Atalanta – Empoli 2:2 (koniec) | Lazio – Chievo 1:1 (koniec) | Torino – Juventus 2:1 (koniec)
Parma – US Palermo 1:0 (koniec) | Hellas Verona – Sassuolo 3:2 (koniec) | Genoa – Cesena 3:1 (koniec)
Fiorentina – Cagliari 1:3 (koniec) | Napoli – Sampdoria 4:2 (koniec)
Atalanta BC
2:2 (1:1)
Empoli FC
Niedziela 26.04.2015, 12:30 • Atleti Azzurri d'Italia, Bergamo • Włoska Serie A

Atalanta Bergamo w ostatnich sekundach ratuje remis w starciu z Empoli. Mecz kończy się wynikiem 2:2 i trzeba przyznać, że z przebiegu gry rezultat ten wydaje się zasłużony. Nieco ponad 30 minut na boisku spędził dziś Piotr Zieliński, który nieco rozruszał ofensywne poczynania swojej ekipy i brał udział przy drugim trafieniu dla Empoli. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas! (14:25:37)

90+4

90+4
    Bianchi upadł jeszcze w polu karnym Empoli, ale sędzia nie miał absolutnie podstaw do odgwizdania faulu.
    Germán DENIS - 2:2

90+3
    Gol dla Atalanty!

GERMAN DENIS wykańcza głową, przy dalszym słupku dośrodkowanie z rzutu rożnego! Gospodarze ratują remis rzutem na taśmę!

90+3
    Rozpoczęła się przedostatnia z doliczonych minut. Atalanta ma rzut rożny, a w pole karne powędrował nawet bramkarz.

90+2
    Ładna, dwójkowa akcja Atalanty na lewym skrzydle, ale finalizacja tego dośrodkowaniem kompletnie nieudana.

90+1
    Cztery minuty doliczone przez arbitra.

90
    Wrzutka na krótki słupek wybita przez defensorów Empoli, a gospodarze jeszcze nieprzepisowo walczą o piłkę w polu karnym. Od rzutu wolnego Sepe.

90
    Zablokowane dośrodkowanie D'Alessandro i Atalanta ma jedną, z ostatnich szans. Czekamy na dośrodkowanie z rzutu rożnego.

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

89
    Ładny, indywidualny rajd Piotra Zielińskiego, zakończony minimalnie niecelnym uderzeniem z okolic szesnastego metra!

88
    Sepe dobrze interweniuje na przedpolu po dośrodkowaniu Moraleza.

87
    Strzał rozpaczy Atalanty sprzed pola karnego, ale wobec natłoku obrońców, nie miało to prawa się powieść.

86
    Zmiana w drużynie Empoli FC: z boiska schodzi Riccardo Saponara, na boisku pojawia się Mário Rui.

85
    D'Alessandro pociągał za koszulkę rywala. Nie umknęło to uwadze arbitra.

84
    Jest dośrodkowanie, jest strzał głową, ale dobrze ustawiony bramkarz Atalanty. Gospodarze ruszyli z kontratakiem, który został przerwany tuż przed linią szesnastego metra.

83
    Empoli ma rzut wolny na wysokości pola karnego. To może być groźna sytuacja.

80
    10 minut do końca regulaminowego czasu gry. Czy gospodarze zdołają strzelić gola wyrównującego?