Augsburg – Mainz 0:2 (koniec) | Hoffenheim – Hamburg 3:0 (koniec) | Hertha – Schalke 04 2:2 (koniec)
Werder – Bayern 0:4 (koniec) | Eintracht – Paderborn 4:0 (koniec) | Borussia D. – FC Koln 0:0 (koniec)
Werder Brema
0:4 (0:2)
Bayern Monachium
Sobota 14.03.2015, 15:30 • Weserstadion, Brema • Niemiecka Bundesliga

Ten mecz miał dwa oblicza! Z jednej strony sporo bramek, a z drugiej słaba postawa obu ekip! Werder zaczął mocno, ale w dalszej grze już nie istniał.
    Monachijczycy grali po prostu swoje i wykorzystywali błędy rywali, dlatego zobaczyliśmy cztery trafienia – w tym 2 gole Roberta Lewandowskiego!
    Mecz wieloma momentami był bardzo brzydki, co jeszcze bardziej obniża noty tego widowiska. (17:38:02)

90+2
    LEWANDOWSKI - 0:4

90+1
    Gol dla Bayernu!

Dwójkowa akcja pary Müller-LEWANDOWSKI, która całkowicie rozmontowała defensywę rywali! ROBERT LEWANDOWSKI dokłada nogę tuż przed bramką i po raz drugi wpisuje się na listę strzelców! Kolejny pogrom monachijczyków staje się faktem!

90
    Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Kroos wbiega za zmęczonego Bartelsa.
    Rode marnuje praktycznie "setkę"!

90
    Rode także chciał wpisać się na listę strzelców! Niemiec wbiega w pole karne i zamiast oddać piłkę do Lewandowskiego, to pudłuje!

88
    Junuzović zupełnie niepotrzebnie fauluje na połowie Bayernu. Przypomnijmy, że ma on już kartkę na swoim koncie. Nudna końcówka, w której kibice powoli opuszczają trybuny.

87
    Kolejna akcja ofensywna ekipy Guardioli, która jednak zostaje zablokowana w ostatniej chwili przez obrońców Werderu!

86
    Werder stracił już wszelkie nadzieje na dobry wynik w 25. kolejce Bundesligi. Monachijczycy kontrolują grę, a goście mogą pokusić się o jeszcze jedno trafienie.

85
    Pep Guardiola nie czeka z ostatnią roszadą. Młody Weiser wbiega za Rafinhę! Wróćmy jednak do meczu!

84
    A Dante wbiega za Boatenga. Znów wiele przerw, które nie pozwalają kontynuować gry.

83
    Garcia zostaje zastąpiony Sternbergem w ekipie Werderu.

81
    Lahm powraca po kontuzji! Zmienia on słabego dzisiaj Mario Götze.

80
    Ostatnie 10 minut dzisiejszego spotkania! Werder na pewno zawiódł tego popołudnia, bo liczyliśmy na wiele więcej! Środek tabeli to jednak łatwy kąsek dla monachijczyków.

79
    Bardzo słaby jest dzisiejszy mecz. Gra praktycznie jedna drużyna, do tego dochodziło do wielu przerw oraz fauli. Szykują się pierwsze zmiany w Bayernie.

77
    Mamy już "pozamiatane" w tym meczu. Zanosi się na kolejny bardzo łatwy mecz Bayernu z kilkoma zdobytymi bramkami.