Torino – Sassuolo 0:1 (koniec) | Cesena – Sampdoria 1:1 (koniec) | Hellas Verona – Fiorentina 1:2 (koniec)
Napoli – Cagliari 3:3 (koniec) | Parma – Empoli 0:2 (koniec) | Udinese – Chievo 1:1 (koniec)
AC Milan – Inter 1:1 (koniec)
AC Cesena
1:1 (0:0)
UC Sampdoria
Niedziela 23.11.2014, 15:00 • Stadio Dino Manuzzi, Cesena • Włoska Serie A

85
    Ale napór Sampdorii. Pachnie drugim golem dla przyjezdnych. Nie padł dotychczas, bo doskonale radzi sobie Leali. Bramkarz Ceseny zatrzymał Krsticica, który wybiegł sam na sam po kapitalnym podaniu Okaki z głebi pola! Wcześniej golkiper zatrzymał bombę z dystansu Sansone.

83
    Trzecia zmiana w Cesenie. Djuric na ostatnie około dziesięć minuty rywalizacji.

81
    Krsticic zastąpił Edera. Obaj trenerzy mają jeszcze jedną zmianę w zanadrzu.

77
    Gol dla Sampdorii!
    Autorem gola samobójczego jest CONSTANTIN NICA. Sabotaż Rumuna, który przed kilkoma minutami pojawił się na placu. Trudno wytłumaczyć zachowanie defensora, który przez nikogo nie naciskany wbił do siatki mocno bite, płaskie dośrodkowanie Silvestre z prawego skrzydła.
    NICA - 1:1

73
    Perico czuł chyba skutki drobnego urazu sprzed kilku minut i został zastąpiony przez Nicę.

72
    Reakcja z ławki gości. Sansone za nieskutecznego Gabbiadiniego.
    LUCCHINI - 1:0

60
    Gol dla Ceseny!
    Bramkę zdobył STEFANO LUCCHINI. Faul w bocznym sektorze boiska na Defrelu zrodził szansą na groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego. Po nim powstało zamieszanie w polu karnym. Pierwsze uderzenie Lucchiniego zostało jeszcze sparowane przez Romero, ale nieumiejętnie, ponownie pod nogi Włocha, który tym razem nogą dobił do siatki na wagę prowadzenia 1:0!

58
    Volta zmienił Capeliego, który miał na koncie żółtą kartkę.

50
    Robi różnicę De Silvestri na prawej stronie boiska. Tym razem ładnie wypatrzył Stefano Okakę w szesnastce, ale ten nie zdołał oddać z bliska soczystego, celnego strzału. Było blisko!

43
    Cabelli powalił Gabbiadiniego tuż przed linią pola karnego. Żółta kartka i fantastyczna szansa dla Sampdorii na zdobycie gola do szatni.

38
    Stefano Okaka wypatrzył Roberto Soriano na 16. metrze i obsłużył go płaskim podaniem. Napastnik obrócił się z futbolówką, co dało mu szanse na niebezpieczne uderzenie. Kopnął jednak z nieodpowiednią siłą metr obok słupka...

34
    Brienza to pierwszy zawodnik, który został upomniany żółtym kartonikiem.

32
    Manolo Gabbiadini huknął ile sił w lewej nodze sprzed pola karnego nieopodal bramki Ceseny.

Gole: 60. Lucchini – 77. Nica (sam.)

Kartki:   34. Brienza (CSN), 43. Capelli (CSN)

AC Cesena: Leali – Mazzotta, Lucchini, Perico (73' Nica), Capelli (58' Volta) – Giorgi, Carbonero, Brienza (83' Djuric), Cascione – Almeida, Defrel.

Zmiany: Agliardi, Bressan – Krajnc, Magnusson, Valzania, De Feudis, Coppola, Garrtano, Succi.

UC Sampdoria: Romero – Regini, Silvestre, Gastaldello, De Silvestri – Obiang, Palombo, Soriano – Okaka, Gabbiadini (72' Sansone), Eder (81' Krsticic).

Zmiany: Junior Costa – Romagnoli, Fornasier, Cacciatore, Duncan, Fedato, Rizzo, Marchionni, Bergessio, Wszołek.

Sędziowie: Gervasoni – Stefani, Fiorito