US Palermo – Juventus 0:1 (koniec) | Cagliari – Empoli 1:1 (koniec)
US Città di Palermo
0:1 (0:0)
Juventus FC
Sobota 14.03.2015, 18:00 • Stadio Renzo Barbera • Włoska Serie A

KONIEC! Juventus Turyn z dużymi problemami, ale ostatecznie zdołał pokonać Palermo 1:0 i nadal może się cieszyć z 11. punktów przewagi nad wiceliderem tabeli Serie A! Samo spotkanie było na dość wysokim poziomie. (19:57:06)

90+4

90
    Jeszcze mamy jeden kartonik. Za zatrzymanie kontry faulem wpada do notesu Pereyra.

89
    Za kilka chwil powinniśmy się dowiedzieć, o ile dłużej potrwa ten mecz. Jeżeli patrzeć by realnie, to Pan Guida może nawet dodać do trzech minut na korzyść – oczywiście Palermo.

87
    Dybala przypadkowo zagrywa ręką, ale sędzia nie ma siły na zmiany decyzji i to będzie kartka.

86
    Walczy, cały czas walczy Palermo o idealną szansę na strzelenie bramki, ale nie dają im na to szans zawodnicy "Starej Damy". Za moment spodziewamy się ataku całej ekipy gospodarzy.

84
    Brzydkie zachowanie wobec rywala i nie ma wątpliwości, że za faul Lichtsteiner otrzyma kartkę.

83
    No i ostatnia zmiana. Czas na Emersona, który zmieni Daprele.

81
    Brzydki faul ze strony Moraty i Hiszpan szybko zostaje złapany przez sędziego i ukarany kartką.

80
    Dziesięć minut pozostało do końca meczu i teraz widać bardzo wyraźnie, że Palermo poczuło siłę, aby powalczyć jeszcze o jeden punkt do własnej kolekcji. Zadanie jest jednak niezwykle trudne.

78
    Zmiana dla Juventusu. De Ceglie opuszcza plac gry, a teraz czas na Padoina.

77
    Mamy zmianę dla Palermo. Barreto dziś już nie pogra, a zmienia go Belotti.

75
    Nie specjalnie spieszą się z akcjami ofensywnymi zawodnicy w różowych koszulkach, co tylko pochlebia rywalom. Wygląda jednak na to, że "Stara Dama" nie będzie chciała poprzestać na tym wyniku.

73
    Dobra, głęboka centra w pole karne gości, ale nie ma miejsca na błąd ze strony któregoś z defensorów. Mamy wybicie główką, a następnie jeszcze większe oddalenie zagrożenia ze strony Juve.
    Álvaro MORATA - 0:1

70
    Gol dla Juventusu!

GOOOOOOOOOOOOOOL! Dalekie podanie w kierunku ALVARO MORATY, ten spokojnie daje się wycofać defensorowi, po czym zmierza minimalnie wzdłuż linii pola karnego i uderza na dalszy słupek nie do obrony! Zrobił to, co należało teraz zrobić!

70
    Ależ fenomenalne przejęcie Vidala i przejście między dwójką zawodników gospodarzy. Szybki rajd przez połowę boiska, odegranie w bok i mamy strzał jednego z graczy Juve, ale zablokowany.

Gole: 70. Morata

Kartki:   39. Vazquez (PLM), 42. Andelković (PLM), 87. Dybala (PLM) – 51. Barzagli (JUV), 81. Morata (JUV), 84. Lichtsteiner (JUV), 90. Pereyra (JUV)

US Città di Palermo: Sorrentino – Andelković, Terzi, Vitiello – Daprela (83' Emerson), Rigoni, Maresca (63' Jajalo), Barreto (77' Belotti), Rispoli – Dybala, Vazquez

Rezerwowi: Ujkani, Milanović, Silva, Emerson, Rocca, Bolzoni, Chochev, Quaison, Ortiz, Jajalo, Bentivegna, Belotti

Juventus FC: Buffon – Barzagli, Bonucci, Chiellini – Lichtsteiner, Sturaro (46' Vidal), Marchisio, Pereyra, De Ceglie (78' Padoin) – Tevez, Llorente (60' Morata)

Rezerwowi: Storari, Rubinho, Ogbonna, Evra, Padoin, Pepe, Vidal, Matri, Morata

Sędziowie: Guida – Cariolato, De Pinto – Tonolini