Malaga – Deportivo 1:1 (koniec) | Almeria – Eibar 1:0 (koniec) | Sevilla – Rayo Vallecano 2:0 (koniec)
Celta Vigo – Real Madryt 2:4 (koniec)
UD Almeria
1:0 (1:0)
SD Eibar
Niedziela 26.04.2015, 17:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almería • Hiszpańska LaLiga

Almeria postawiła dzisiaj kolejny krok w kierunku awansu. Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone, ale inne decyzje sędziów mogły zupełnie odmienić przebieg spotkania. Nie zmienia to faktu, że dzisiejsza postawa Zongo czy Bifoumy to przynajmniej poziom wyżej niż walka o utrzymanie. Zapraszamy na kolejne relacje. (18:54:31)

90+5

90+4
    Ostatnia akcja w meczu. Gospodarze ruszyli z impetem, ale w końcowej fazie rozegrania zabrakło już sił.

90+4
    Goście stracili już nadzieję na pozytywny wynik. Wyczekują powrotu do domu.

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Javier Espinosa (UD Almería).

90+1
    Sam na sam znalazł się Partey, sędzia doszukał się spalonego.

90
    Nic ciekawego od kilku minut nie dzieje się na stadionie Almerii. Sędzia dolicza 5 minut.

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Wellington Silva (UD Almería).

89
    Zmiana w drużynie UD Almería: z boiska schodzi Thievy Bifouma, na boisku pojawia się Mané.

87
    Świetna interwencja Rubena przy centrze jednego z graczy Eibaru.

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Dejan Lekić (SD Eibar).

85
    Zmiana w drużynie UD Almería: z boiska schodzi Verza, na boisku pojawia się Corona.

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Thievy Bifouma (UD Almería).

83
    Thievy strzelał z dystansu, niecelnie. Zabrakło naprawdę niewiele.

81
    Wrzucał Piovaccari, a jeden z jego kolegów przewrócił się po starciu z rywalem. Sędzia mógł gwizdnąć karnego.

81
    Wrzutka była groźna, bramkarz tylko odprowadził piłkę wzrokiem, gdy ta przelatywała obok bramki.

80
    Zmiana w drużynie SD Eibar: z boiska schodzi Saúl Berjón, na boisku pojawia się Javi Lara.