Garbarnia – Korona II 2:1 (koniec) | Bałtyk G. – Drawa 2:0 (koniec) | Resovia – Hetman Ż. 3:1 (koniec)
Polonia W. – Warta S. 0:1 (koniec) | Szombierki – Ruch Z. 2:3 (koniec) | Gwardia K. – Chemik 1:0 (koniec)
Skra – Polonia Ł. 1:0 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Oława 0:0 (koniec) | Świt NDM – Radomiak 1:5 (koniec)
Wisła II – Trzebinia-Siersza 0:0 (koniec) | Soła – Wolania 1:1 (koniec) | Pogoń II S. – Legia II 0:3 (koniec)
Czaniec – Jastrzębie 0:0 (poz.) | Olimpia E. – Warmia 3:0 (koniec)
Gwardia Koszalin
1:0 (1:0)
Chemik Police
Sobota 14.03.2015, 15:00 • Stadion im. Stanisława Figasa, Koszalin • 3 Liga

Ostatni gwizdek sędziego. Gwardia Koszalin odnosi skromne zwycięstwo z Chemikiem Police. Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na pozostałe emocje w Lajfy.com! (17:00:18)

90

90
    Na tablicy wyników wciąż 1:0.

75
    Siedemdziesiąta piąta minuta, wynik wciąż nie ulega zmianie.

70
    Dwadzieścia minut do końca spotkania. My ze swej strony chcielibyśmy przeprosić za "okrojoną" relację z drugiej połowy wywołaną problemami technicznymi.

48
    Gwardia już miała jedną dogodną sytuację, ale tym razem bez strzelonej bramki.

46

Gwardia Koszalin po bramce Wojciechowskiego prowadzi 1:0 z Chemikiem Police. Niebawem druga połowa.

45

42
    Zejglic! Ponownie Rusek wybija na rożny. Bramkarz Chemika zachował się w tej sytuacji bez zarzutów.

41
    Kozawa faulowany na dwudziestym metrze, szansa dla Szymańskiego.

39
    Liberadzki wywalczył kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Gwardia całkowicie zdominowała Chemika.

38
    Kolejne dośrodkowanie Szymańskiego, ale bez zagrożenia pod bramką Chemika.

36
    Zejglic z dystansu, ale obok bramki.

29
    Kapelusz uderza obok bramki.

26
    Zejglić wywalczył rzut rożny, który będzie egzekutorem tego stałego fragmentu gry.