GKS T. – Widzew 1:0 (koniec) | Dolcan – Termalica 3:1 (koniec) | Sandecja – Miedź 0:4 (koniec)
GKS K. – Flota 2:1 (koniec) | Arka – Stomil 4:1 (koniec)
Arka Gdynia
4:1 (3:0)
Stomil Olsztyn
Sobota 14.03.2015, 17:45 • Stadion Miejski, Gdynia • Fortuna 1 Liga

Brawa żegnają piłkarzy Arki Gdynia, którzy rozmontowali w dzisiejszym dniu zespół Stomilu Olsztyn! Prowadzenie po pierwszej połowie aż 3:0 pozwoliło ustawić grę pod siebie i goście nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w dalszej części meczu. W drugich 45 minutach zobaczyliśmy jeszcze 2 trafienia, w tym honorowe dla olsztynian! (19:38:02)

90+2

90+1
    Atakują Arkowcy, którzy jednak gubią się w ofensywie! Bardzo podoba mi się gra do ostatniego gwizdka – jeszcze nikt tutaj nie spaceruje po murawie!

90
    120 sekund zadecydował doliczyć arbiter!

89
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry! Czy coś się jeszcze wydarzy na Stadionie Miejskim w Gdyni?

88
    Całkiem emocjonujące minuty w końcówce spotkania! Rzuchowski wpada w pole karne olszynian, ale znów świetną interwencją popisuje się Skiba!

86
    Stomil traci piłkę na połowie rywali i zawodnik Arki wyprowadza kontratak! Podanie do Marcusa, który zostaje sam na sam ze Skibą! Brazylijczyk powinien lepiej zakończyć tę ofensywę, a nie strzałem prosto w bramkarza!

85
    Łukasiewicza zmienia kolejny z młodzieżowców – Gałecki.

84
    Szykuje się ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy.

83
    Arka także jeszcze atakuje. W ataku pozycyjnym miejscowi, ale cały mecz zmierza już ku końcowi – karty zostały rozdane.

82
    Strzelec honorowej bramki dla Olsztyna zostaje ukarany żółtą kartką za zupełnie niepotrzebny faul na połowie rywala.

81
    Dobrze ostatnimi minutami spisuje się Stomil, który nie składa broni! Arka nieco się cofnęła i pozwala grać rywalowi. Nie powinno się to źle skończyć dla Arkowców.

80
    Jamróz wbiega za Kovala, który nie pokazał nic specjalnego w dzisiejszym meczu. Zostaje tylko 10 minut w tym spotkaniu!

78
    Gol dla Stomilu!

ROMAN MACZUŁENKO jednak wpisuje się na listę strzelców! Ładny gol zawodnika Stomila z ostrego kąta – czy to napędzi gości w końcówce spotkania?