
    Vieirinha zbiegał z lewej strony w kierunku pola karnego i zdecydował się na potężne uderznie. Próba mocna, ale i bardzo niecelna.

79
    Zmiana w drużynie VfB Stuttgart: z boiska schodzi Niedermeier, na boisku pojawia się Hloušek.

76
    Około kwadrans do końca tego pojedynku. Inicjatywa po stronie miejscowych, ale niewiele wskazuje na to, aby piłkarze w czerwonych strojach zdołali dzisiaj odwrócić jego losy.

75
    Znowu mamy przerwę w grze. Tym razem na boisku bardzo długo leży Niedermeier, który starł się chwilę wcześniej z golkiperem gości.

74
    Gospodarze bardzo szybko zdobywają rzut wolny na połowie rywala. Dośrodkowanie dobrze zostaje wypiąstkowane przez Benaglio.

73
    W dalszym ciągu czekamy na wznowienie gry. Cały czas słyszymy za to gwizdy na trybunach w Stuttgarcie.

72
    Mamy chwilową przerwę w grze i drobne zamieszanie spowodowane urazem sędziego liniowego.

71
    Wygląda na to, że jakieś problemy zdrowotne ma jeden z sędziów i za chwilę doczekamy się zmiany na tej pozycji!