RCD Espanyol – Atletico 0:0 (koniec) | Eibar – FC Barcelona 0:2 (koniec) | Rayo Vallecano – Granada 3:1 (koniec)
Celta Vigo – Bilbao 1:2 (koniec)
Celta de Vigo
1:2 (0:2)
Athletic Bilbao
Sobota 14.03.2015, 22:00 • Estadio Balaídos, Vigo • Hiszpańska LaLiga

A ze swojej strony dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na pozostałe spotkania hiszpańskiej La Liga!
    Przypominam już teraz, że w przyszłym tygodniu będzie starcie gigantów – pojedynek FC Barcelony z Realem Madryt! El Clasico zbliża się wielkimi krokami! Primera Division w lajfy.com! (23:55:12)

Athletic przetrwał nawałnicę ataków Celty w ostatnich minutach! Athletic wywozi trzy punkty z trudnego terenu. Dwie bramki w pierwszej połowie wystarczyły do odniesienia tryumfu! Świetne zawody w drugiej połowie rozegrali zawodnicy Manuela Eduardo Berizzo, ale zabrakło skuteczności! Tylko jedna honorowa bramka pozostawia duży niedosyt!

90+4

90+4
    To była piłka meczowa! Krohn-Dehli znakomicie zacentrował w pole karne do Joaquina Larriveya! Uderzenie mija prawy słupek bramki strzeżonej przez Iraizoza!

90+3
    Susaeta wpadł w pole karne, zwiódł rywala! Uderza z bardzo ostrego kąta – piłka przelatuje wzdłuż bramki i wychodzi na aut po przeciwnej stronie boiska!

90+2
    Uderzenie Benata z wolnego po murze wychodzi na rzut rożny! Urywają sekundy goście!

90+2
    Krohn-Dehli fauluje przeciwnika na 17 metrze przed własną bramką. Athletic będzie długo wykonywał stały fragment gry!

90+1
    Zmiana w drużynie Real Club Celta de Vigo: z boiska schodzi Cabral, na boisku pojawia się Hernandez.

90+1
    Żółtą kartkę za opóźnianie gry otrzymuje Susaeta. Arbiter dolicza 4 minuty do drugiej połowy!

90
    Krohn-Dehli fatalnie stracił piłkę na 30 metrze przed bramką na rzecz Muniaina! Ten centruje do zamykającego akcję Guillermo Fernandeza! Hiszpan w sobie tylko znany sposób przenosi piłkę nad poprzeczką!

88
    Celta przyciska grających w osłabieniu Basków. Athletic dzielnie się broni! Nie bawią się goście w rozgrywanie piłki, po uzyskaniu futbolówki daleko wybijają w kierunku wysuniętego napastnika.

87
    Taktyczna zmiana trenera Valverde. W miejsce Inakiego Williamsa na boisku pojawia się Markel Susaeta. Świeża krew ma pomóc utrzymać wynik!

86
    Zmiana w drużynie Real Club Celta de Vigo: z boiska schodzi Mallo, na boisku pojawia się Bongonda.

86
    Wrzutka w pole karne. Piłka wybita, szybko z woleja uderza Krohn-Dehli! Wysoko nad bramką.

85
    Mikel San Jose zatrzymuje szarżę Hugo Mallo i zostaje napomniany drugą żółtą kartką w spotkaniu! Athletic na ostatnie 5 minut w osłabieniu!

82
    Świetna indywidualna akcja w wykonaniu Andera Iturraspe. Mija dwóch przeciwników, ale kończy mu się boisko. Interweniuje jeszcze Sergio Alvarez definitywnie kasując intencje pomocnika Bilbao

80
    Krohn-Dehli świetnie wypatrzył Hugo Mallo na prawej stronie. Krótkie odegranie do prawego obrońcy, ale ten fatalnie przykłada stopę do piłki. Jego centra ląduje w rękawicach Gorka Iraizoza

79
    Próbował zaskoczyć Sergio Alvareza Guillermo Fernandez. Nie dał się jednak bramkarz Celty! Była to pierwsza od dość dawna próba Bilbao