Lille – Bordeaux 2:0 (koniec) | Montpellier – Caen 1:0 (koniec) | Lyon – Saint-Étienne 2:2 (koniec)
Lille OSC
2:0 (1:0)
Girondins Bordeaux
Niedziela 19.04.2015, 14:00 • Stade Pierre-Mauroy • Francuska Ligue 1 Uber Eats
    Lille - Bordeaux 2:0.

Konsekwencja w grze i spokój sprawiły, że Lille dopisuje do swojego dorobku trzy punkty po meczu z bardzo silnym rywalem, który pokazał wiele ze swojego potencjału, ale Enyeama był dziś nie do pokonania! Słowa uznania należą się także autorowi dwóch świetnych asyst- Boufalowi, który wyrasta na prawdziwą gwiazdę zespołu z Stade Pierre-Mauroy i już wkrótce może zmienić klub na większy. Dziękuję za uwagę i zapraszam na nasze pozostałe relacje! (15:56:11)

90+5
    Adama TRAORE - 2:0

90+4
    Gol dla Lille!
    Kolejna fantastyczna asysta Boufala, który zaprezentował wspaniałą technikę ogrywając po kontrze dwóch rywali i utrzymując się przy piłce nawet leżąc na murawie! Zagrał też idealnie górą do ADAMY TRAORE, który zmylił obrońcę i posłał futbolówkę obok bezradnego Carrasso!

90+3
    Origi stanął przed szansą po centrze, ale Carrasso wyszedł na 10 metr i go powstrzymał!

90+2
    Enyeama przechwytuje dośrodkowanie z głębi pola i szybko wznawia grę swojej ekipy długim wykopem. Gospodarze nie grają na czas- to się ceni!

90+1
    4 dodatkowe minuty nadziei Bordeaux na wyrównanie i 4 minuty, które muszą wytrzymać zawodnicy Lille!

90
    Rzut rożny dla Lille. Za chwilę dowiemy się ile jeszcze potrwa to widowisko.

89
    Mariano za chwilę wykona rzut wolny dla Bordeaux. To jedna z ostatnich szans gości w regulaminowym czasie gry.

88
    Contento pokazał niezłą szybkość, ale centrował już zza linii końcowej. Od bramki Enyeama.

87
    Obie ekipy są już zmęczone- widać to po dokładności podań, która w ostatnich minutach nieco szwankuje. Niemniej goście na pewno się nie poddadzą.

86
    Adama Traore ukarany żółtą kartką.

84
    Contento za Khazriego w ekipie gości. To ostatnia zmiana w tym meczu.

82
    Aut dla Żyrondystów. Goście naprawdę poprawili swoją grę w drugiej połowie, ale na przeszkodzie ciągle stoi im bramkarz Lille. Mają niespełna 8 minut plus to, co doliczy sędzia, aby przekuć przewagę na bramkę!

80
    Carrasso znów się wykazał- przeniósł piłkę nad poprzeczką po dośrodkowaniu\strzale z rzutu rożnego!
    Świetna szarża Sidibe i jeszcze lepsza obrona Carrasso!

79
    Sidibe zbiegł ze skrzydła, z łatwością ograł defensora w polu karnym i uderzył mocno, z kilku metrów, w kierunku bliższego słupka, ale Carrasso jakimś cudem obronił! W tym spotkaniu powinno już paść co najmniej 5 goli, ale bramkarze są w świetnej dyspozycji!

78
    Lille wykonywało rzut wolny, ale dośrodkowanie na bliższy słupek zostało wybite przez obrońcę.