Borussia D. – Augsburg 0:1 (koniec) | Hertha – Bayer 0:1 (koniec) | Hoffenheim – Werder 1:2 (koniec)
FC Koln – Stuttgart 0:0 (koniec) | Paderborn – Hamburg 0:3 (koniec)
TSG 1899 Hoffenheim
1:2 (1:1)
Werder Brema
Środa 04.02.2015, 20:00 • Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim • Niemiecka Bundesliga

90+3
    Bartels nie przebierał w środkach i zdążył obejrzeć żółtą kartkę.

89
    Hajrović zastąpił chłodno żegnanego Di Santo. Więcej zmian w tym spotkaniu nie będzie.

83
    Brzydki wślizg i zasłużona żółta kartka dla Rudy'ego.

81
    Nie spieszył się Selke z opuszczeniem boiska. W końcu jednak przekazał "swoje miejsce" Sternbergowi.

79
    Rudy to trzeci i ostatni zmiennik w zespole Hoffenheim. Zastąpił aktywnego i zmęczonego Schweglera.

72
    Di Santo to trzeci zawodnik Werderu Brema z kartką na koncie. Wrócił na własną połowę i bezpardonowo powalił Eugena Polanskiego.

67
    Garcia upomniany żółtą kartką za faul na Vollandzie.

65
    Podwójna roszada trenera Gisdola w 65. minucie. Elyounoussi i Szalai powędrowali na ławkę, a w ich miejsce Modesta oraz Schipplock.
    Werder na prowadzeniu! Philipp BARGFREDE - 1:2

52
    Gol dla Werderu!
    Bremeńczycy ponownie zaskoczyli Hoffenheim kilka minut po wznowieniu! Cóż to był za kocioł po dalekim wrzucie z autu... najwięcej czujności zachował PHILIPP BARGFREDE, który trącił strzał z dystansu i tym samym zmylił Oliego Baumanna. Szczęśliwa bramka i prowadzenie Werderu Brema. Podstawowe pytanie brzmi jednak – gdzie byli gospodarze na początkach obu połów?

47
    Kroos natychmiast zaznaczył swoją obecność na boisku. Żółtą kartką za faul.

46
    Kroos zameldował się na boisku po przerwie. Zastąpił Oztunaliego.
    Koszmarna pomyłka bez konsekwencji dla Werderu.

39
    A teraz błąd Wolfa! Bramkarz Werderu Brema wyszedł beznadziejnie do dośrodkowania z rzutu wolnego, wypuścił piłkę z rękawic, ale gospodarze nie skorzystali z prezentu! Nie spodziewali się aż takiego błędu!
    Ermin BICAKCIĆ - 1:1

34
    Gol dla Hoffenheim!
    ERMIN BICAKCIĆ doprowadził do remisu! Po rzucie rożnym bitym na krótki słupek Roberto Firmino przedłużył lot piłki, a Bicakcić dopadł do niej i z bliska główkował do siatki. Doskonale opracowany i wcielony w życie schemat rozegrania kornera!
    Prowadzenie Werderu! Franco Di SANTO - 0:1

8
    Bramkę zdobył FRANCO DI SANTO. Wywołany do tablicy napastnik Werderu Brema powiększył swój wiosenny dorobek strzelecki! Piłka trafiła do siatki po strzale z 17. metra, po rękach Baumanna. Asystę zaliczył Selke, który znakomicie powalczył w okolicach linii pola karnego.

Gole: 34. Bicakcić – 8. Santo, 52. Bargfrede

Kartki:   83. Rudy (HOF) – 47. Kroos (BRM), 67. Garcia (BRM), 72. Santo (BRM), 90+3. Bartels (BRM)

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Beck, Strobl, Bicakcić, Kim – Polanski, Schwegler (79' Rudy) – Volland, Firmino, Elyounoussi (65' Schipplock) – Szalai (65' Modeste).

Zmiany: Grahl – Abraham, Rudy, Modeste, Amiri, Schipplock, Salihović.

Werder Brema: Wolf – Gebre Selassie, Galvez, Vestergaard, Garcia – Bargfrede – Fritz, Bartels, Oztunali (46' Kroos) – Selke (81' Sternberg), Di Santo (89' Hajrović).

Zmiany: Casteels – Sternberg, Caldirola, Lukimya, Kroos, Hajrović, Aycicek.

Sędziowie: Guido Winkmann