Concordia – Olimpia Z. 0:2 (koniec) | Izolator – Orlęta 3:1 (koniec) | Jarota – Kleczew 1:0 (koniec)
Wolania – Trzebinia-Siersza 1:0 (koniec) | Pogoń II S. – Świt NDM 1:0 (koniec) | Bałtyk G. – Rasel 1:1 (koniec)
Bałtyk Gdynia
1:1 (1:0)
Rasel Dygowo
Niedziela 26.04.2015, 17:30 • Narodowy Stadion Rugby • 3 Liga

Koniec meczu remis jak najbardziej zasłużony o ile w pierwszej połowie to Bałtyk dominował i był bardzo blisko strzelenia drugiej bramki o tyle druga połowa wyraźnie pod dyktando gości. Bramka w końcówce tego meczu tylko potwierdziła ich dobrą postawę. Bałtyk wciąż nie pokonany na własnym boisku i to chyba jedyny pozytyw tego meczu dla kibiców gospodarzy. Wszystkim śledzącym dzisiejszą relację dziękuję i zapraszam na kolejne tylko na Lajfy.com (19:21:41)

90+3

90+2
    Goście jeszcze próbują strzelić zwycięską bramkę.

90+1
    Gdy wydawało się że Bałtyk dociągnie ten wynik do końca pada bramka dla Raselu. to jest właśnie piłka nożna trzeba grac do końca.

90
    Trzy minuty doliczone do tego meczu.

89
    Gol dla Rasela!
    A jednak udało się dopiąć swego:) Rasel doprowadza do remisu a strzelcem bramki ADRIAN RUTKOWSKI!!!

89
    Chyba wynik pozostanie bez zmian. Oba zespoły są już jedną noga w szatni, pozostało kilka minut tego meczu.

87
    Duża liczba podań pomiędzy piłkarzami Bałtyku czyżby gra na czas już?

85
    Na strzał zdecydował się Bujnowski ale dobrze broni Hartleb. Ostatnie pięć minut tego meczu.

84
    O drugiej połowie gospodarze będą chcieli jak najszybciej zapomnieć. Nie klei im się gra a do tego mają problemy z opuszczeniem własnej połowy.

83
    Myślę że wielu kibiców myśli już o końcu tego meczu:(

81
    Starają się jak mogą przyjezdni ale jak do tej pory bramka Klebby nie została odczarowana.

80
    Mnożą się błędy po stronie piłkarzy Bałtyku a przed sezonem wymieniani byli oni w gronie zespołów walczących o awans.

79
    Kolejny strzał gospodarzy ale piłka trafił w głowę chyba Wawiorka.

78
    Strzał Rutkowskiego z daleka, wydaję się że zmęczenia daję się we znaki, bo tempo meczu siadło.

77
    Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi Kajca, na boisku pojawia się Dmitrzyk.

75
    Starali się gospodarze przenieść ciężar gry na połowę gości ale podanie do Mateusza Kuzimskiego było zbyt mocne.