Mostki – Polkowice 1:3 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Ślęza Wrocław 1:3 (koniec)
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
1:3 (1:0)
Ślęza Wrocław
Sobota 15.08.2015, 17:00 • Stadion OSiR w Gorzowie Wlkp. • 3 Liga dolnośląsko-lubuska

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Zapraszamy na relację z 2. kolejki III ligi dolnośląsko-lubuskiej w której KS Stilon Gorzów Wielkopolski podejmie Ślęze Wrocław. Pierwszy gwizdek sędziego Marka Dłubały o 17:00.

Ślęza Wrocław na inaugurację rozgrywek pokonała u siebie Bystrzyce Kąty Wrocławskie 4:1. Bramki dla zespołu Grzegorza Kowalskigo w drugiej połowie strzelił Grzegorz Rajter, który z dorobkiem czterech bramek jest liderem klasyfikacji strzelców III ligi.

Ostatnie wizyty zespołu ze stolicy Dolnego Śląska na stadionie przy Olimpijskiej nie kończyły się dotychczas zbyt dobrze dla niebiesko-białych: dwukrotnie goście wygrywali 1:0. W historii zespołu rozegrały 28 spotkań- 12 pojedynków wygrał Stilon, 8 razy padł remis i również ośmiokrotnie triumfowali piłkarze Ślęzy.

KS Stilon Gorzów Wielkopolski w pierwszej kolejce wygrał na wyjeździe z Budowlani Lubsko 4:1. Dla niebiesko-białych bramki strzelili Szałas, Posmyk, a w doliczonym czasie gry Mrozek i Wieczorek.

Na relację z spotkania KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Ślęza Wrocław zapraszamy na lajfy.com od 17:00

KS Stilon Gorzów Wielkopolski: Dłoniak- Somrani, Bil, Gruszecki, Szwiec, Maliszewski, Wiśniewski, Świtaj, Szałas, Ziajka, Posmyk

Rezerwowi: Wolarek, Mrozek, Kubacki, Timoszyk, Gołdyn, Chyrek, Suchowera

Ślęza Wrocław: Gąsiorowski- Bohdanowicz, Celuch, Jakóbczyk, Kątny, Korytek, Łątka, Mądrzejewski, Molski, Niewiadomski, Bergier

Rezerwowi: Łukasik, Miazgowski, Stawiarz, Traczyk, Wyglądacz

Sędziowie: Marek Dłubała.

Rozpoczyna się prezentacja. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

1

2
    Spotkanie rozpoczęli gospodarze, którzy spokojnie budują atak pozycyjny w środku pola.

5
    Dziś w Gorzowie 34°C, także warunki niezbyt dogodne do gry. Fragment niecelnych podań z obu stron i gra toczy się w środkowej części boiska.

7
    Bergier wrzucał z rzutu wolnego, ale na przedpolu dobrze łapie Dłoniak.

8
    Dobrze zapowiadający się atak Stilonu niecelnym podaniem do Posmyka psuje Szałas.

10
    Piłka w siatce Dłoniaka po główce Molskiego, ale zadaniem sędziego Dłubały zawodnik gości był na spalonym.

14
    Po dość spokojnym początku spotkania do głosu dochodzą goście z Wrocławia. Zawodnicy Ślęzy dobrze rozgrywają piłkę w środku pola, ale brakuje dobrego ostatniego podania.

18
    Podopieczni trenera Andruszczaka nie mogą sobie poradzić z atakiem pozycyjnym. Każdorazowe przekroczenie połowy boiska kończy się stratą piłki.

20
    Po dośrodkowaniu Szałasa dobra główka Posmyka. Gąsiorowski bez problemów łapie piłkę.

22
    Mocne uderzenie Szałasa z 25. metra i Gąsiorowski broni. Będzie rzut rożny dla gospodarzy.

23
    Groźne dośrodkowanie i główka Świtaj. Kolejny korner dla Stilonu.

24
    Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

28
    Posmyk dobrze obrócił się w polu karnym. Mocne uderzenie napastnika gospodarzy obok słupka.

30
    Ziajka w próbie kontrataku biegł zbyt długo i zderzył się z Kątnym. Piłka dla Ślęzy.

34
    Ziajka próbował podawać do Posmyka, ale podanie przejmuje Korytek

36
    Trener Artura Andruszczaka co chwilę ma pretensje do bocznego arbitra. Sędzia Marek Dłubała na razie słownie upomniał trenera Stilonu.

40
    Kolejny przechwyt Korytka, gdy akcja Szałasa nabierała już tempa.

42
    Gol dla Stilonu!

W polu karnym powalczył Posmyk, który podał do Kordiana Ziajki, a ten położył bramkarza Ślęzy i strzelił obok słupka.

45

Po pierwszej połowie Stilon Gorzów prowadzi z Ślęzą Wrocław 1:0. Kiedy już goście byli myślami w szatni, Kordian Ziajka wykorzystał podanie Posmyka i wyprowadził Stilon na prowadzenie. Wracamy po przerwie.

46

47
    Po przerwie do ataku przystąpili gospodarze. Strzał Somraniego z 20. metra tuż obok słupka.

50
    Od początku drugiej polowy gra pod dyktando Stilonu. Gospodarze budują atak pozycyjny, ale defensywa Ślęzy nie pozwala zbliżyć się do pola karnego.

52
    Zmiana w drużynie Ślęza Wrocław: z boiska schodzi Jakóbczyk, na boisku pojawia się Miazgowski.

54
    Niecelne podanie Szałasa do wbiegającego Posmyka i od bramki zacznie Gąsiorowski

55
    Gol dla Ślęzy!

Koronkowa akcja Ślęzy, Bergier dobrze odegrał do wbiegajacego Niewiadomskiego, a ten z piątego metra pokonał Dłoniaka.

57
    Po wyrównującej bramce Ślęza próbuje pójść za ciosem. Akcje gości przerywa Wiśniewski.

59
    Ziajka próbował uderzenia zza pola karnego, ale piłka trafia w nogi Celucha

61
    Z dystansu strzelał Bohdanowicz. Strzał bardzo niecelny i od bramki zacznie Dłoniak.

62

Niepilnowany w polu karnym z pierwszej piłki uderza Molski i goście obejmują prowadzenie.

66
    Zmiana w drużynie KS Stilon Gorzów Wielkopolski: z boiska schodzi Filip Wiśniewski, na boisku pojawia się Rafał Timoszyk.

66
    Zmiana w drużynie KS Stilon Gorzów Wielkopolski: z boiska schodzi Damian Szała, na boisku pojawia się Daniel Mrozek.

69
    Ziajka idealnie odegrał do wychodzącego na czysta pozycję Szwieca, ale ten nie trafia czysto w piłkę i pudłuje.

70
    Przerwa na uzupełnienie płynów.

72
    Dośrodkowanie Ziajki z lewego skrzydło prosto w ręce Gąsiorowskiego.

73
    Dobre podanie do Celucha w okolice piątego metra, ale Dłoniak wybija mu piłkę

77
    Zmiana w drużynie KS Stilon Gorzów Wielkopolski: z boiska schodzi Rafał Świtaj,, na boisku pojawia się Miłosz Kubacki.

79
    Zmiana w drużynie KS Stilon Gorzów Wielkopolski: z boiska schodzi Łukasz Maliszewski, na boisku pojawia się Michał Chyrek.

80
    Zmiana w drużynie Ślęza Wrocław: z boiska schodzi Molski, na boisku pojawia się Wyglądacz.

81
    Mogło być już po meczu, ale Dłoniak kapitalnie broni strzał Wyglądacza, który przed chwilą pojawił się na murawie.

85
    Ciemne chmury nad stadionem w Gorzowie. Czy piłkarze zdążą przed zapowiadaną burzą?

86

Bergier idealnie obsłużył wbiegającego Miazgowskiego, a ten pewnym strzałem rozstrzyga losy meczu.

90
    Zmiana w drużynie KS Stilon Gorzów Wielkopolski: z boiska schodzi Niewiadomski, na boisku pojawia się Traczyk.

90+1

Kapitalna druga połowa w wykonaniu piłkarzy Ślęzy Wrocław, który po bramkach Niewiadomskiego, Molskiego i Miazgowski wygrywają w Gorzowie 3:1 . Dla Stilonu w pierwszej połowie trafił Ziajka, ale druga część gry dla podopiecznych trenera Andruszczaka nie ułożyła się najlepiej. Ślęza dzięki dzisiejszemu zwycięstwu awansowała na fotel lidera III ligi.

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY.COM . (18:59:59)
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!