Atalanta – Empoli 2:2 (koniec) | Lazio – Chievo 1:1 (koniec) | Torino – Juventus 2:1 (koniec)
Parma – US Palermo 1:0 (koniec) | Hellas Verona – Sassuolo 3:2 (koniec) | Genoa – Cesena 3:1 (koniec)
Fiorentina – Cagliari 1:3 (koniec) | Napoli – Sampdoria 4:2 (koniec)
Torino FC
2:1 (1:1)
Juventus FC
Niedziela 26.04.2015, 15:00 • Olimpico di Torino, Turyn • Włoska Serie A

Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne piłkarskie emocje z lajfy.com. (17:04:04)
    Torino zwycięskie.

Po 20 latach Torino FC rządzi w mieście. Wielka radość Glika i partnerów. Nie zagrali rewelacyjnego, ale na pewno dobry mecz. Choć przegrywali po trafieniu Pirlo z rzutu wolnego, to zdołali się podnieść i tuż przed oraz po przerwie odrobić stratę z nawiązką. Największy udział przy golach miał autor jednego i asystent przy drugim – Darmian. Końcówka derbów była szalona. Kotłowało się pod obiema bramkami. Pirlo dwoił się i troił, ale to popołudnie należało do zawodników w bordowych strojach, którzy z dozą poświęcenia i szczęścia dowieźli prowadzenie do końca. Historyczne zwycięstwo otwiera jeszcze szansę, by zawalczyć o miejsce premiowane udziałem w europejskich pucharach. Juve nic nie przegrało jeśli chodzi o Serie A, natomiast przez najbliższe miesiące będzie myśleć o derbowym rewanżu.

90+5

90+4
    Lichtsteiner przejął piłkę, ale sędziowie zaskakująco przyznali wrzut z autu gospodarzom. Minuta do końca. Kibice już obserwują wydarzenia na stojąco.

90+3
    Trwa napór Starej Damy, ale minuty upływają. Padelli miał przed chwilą możliwość celebrowania w nieskończoność wybicia piłki.

90+1
    Matri ściągnął piłkę z głowy lepiej ustawionego i obiecująco nabiegającego na dośrodkowanie Pepe. Nie dogadali się piłkarze Juventusu ku radości miejscowych widzów.

90
    Doliczone 5 minut.

89
    Bonucci już chyba częściej w polu karnym przeciwnika niż własnym. Wymiernie nie pomaga, ponieważ jego ostatnie uderzenie głową przeleciało w bezpiecznej odległości od bramki Torino.

88
    Vives za ostro potraktował Pirlo w okolicach linii bocznej boiska.

87
    Końcowe minuty. Kotłuje się w polu karnym Torino, natomiast piłkarze w bordowych koszulkach bronią z poświęceniem i dozą szczęścia.

86
    Ostatni zmiennik w niedzielnym boju to Llorente, który zastąpił Padoina. Trenerzy już nic nie poprawią w swoich ekipach.

84
    Kontuzja Morettiego oznacza przerwę w grze, która pozwoli kibicom złapać oddech w tej szalonej końcówce. Dzieje się, oj dzieje, a Torino coraz bliżej historycznego sukcesu.

83
    Pirlo dośrodkował miękko do niepilnowanego Sturaro, a ten drugi raz uderzył głową. Pierwszy raz spudłował, teraz przymierzył celnie, lecz ofiarnie rzucił się Padelli i znakomicie zapobiegł stracie gola.

82
    Molinaro za Darmiana, który miał na swoim koncie gola oraz asystę. To ostania zmiana u gospodarzy.

81
    Ale się dzieje! Martinez skierował piłkę do bramki Juventusu Turyn, ale sędzia asystent zasygnalizował spalonego. Błyskawiczna kontra i potężne zamieszanie. Padelli chwycił intuicyjnie odbitą od słupka piłkę, na którą czekał Tevez!

80
    Krótkie podanie i szybki strzał. Taką akcję zaprezentował przed polem karnym Torino Tevez. Bomba Argentyńczyka wyleciała poza boisko.