Świt NDM – Start O. 1:1 (koniec) | Polonia W. – Radomiak 0:1 (koniec) | Pogoń Grodzisk Maz. – Wieluń 3:1 (koniec)
Łowicz – Legia II 4:1 (koniec) | Tomaszów Maz. – Białobrzegi 1:0 (koniec)
Polonia Warszawa
0:1 (0:0)
Radomiak Radom
Środa 03.06.2015, 17:00 • Stadion Polonii Warszawa, Warszawa • 3 Liga łódzko - mazowiecka

Radomiak Radom wygrywa na Polonii! Pierwsza połowa była istną mordęgą dla kibiców, ale w drugiej wszystko oddano nam z procentem. Dużo okazji bramkowych, walka, ambicja. To mogło się podobać. Zapraszamy na kolejne relacje. (18:56:26)

90+4

90+4
    Nic nie wyszło z ich ataku, to chyba już dla nich koniec.

90+4
    Gospodarze posyłają wszystkie siły w pole karne rywali.

90+2
    Znowu Brągiel, tym razem mądrze wywalczył rzut wolny.

90+1
    Urbański wrzucał w pole karne, ale taka zawiesina to nie problem dla doświadczonego Kuli.

90
    Sędzia dolicza 4 minuty.

90
    Puton piętką wypuścił Brągla. Skrzydłowy przebiegł pół boiska, po czym niecelnie zagrał przed pole karne. To powinien być gol.

89
    Trener Gołaszewski cały czas spod linii bocznej podpowiada swoim podopiecznym, wierzy w remis.

87
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Leandro, na boisku pojawia się Puton.

86
    Dobra wrzutka Cieciury, jednak Radecki nie przeskoczył rywali.

85
    Dwójkowa akcja Radomiaka, strzał Patryka Wolskiego zblokowany. Mamy korner. Coraz wyższe tempo przy ul. Konwiktorskiej.

84
    Kula pewnie broni uderzenie głową jednego z oponentów.

83
    Niksiński na skrzydło do Cichowskiego, ten wrzuca w pole karne. Obrońcy wybijają na róg.

82
    Leandro znowu robi szum, był faulowany. Od razu z zaskoczenia uderzał Radecki, ale czujny bramkarz gospodarzy.

80
    Przed momentem miejscowi ultrasi odpalili pirotechnikę, a dym uniemożliwiał płynne oddychanie. Na szczęście już został rozwiany przez wiatr.

79
    Żółtą kartkę otrzymuje Cichowski (Polonia Warszawa).

79
    Zmiana w drużynie Polonia Warszawa: z boiska schodzi Tomaszewski, na boisku pojawia się Urbański.

78
    Z dystansu Brągiel, niecelnie.

76
    Kolejny rajd Leandro, tym razem poradzili sobie obrońcy Polonii.

75
    Zmiana w drużynie Polonia Warszawa: z boiska schodzi Dźwigała, na boisku pojawia się Wybraniec.

74
    Gol dla Radomiaka!
    Leandro przejął piłkę, popędził lewym skrzydłem i podał do PATRYKA WOLSKIEGO. Wydawało się, że zagrał za lekko, ale napastnik wypożyczony z Lecha Poznań zdołał trafić do siatki.

73
    Centra za krótka.

72
    Bochenek do Pieczary, ale napastnik gospodarzy blokowany umiejętnie przez Serodzińskiego, będzie rzut rożny.

70
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Wnuk, na boisku pojawia się Kiełtyka.

70
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Stanisławski, na boisku pojawia się Wolski.

68
    Przerwa na uzupełnienie płynów.

67
    Blokowany Leandro nie miał szans na dojście do piłki, wyłapuje ją Kazimierczak.

66
    Faul Pieczary w ataku, przerwa w natarciu miejscowych.

64
    Najwyżej do centry wyskoczył Kucharski, główkował poza pole karne. Tam do piłki doszedł Zapaśnik i groźnie uderzył, na posterunku Kula.

63
    Jak na razie w drugiej połowie zobaczyliśmy o wiele więcej ze strony piłkarzy niż w pierwszej, a to dopiero półmetek drugiej części gry! Mamy korner dla gospodarzy.

62
    Zmiana w drużynie Polonia Warszawa: z boiska schodzi Kokot, na boisku pojawia się Niksiński.

61
    Odpowiedź Polonii! Pieczara wrzucał do Zapaśnika, a ten minimalnie chybia.

60
    Ależ akcja Brągla! Przebiegł całe boisko, zagrał w uliczkę do Leandro. Brazylijczyk przewracał się przy interwencji Kazimierczaka, ale karnego nie ma.

58
    Pierwsza dobra interwencja Cichowskiego w obronie. Gra nam powolnie zwolniła, gospodarze są jakby nieco bardziej skoncentrowani.

56
    Zmiana w drużynie Polonia Warszawa: z boiska schodzi Kluska, na boisku pojawia się Cichowski.

54
    Znowu zamieszanie w polu karnym Polonii, raz po raz ratuje swój zespól Janiszewski.

52
    Ależ szansę miał Radecki! Wnuk zagrał wzdłuż pola karnego, a pomocnik musiał tylko dołożyć stopę. Dołożył ją jakoś krzywo, nie trafił w bramkę.

51
    Kokot głową po kornerze nad bramką

51
    Wreszcie ożywiły się również trybuny. Kibice gości nie oglądali pierwszej połowy, ale teraz już pojawili się na obiekcie Polonii. Od razu zaczęły się słowne przepychanki.

50
    Dźwigała miał tak dużo miejsca, że chyba aż za dużo. Uderzył fałszem, a Kula pewnie obronił.

49
    Gospodarze starają się dojść do siebie, ale trzeba przyznać, że Radomiak wyszedł niezwykle ofensywnie nastawiony na drugą połowę.

47
    Znowu pusta bramka i Wojdyga ratuje Polonię! Kazimierczak obciął się z dośrodkowaniem i było niezwykle groźnie.

46
    15 sekund po wznowieniu zrobiło się niezwykle gorąco w polu karnym Polonii! Fatalny błąd obrońców i Leandro uderzał na pustą bramką. Tam jednak ostatni stoper zatrzymał futbolówkę.

46

W zasadzie o pierwszej połowie najlepiej by było zapomnieć. Jest gorąco, parno, zawodnicy stoją w miejscu. Tyle. Na plus para napastników Radomiaka, która choć trochę stara się utrudniać życie przeciwnikom.

45+2

45+2
    Sędzia mógł odgwizdać karnego! Wojdyga dostał podanie id bramkarza i nagle Leandro zabrał mu piłkę! Obrońca Polonii zaatakował go wślizgiem, sędzia uznał, że trafił w piłkę.

45+1
    Radecki dynamicznie przedzierał się w pole karne, na posterunku Kazimierczak.

45
    Sędzia dolicza 2 minuty.

44
    Stanisławski wolejem z ostrego kąta, obok bramki.

43
    Dobra akcja przyjezdnych! Niska centra z lewego skrzydła niebezpiecznie wchodziła w pole karne, ostatecznie wybił ją Tomas.

42
    Pieczara faulował w ataku.

41
    Zdawało się, że jeden z gospodarzy zagrał nakładką, ale sędzia przyznał im aut.

39
    Leandro pognał do przodu, Stanisławskiemu zagrał jednak niedokładnie.

38
    Tomaszewski zdecydował się uspokoić sytuację, Polonia konstruuje atak pozycyjny.

36
    Niezła wrzutka, ale wybita.

35
    Goście mają rzut wolny z boku boiska na wysokości pola karnego miejscowych.

34
    Faul w ataku, wznowi golkiper gości.

33
    Uderzał Krystian Pieczara. Piłka niby łatwa do obrony, ale Kula źle złożył koszyczek i będzie rzut rożny.

32
    Dobra akcja Polonii! Bochenek dostał podanie w okolicy 20. metra i został sfaulowany. Będzie dobra okazja.

30
    Kamil Tomas próbował bezpośredniego uderzenia, z dużymi problemami Kula!

30
    Pieczara wywalczył rzut rożny.

29
    Serodziński zaliczył łatwą stratę, musiał się ratować faulem.

27
    Dynamiczne wejście Wnuka. Próbował odgrywać do Radeckiego, ale pomocnik Radomiaka się w tym nie połapał i w posiadaniu gospodarze.

25
    Centrostrzał Serodzińskeigo, bez problemu radzi sobie Kazimierczak.

24
    I już gramy.

23
    Techniczna przerwa na uzupełnienie płynów.

22
    Sędzia uznał, że Pieczara faulował. Zdaje się jednak, że to on był faulowany.

21
    Wrzutka Tomasa za krótka.

21
    Ofensywna akcja Polonii, faulował Serodziński.

19
    Ponownie zwalnia nam gra, fatalnie to wygląda – podania jak po sznurku, ale w linii obrony.

19
    Tomaszewski próbował podania prostopadłego, przecina to obrońca.

18
    Koszmarny błąd Tomasa! Pieczara zagrał mu piłkę, a on próbował dryblować. Było blisko kontry, ratował się zagraniem ręką.

17
    Krótkie rozegranie. Zapaśnik zszedł z piłką do środka i uderzył prosto w jednego z obrońców.

16
    Wreszcie ambitnie powalczył Zapaśnik, mamy korner.

15
    Obrońcy Polonii grają między sobą, czasami dołącza do nich Tomaszewski.

13
    Wreszcie Polonia na dłużej w posiadaniu piłki. "W posiadaniu" to dobre określenie – poza rzutem wolnym z 5. minuty niewiele się dzieje.

11
    Na razie tempo meczu bardzo wolne, gorące powietrze nie sprzyja grze w piłkę.

10
    Dobrze w defensywie popracował Tomas. Lewy obrońca wraca do składu po wielu szansach Wybrańca.

9
    Pieczara ładnie obrócił się z piłką przy nodze, faulował go Agu.

7
    Dobra interwencja Janiszewskiego, przeciął wrzutkę Brągla.

6
    Leandro dopadł do piłki na lewej flance, wrzucał do nikogo.

5
    Cóż za uderzenie Tomaszewskiego z rzutu wolnego! Pomocnik Polonii uderzał po tym, jak faulowany był Dźwigała. Piłka przeleciała tuż obok okienka bramki.

4
    Stanisławski naciskał Janiszewskiego. Obrońca gospodarzy zdołał jednak odprowadzić piłkę za linię końcową.

3
    W polu karnym Polonii spore zamieszanie. Do strąconej piłki podbiegł Cieciura, uderzył jednak bardzo niecelnie.

2
    Prawym skrzydłem Wnuk, zatrzymany przez obrońców.

1

Obie ekipy wychodzą na murawę. Gospodarze wystąpią w białych strojach, goście w zielonych.
    Trwa rozgrzewka.

Polonia Warszawa: Kazimierczak – Kokot, Janiszewski, Wojdyga, Tomas – Bochenek, Tomaszewski – Zapaśnik, Dźwigała, Kluska – Pieczara

Rezerwowi: Brudnicki – Wybraniec, Gwiazda, Urbański, Choroś, Cichowski, Niksiński

Radomiak Radom: Kula – Cieciura, Kucharski, Świdzikowski, Serodziński – Wnuk, Agu, Radecki, Brągiel – Leandro, Stanisławski

Rezerwowi: Stróżka – Winiarski, Wolski, Banasiak, Kiełtyka, Janik, Puton

Sędziowie: Rafał Michalak – Wojciech Sadach, Maciej Zaborowski.

Jako podstawowe, przed jutrzejszym pojedynkiem, nasuwa się pytanie – czy Radomiak sobie odpuści? Jeśli tak, Poloniści będą mieli z pewnością ułatwione zadanie. Należy jednak pamiętać, że stołeczna ekipa to marka sama w sobie i zwycięstwo przy ul. Konwiktorskiej 6 może być dla gości pokazem siły. Z pewnością nie będziemy się nudzić. Zapraszamy na relację.

Ostatnie spotkanie między jutrzejszymi rywalami zakończyło się remisem 2:2. Wynik otworzył wówczas Jan Dźwigała, jednak zawodnicy Radomiaka pokazali klasę i w drugiej połowie szybko wyrównali. W 81 minucie wyszli na prowadzenie i, gdy wydawało się, że jest po meczu, Krystian Pieczara strzelił wyrównującego gola już w doliczonym czasie gry.

Z kolei "Czarne Koszule" po imponującej serii czterech kolejnych rzędowych zwycięstw wreszcie się potknęli. W miniony weekend przegrali 0:1 w Białobrzegach z miejscową Pilicą. Było to pierwsze od 18 kwietnia spotkanie, w którym żadnemu z warszawiaków nie udało się zdobyć bramki.

Jutrzejsi goście ostatnio odpuścili sobie nieco grę na wysokim poziomie. Po serii świetnych występów przyszła przerwa spowodowana walkowerem z GKP Targówek. Po owym walkowerze w dwóch meczach zdobyli tylko jedną bramkę, podobnie jak jeden punkcik.

Już jutro w ramach przedostatniej, 17. kolejki III ligi gr. łódzko-mazowieckiej, Polonia Warszawa podejmie na własnym boisku lidera – Radomiak Radom. Goście już dawno zagwarantowali sobie grę w dalszej fazie rozgrywek o awans do II ligi, a obecnie mają na swoim koncie 72 punkty, o 17 więcej od drugiego Ursusa. Poloniści są już niemal pewni utrzymania – na dwie kolejki przed końcem z dorobkiem 39 punktów zajmują 13. miejsce z pięcioma oczkami przewagi nad strefą spadkową.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!