Concordia – Olimpia Z. 0:2 (koniec) | Izolator – Orlęta 3:1 (koniec) | Jarota – Kleczew 1:0 (koniec)
Wolania – Trzebinia-Siersza 1:0 (koniec) | Pogoń II S. – Świt NDM 1:0 (koniec) | Bałtyk G. – Rasel 1:1 (koniec)
Bałtyk Gdynia
1:1 (1:0)
Rasel Dygowo
Niedziela 26.04.2015, 17:30 • Narodowy Stadion Rugby • 3 Liga

Koniec meczu remis jak najbardziej zasłużony o ile w pierwszej połowie to Bałtyk dominował i był bardzo blisko strzelenia drugiej bramki o tyle druga połowa wyraźnie pod dyktando gości. Bramka w końcówce tego meczu tylko potwierdziła ich dobrą postawę. Bałtyk wciąż nie pokonany na własnym boisku i to chyba jedyny pozytyw tego meczu dla kibiców gospodarzy. Wszystkim śledzącym dzisiejszą relację dziękuję i zapraszam na kolejne tylko na Lajfy.com (19:21:41)

90+3

90+2
    Goście jeszcze próbują strzelić zwycięską bramkę.

90+1
    Gdy wydawało się że Bałtyk dociągnie ten wynik do końca pada bramka dla Raselu. to jest właśnie piłka nożna trzeba grac do końca.

90
    Trzy minuty doliczone do tego meczu.

89
    Gol dla Rasela!
    A jednak udało się dopiąć swego:) Rasel doprowadza do remisu a strzelcem bramki ADRIAN RUTKOWSKI!!!

89
    Chyba wynik pozostanie bez zmian. Oba zespoły są już jedną noga w szatni, pozostało kilka minut tego meczu.

87
    Duża liczba podań pomiędzy piłkarzami Bałtyku czyżby gra na czas już?

85
    Na strzał zdecydował się Bujnowski ale dobrze broni Hartleb. Ostatnie pięć minut tego meczu.

84
    O drugiej połowie gospodarze będą chcieli jak najszybciej zapomnieć. Nie klei im się gra a do tego mają problemy z opuszczeniem własnej połowy.

83
    Myślę że wielu kibiców myśli już o końcu tego meczu:(

81
    Starają się jak mogą przyjezdni ale jak do tej pory bramka Klebby nie została odczarowana.

80
    Mnożą się błędy po stronie piłkarzy Bałtyku a przed sezonem wymieniani byli oni w gronie zespołów walczących o awans.

79
    Kolejny strzał gospodarzy ale piłka trafił w głowę chyba Wawiorka.

78
    Strzał Rutkowskiego z daleka, wydaję się że zmęczenia daję się we znaki, bo tempo meczu siadło.

77
    Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi Kajca, na boisku pojawia się Dmitrzyk.

75
    Starali się gospodarze przenieść ciężar gry na połowę gości ale podanie do Mateusza Kuzimskiego było zbyt mocne.

74
    Nie wiele dzieje się w tym okresie gry na boisku. Kwadrans do końca meczu.

72
    Rzut rożny dla gospodarzy nie przynosi im żadnych korzyści.

70
    Pojawiają się dwaj nowi zawodnicy w zespole gości czasu coraz mniej a wynik jest dla nich nie korzystny!

69
    Zmiana w drużynie Rasel Dygowo: z boiska schodzi Duwe, na boisku pojawia się Suchwałko.

68
    Zmiana w drużynie Rasel Dygowo: z boiska schodzi Muzychenko, na boisku pojawia się Dubiela.

67
    Żółtą kartkę otrzymuje Byc (Rasel Dygowo).

66
    Strzał Kuzimskiego z trzech metrów wprost w bramkarza!!! To mogła być druga bramka w tym meczu tego chłopaka.

65
    Rożny dla gości, ale obrońcy wybijają piłkę poza obręb szesnastki.

64
    Po raz piłka w rękach Klebby, gdzie jest ten zespół z pierwszej połowy?

63
    Ostatni zespół tabeli nie ma nic do stracenia już w tym meczu, pozostaję im tylko ambitnie atakować.

62
    Nie ustają ataki gości. Klebba po raz kolejny dobrze broni. Dwie zmiany w ekipie Bałtyku nie odmieniły gry gospodarzy.

60
    Kolejny strzał w wykonaniu Kajcy ale tym razem nawet nie trafił w światło bramki. Pierwszy kwadrans drugiej połowy wyraźnie dla piłkarzy Rasela.

59
    Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi Dettlaff, na boisku pojawia się Bujnowski.

59
    Kolejny strzał gości zablokowany.

58
    Przyjezdni po raz kolejny w ataku, piłkarze Bałtyku nie mogą wrócić na właściwe tory.

57
    Goście wyraźnie lepiej czują się w drugiej połowie.

56
    Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi Gieraszek, na boisku pojawia się Proena.

55
    Czemu nie ma remisu?? Strzał z głowy Rutkowskiego musiał znaleść się w bramce a jednak nadal Bałtyk prowadzi. Długo będzie się śniła mu ta szansa.

54
    Rasel nadal w ataku, będzie kolejny korner.

52
    Dośrdkowanie z rożnego Wojciechowskiego, strzał z kilku metrów ponad poprzeczką bramki Klebby!! A mogło być po jeden. Najgroźniejsza akcja zespołu Raselu w tym meczu.

51
    A teraz Kajca z wolnego uderzył w światło bramki ale na posterunku Hartleb. Gdyby tak trochę mocniej to kto wie może byli byśmy świadkami drugiego gola.

50
    Blisko było przejęcia przez Mitlenko, ale w porę połapali się defensorzy.

49
    Spokojnie wymieniają się podaniami piłkarze Bałtyku.To oni prowadzą w tym meczu a wynik gonią goście.

47
    Od mocnego uderzenia rozpoczęli goście strzał z około trzydziestego metra był jednak bardzo niecelny.

46
    Kolejna odsłona tego meczu przed nami, wydaję się że zespoły przystąpią bez zmian.

46
    Przerwa w meczu.

Gospodarze są zdecydowanie lepsi, mimo kilku dobrych okazji wykorzystali tylko jedną. Jeśli coś nie zmieni się po przerwie w grze gości wyjadą oni w smutnych nastrojach z Gdyni. Może trener Piotr Dubiela ma asa w rękawie zobaczymy po przerwie. Wszystko zweryfikuję boisko.

45+2

45+2
    Dośrodkowanie Kajcy do Krysińskiego ale tej drugi źle opanował piłkę, tracąc ją na rzecz rywali.

45+1
    Piłkarze są już myślami chyba w szatni.

45
    Pogramy o dwie minuty dłużej w tej części gry.

43
    Po raz kolejny Gieraszek w roli głównej ale tym razem traci on piłkę.

42
    Przed chwilą niecelny strzał Gieraszka. Od bramki golkiper Rasela wznowi grę.

40
    Jedna z nielicznych w ostatnich minutach akcji przyjezdnych. Nie wiedzieli oni za bardzo co zrobić z piłką będąc pod polem Bałtyku. Skończyło się na starcie.

39
    Coraz większa przewaga na boisku po stronie Bałtyku. Druga bramka wisi w powietrzu.

37
    Chcieli jak najszybciej dobić rywala piłkarze z Gdynii ale ta akcja kończy się pozycją spaloną Dettlaffa, może innym razem.

36
    Gol dla Bałtyku!
    Składną akcję gospodarzy wykończył MATEUSZ KUZIMSKI w końcu kibice biało-niebieskich doczekali się bramki w tym meczu. Przy bramce asystował Gródek.

34
    Uwidacznia się przewaga Bałtyku, jak dotąd nic z tego jednak nie wynika.

32
    Rozgrywają piłkę piłkarze gospodarzy, chcą wciągnąć rywali jak najbliżej własnej połowy.

31
    Zbyt mocne podanie w kierunku Krysińskiego, piłka w rękach Hartleba. Ponad pól godziny gry za nami i wciąż nie możemy doczekać się pierwszej bramki w tym meczu.

30
    Słupek ratuje Rasel przed utratą bramki!! Strzelał Krysiński...ale sędzia liniowy podniósł chorągiewkę pozycja spalona piłkarza Bałtyku.

28
    Ostatnie kilka minut to dobra gra w wykonaniu przyjezdnych. Zobaczymy na ile starczy im sił.

27
    Klebba kapitalnie broni teraz!!! Strzał przy słupku wybił na róg z najwyższym trudem. Brawo!!!

25
    Goście starają się odgryzać raz po raz drużynie Bałtyku, przed chwilą Mitlenko miał swoją okazję. Przebiegł z piłką dobrych kilka metrów ale zabrakło mu pomysłu na dalszą część tej akcji.

24
    Fatalna próba Gieraszka, jego strzał minął bramkę o dobre kilka metrów.

23
    Wciąż czekamy na bramki w Gdyni.

22
    Klebba pewnie interweniuje po strzale Wojciechowskiego.

20
    Nic z tego rożnego nie wyszło, natomiast z kontratakiem ruszyli piłkarze Bałtyku i centymetrów zabrakło Kuzimskiemu a opanowałby ta piłkę.

19
    Korner dla przyjezdnych, jedna z nielicznych akcji w wykonaniu zespołu z Dygowa.

17
    Przetrzymali goście kilka ciężkich minut, teraz będą starali się utrzymac dłużej przy piłce.

16
    Rozkręcają się gospodarze dośrodkował Gieraszek a w olbrzymim zamieszaniu nikt nie potrafił wepchnąć piłki do siatki.

15
    A teraz jakby chciał zaprzeczyć moim słowom Mateusz Kuzimski. Znalazł sobie dogodną pozycję do oddania strzału ale piłka minęła słupek bramki Hartleba.

15
    Kwadrans gry za nami. Jak do tej pory słaby mecz oglądamy.

14
    Nie wiele ciekawego dzieje się na boisku. Trenerzy obu ekip zachęcają swoich podopiecznych do bardziej ambitnej gry.

13
    Błąd obrony gospodarzy ale bez jakichkolwiek konsekwencji.

12
    Dużo walki w środkowej części boiska Bałtyk stara się atakować ale idzie im jak po gruzie.

11
    Goście mają dobre wspomnienia związane z tym boiskiem raz już w tym sezonie wygrali tutaj i dziś będą chcieli to powtórzyć.

9
    Początek tego meczu nie jest porywającym widowiskiem obu zespoły nam się rozkręciły.

7
    Pierwsza szansa dla gospodarzy Kuzimski ładnie odgrywa do Gródka ale ten strzela bardzo niecelnie i nie ma pierwszej bramki w tym meczu.

6
    Bałtyk dość zachowawczo od początu nie forsuję tempa.

4
    Mamy przerwę w meczu na boisku zdaję się leży Węgliński i będzie on chyba potrzebował interwencji medycznej.

3
    Sezon jest już przegrany dla piłkarzy niebiesko-białych w lidze ich szansa na awans jest matematyczna a w Pucharze odpadli w Kościerzynie.

2
    Goście grają dziś w czerwonych strojach i już mieli pierwszą akcję w tym meczu. Dobra jednak interwencja Klebby oby tak dalej.

1
    Kto będzie zadowolony po 90 minutach przekonamy się śledząc relację z tego meczu.

1

Bałtyk Gdynia: Klebba- Wypij, Szałek, Piekarski, Dettlaff, Kuzimski, Krysiński, Gajca, Węgliński, Gieraszek, Gródek
    Rezerwowi: Szlaga, Proena, Ostrowski Bujnowski, Rusinek, Dmitrzyk

Rasel Dygowo: Hartleb- Zhdanow, Płomiński, Byc, Wawiorko, Duwe, Zejfer, Mitlenko, Muzynchenko, Wojciechowski, Rutkowski
    Rezerwowi: Jadczyk, Kołodziejski, Dubiela,Grochowski, Suchwałko,

Sędziowie: Mirosław Cyrson.

Około piętnastu minut dzieli nas od początku tego spotkania. Gospodarze po sromotnej porażce 1-7 z Kaszubią w Pucharze Polski będą chcieli w jakiś sposób zrekompensować swoim kibicom ten blamaż. Okazja do tego idealna mecz z outsaiderem tabeli. Ale wiadomo przecież że piłka bywa nieprzewidywalna. Mecz Bałtyk-Rasel już za chwilę:)

W zeszłej rundzie Bałtyk wygrał na wyjeździe 3-1 a jak będzie teraz tego dowiemy się już w niedziele. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15. Serdecznie zapraszam na relację z tego meczu tylko na Lajfy.com:)

Ciekawostką może być fakt że raz już w tym sezonie Rasel Dygowo grał w Gdyni na tym samy stadionie na którym rozegrany zostanie niedzielny mecz. Wówczas pokonali oni bardzo wysoko rezerwy Arki 4-1!! Pamiętać trzeba że historia lubi się powtarzać:)

W Dygowie zaś podzieliły się punktami Rasel i Gwardia Koszalin. Po ciekawym meczu gdzie kibice zobaczyli aż cztery bramki padł wynik 2-2. Bardziej zadowoleni z tego rozstrzygnięcia wydają się być gospodarze, bo każda zdobycz punktowa na zespole z czuba tabeli jest cenna.

W zeszły weekend do Szczecina udał się Bałtyk na mecz z rezerwami Pogoni aby w końcu odnieść zwycięstwo na obcym boisku. Podróż okazała się nie udana, porażka 1-2 i smutny powrót do trójmiasta stał się rzeczywistością. Zaskakująca jest postawa zespołu Bałtyku. Czasami wydaję się jakby to były dwa różne zespoły, ten grający w Gdyni i drugi na wyjazdach.

Goście nie mają jednak nic do stracenia zajmują ostatnie miejsce a kolejek do końca sezonu coraz mniej. Do bezpiecznej lokaty na której obecnie znajduję się Bałtyk Koszalin brakuję im siedmiu oczek, jest to dość sporo więc ewentualne zwycięstwo w Gdyni bardzo by poprawiło ich pozycję.

O ile w Gdyni gospodarze regularnie punktują i są nie pokonani o tyle na wyjazdach mają bardzo duże problemy ze zbieraniem punktów a zwłaszcza w rundzie wiosennej. Bilans gospodarzy na własnym obiekcie jest następujący pięć zwycięstw i sześć porażek. Mało realne wydaje się wiec aby po meczu z Raselem obraz ten wyglądał gorzej.

W ramach 23 kolejki do Gdynii zawita ostatni zespół tabeli Rasel Dygowo. Faworytem tego meczu zdecydowanie gospodarze którzy na własnym obiekcie czują się bardzo dobrze. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Bałtyku będzie sporą sensacją.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.