ŁKS – Radomiak 0:0 (koniec) | Łowicz – Świt NDM 2:1 (koniec) | Ślęza Wrocław – Polonia T. 3:0 (koniec)
Stal K. – Biała Podlaska 1:2 (koniec) | Izolator – Stal Rz. 0:2 (koniec) | Soła – KSZO 0:1 (koniec)
Ślęza Wrocław
3:0 (0:0)
Polonia Trzebnica
Niedziela 19.04.2015, 12:00 • Stadion przy ul. Oporowskiej, Wrocław • 3 Liga

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na inne relacje na Lajfy.com! (14:02:31)

Ślęza Wrocław gładko wygrywa z Polonią Trzebnica 3:0. Dwie bramki strzelił Jakóbczyk, który na boisku pojawił się dopiero w 71. minucie, a jedną dołożył inny rezerwowy – Traczyk. Ślęza zupełnie zdominowała rywala, goście nie wychodzili z własnej połowy, jednak wrocławianie długo nie potrafili znaleźć drogi do bramki. Jednak, gdy już znaleźli kolejne były kwestią czasu. Trzy punkty zostają we Wrocławiu.

90+2

90+1
    Gol dla Ślęzy!
    Bramkę zdobył JAKUB JAKÓBCZYK.
    Wysoki pressing Ślęzy na połowie rywala, w końcu zmuszają ich do błędu, z lewej strony nadbiega JAKUB JAKÓBCZYK i wychodzi sam na sam i pokonuje Buchlę.

88
    Zmiana w drużynie Polonia Trzebnica: z boiska schodzi Dmuch, na boisku pojawia się Cychol.

88
    Zmiana w drużynie Polonia Trzebnica: z boiska schodzi Caliński, na boisku pojawia się Lenda.

88
    Zmiana w drużynie Ślęza Wrocław: z boiska schodzi Tchouague, na boisku pojawia się Wyglądacz.

88
    Tym razem Tchouague w polu akrnym, drybluje na 11. metrze, w końcu ucieka do boku i uderza, ale prosto w bramkarza.

87
    Dalej w ataku gospodarze. Zalewsko schodzi do środka, ma dużo miejsca, ale podaje na prawo do Tchouague, ten złapany jednak na spalonym.

85
    Bramkę zdobył KORNEL TRACZYK.
    Wydawało się, że spokojna akcja wrocławian, piłka lekko z lewej strony przed polem karnym, decyduje się na uderzenie po długim słupku KORNEL TRACZYK, zupełnie zaskoczony Buchla i nie interweniuje, a piłka wpada od słupka.

82
    Atak goście. Szybko wychdzi z piłką środkiem Bucki, uruchamia z lewej strony Dmucha, ten przekłada na prawą nogę i chce przerzucić, ale w sumie to podaje obrońcom. Baaarddzzzooo niedokładne podanie napastnika Trzebnicy.

80
    Sprytnie rozegrany rzut wolny przez Ślęze. Janas lekko podaje w pole karne, wbiega tam Bohdanowicz i uderza, kolejny korner po wybiciu bramkarza Trzebnicy.

80
    Żółtą kartkę otrzymuje Belica (Polonia Trzebnica).

78
    SŁUPEK! Utrzymuje się z piłką przed szesnastką Bohdanowicz, rzuca sobie lekko na prawo i uderza po dlugim słupku, ale slupek ratuje gości!!

77
    Znów musi gimnastykować się Buchla i teraz ucierpiał. Z lewej strony w pole karne wbiega Traczyk, skraca mu kąt bramkarz Polonii i dostaje piłką w twarz.

75
    Niezwalnia Ślęza! Teraz Janas chciał świetnie uruchomić na prawej stronie Zalewskiego, ale przecinają obrońcy i korner.

74
    Prawdziwe wejście smoka Jakóbczyka, który niedawno wszedł parę minut wcześniej! Genialna piłka z lewej strony nad obroną, na 5. metrze na klatkę przyjmuje JAKUB JAKÓBCZYK, gubiąc rywala i pokonuje z bliska Buchlę!

72
    Polonia zdobywa rzut wolmny 25 metrów od bramki. Uderza mocno Kołodziej, ale spokojnie łapie Łukasik.

71
    Zmiana w drużynie Ślęza Wrocław: z boiska schodzi Pałys, na boisku pojawia się Jakóbczyk.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.