Garbarnia – Korona II 2:1 (koniec) | Bałtyk G. – Drawa 2:0 (koniec) | Resovia – Hetman Ż. 3:1 (koniec)
Polonia W. – Warta S. 0:1 (koniec) | Szombierki – Ruch Z. 2:3 (koniec) | Gwardia K. – Chemik 1:0 (koniec)
Skra – Polonia Ł. 1:0 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Oława 0:0 (koniec) | Świt NDM – Radomiak 1:5 (koniec)
Wisła II – Trzebinia-Siersza 0:0 (koniec) | Soła – Wolania 1:1 (koniec) | Pogoń II S. – Legia II 0:3 (koniec)
Czaniec – Jastrzębie 0:0 (poz.) | Olimpia E. – Warmia 3:0 (koniec)
Gwardia Koszalin
1:0 (1:0)
Chemik Police
Sobota 14.03.2015, 15:00 • Stadion im. Stanisława Figasa, Koszalin • 3 Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Spotkanie zaplanowano na 15:00 w sobotę 14 marca oczywiście na stadionie im. Stanisława Figasa przy ul. Fałata w Koszalinie.

Najlepszym strzelcem w rundzie jesiennej w barwach polickiego zespołu był Mateusza Sowala z czterema bramkami na koncie. Natomiast w Gwardii najwięcej bramek zgromadził Ryuki Kozawa – 7 goli.

Obecnie w ligowej tabeli Gwardia plasuje się na siódmej lokacie z 26 punktami na koncie, zaś Chemik z 22 oczkami plasuje się na dziesiątej lokacie.

Jeśli koszalinianie w dalszym ciągu chcą na koniec sezonu znajdować się w czołówce ligowej stawki, to muszą jak najszybciej zapomnieć o niepowodzeniu w Drawsku Pomorskim. Warto wspomnieć, że w przerwie zimowej Chemik przegrał 3:4 z Błękitnymi Stargard Szczeciński i 0:6 z Flotą Świnoujście.

Na inaugurację wiosny oba zespoły doznały porażek. Drużyna z Polic musiała uznać wyższość Kaszubii Kościerzyna, która wygrała z Chemikiem 1:3, zaś Gwardia przed tygodniem przegrała po samobójczym trafieniu Szymona Chać 0:1 z drawską Drawą. Zarówno trójkolorowi jaki ich najbliżsi rywale w pierwszej wiosennej kolejce nie zdobyli gola z gry (red. Chemik zdobył gola po rzucie karnym), a więc w sobotę oba zespoły zrobią wszystko, aby mieć powody do radości.

W najbliższy weekend fani koszalińskiej Gwardii będą mogli po raz pierwszy podczas bieżącego roku zobaczyć w starciu ligowym swoich ulubieńców na stadionie przy ul. Fałata. Rywalem podopiecznych Tadeusza Żakiety będzie Chemik Police.

Niedługo rozpoczynamy kolejne starcie Bałtyckiej Trzeciej Ligi.

Piłkarze za chwilę pojawią się na murawie.

1

1
    Rozpoczęli goście.

3
    Gwardia miała swoją pierwszą okazję, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym.

8
    Groźnie pod bramką gości, ale Maciej Stańczyk jedynie trafia w golkipera.

13
    Gospodarze będą mieć okazję z rzutu rożnego.

15
    Chemik przed pierwszą szansą, ale koszalinianie bez problemu sobie poradzili.

16
    Gospodarze powoli stwarzają coraz groźniejsze sytuacje pod bramką Ruska.

18
    Dośrodkowanie Dondery, ale do piłki dochodzi zawodnik Chemika.

20
    Kozawa faulowany na 35 metrze.

20
    Gol dla Gwardii!
    Dośrodkowanie Szymańskiego do WOJCIECHOWSKIEGO, który z bliska trafia do siatki.

23
    Chemik w dalszym ciągu musi odpierać ataki gospodarzy.

26
    Zejglić wywalczył rzut rożny, który będzie egzekutorem tego stałego fragmentu gry.

29
    Kapelusz uderza obok bramki.

36
    Zejglic z dystansu, ale obok bramki.

38
    Kolejne dośrodkowanie Szymańskiego, ale bez zagrożenia pod bramką Chemika.

39
    Liberadzki wywalczył kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Gwardia całkowicie zdominowała Chemika.

41
    Kozawa faulowany na dwudziestym metrze, szansa dla Szymańskiego.

42
    Zejglic! Ponownie Rusek wybija na rożny. Bramkarz Chemika zachował się w tej sytuacji bez zarzutów.

45

Gwardia Koszalin po bramce Wojciechowskiego prowadzi 1:0 z Chemikiem Police. Niebawem druga połowa.

46

48
    Gwardia już miała jedną dogodną sytuację, ale tym razem bez strzelonej bramki.

70
    Dwadzieścia minut do końca spotkania. My ze swej strony chcielibyśmy przeprosić za "okrojoną" relację z drugiej połowy wywołaną problemami technicznymi.

75
    Siedemdziesiąta piąta minuta, wynik wciąż nie ulega zmianie.

90
    Na tablicy wyników wciąż 1:0.

90

Ostatni gwizdek sędziego. Gwardia Koszalin odnosi skromne zwycięstwo z Chemikiem Police. Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na pozostałe emocje w Lajfy.com! (17:00:18)
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.