Crystal Palace – Queens Park 3:1 (koniec) | Arsenal – West Ham 3:0 (koniec) | Leicester – Hull 0:0 (koniec)
Sunderland – Aston Villa 0:4 (koniec) | West Bromwich – Stoke 1:0 (koniec) | Burnley – Man City 1:0 (koniec)
Leicester City
0:0 (0:0)
Hull City A.F.C.
Sobota 14.03.2015, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Angielska Premier League

Po niezbyt ciekawym widowisku Leicester i Hull dzielą się punktami po bezbramkowym remisie. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na portalu Lajfy.com! (17:51:30)

90+4

90+4
    Strzał głową Upsona pewnie łapie McGregor.

90+4
    Jeszcze ostatni rzut rożny dla Leicester.

90+3
    Piłka w posiadaniu Hull. Co oczywiste – maksymalnie przedłużają oni grę.

90+2
    Mehrez bezpośrednio z rzutu wolnego trafia w McGregora.

90+1
    Rzut wolny dla Leicester z 25 metrów.

90
    Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu pierwszej połowy.

89
    Kapitalna sytuacja gości! Szybkie rozegranie rzutu wolnego przez Quinna, do piłki dopada Hernández trafiając w dłoń bramkarza!

88
    Strzał Nugenta mija światło bramki McGregora, od bramki Szkot.

87
    Ostatnie minuty walki o zdobycie bramki. Która drużyna zerwie się i strzeli gola w ostatnich minutach?
    Jeszcze 3 minuty regulaminowego czasu gry

85
    Za przeszkodzenie wykonania rzutu wolnego żółtą kartką ukarany N'Doye.

85
    Zmiana w drużynie Hull City A.F.C.: z boiska schodzi Ramirez, na boisku pojawia się Hernández.

85
    Zmiana w drużynie Leicester City F.C.: z boiska schodzi Morgan, na boisku pojawia się Nugent.

84
    Strzał zza pola karnego oddaje James, jednak ponad bramką.

82
    Strzał Mahreza z ostrego kąta broni McGregor.

81
    Atakują gospodarze, ale "autobus" postawiony przez zespół Hull aktualnie zdaje egzamin.