Bałtyk G. – Chemik 0:0 (koniec) | Gwardia K. – Cartusia 3:0 (koniec)
Gwardia Koszalin
3:0 (1:0)
Cartusia Kartuzy
Sobota 19.09.2015, 16:00 • Stadion im. Stanisława Figasa, Koszalin • 3 Liga pomorsko - zachodniopomorska

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

W ligowej tabeli podopieczne Łukasza Drożdżala z dziesięcioma punktami na koncie zajmują wysokie trzecie miejsce. Cartusia z zaledwie czterema punktami jest obecnie czternasta.

Najskuteczniejszym strzelcem Cartusii Kartuzy jest obecnie Patryk Brzeski z 2 bramkami, które zdobył w drugiej kolejce w starciu z Kaszubią. W Gwardii, również dwa gole na koncie posiada Przemysław Brzeziański. Dodajmy, że obaj panowie od trzech spotkań nie zdobyli żadnej bramki.

Cartusia Kartuzy sezon rozpoczęła od porażki 0:3 z Pogonią Szczecin, po czym ograli 3:1 Kaszubię Kościerzyna 3:1 i było to jednocześnie ostatnie dotychczasowe zwycięstwo w sezonie. W trzeciej kolejce zespół z Kartuz zremisował 1:1 z KS Chwaszczyno. Następnie Cartusia musiała uznać wyższość Drawy Drawsko Pomorskie 1:3 i Bałtyku Gdynia 0:1.

W obecnym sezonie Gwardia Koszalin prezentuje się bardzo dobrze. W dwóch pierwszych kolejkach koszalinianie pokonali Drawę Drawsko Pomorskie 2:0, Bałtyk Gdynia 1:0, w trzeciej serii spotkań przegrali 0:3 z GKS-em Przodkowo. Następnie w pojedynku przed własną publicznością zremisowali bezbramkowo z Vinetą Wolin. W ostatni weekend Gwardia ograła na wyjeździe 2:0 Świt Skolwin.

Koszalinianie po dwóch meczach bez straty bramki w najbliższej kolejce zmierzą się z Cartusią Kartuzy, która w obecnym sezonie tylko raz świętowała wywalczenie trzech punktów.

Składy wyjściowe:

Cartusia Kartuzy: Jajkowski – Nałęczk, Zbrzyzny, Mitura, Sterczewski, Bujnowski, Bejrowski, Pietrewicz, Adamkiewicz, Dawidowski, Brzeski.

Przed spotkaniem zawodnicy, działacze, sędziowie, kibice minutą ciszy upamiętnili śmierć Józefa Warchoła, znanego koszalińskiego mistrza sportów walki

1

10
    Od pierwszych minut gospodarze starają się przejąć inicjatywę. W 10 minucie oddali pierwszy, ale niecelny strzał

18
    Koszalinianie starają się długimi podaniami uruchamiać skrzydłowych, ale póki co nie przynosi to oczekiwanych efektów.

20
    Cartusia spokojnie czeka na swoją szansę, która z pewnością w kolejnych minutach się nadarzy

22
    Gwardia mogła wyjść na prowadzenie, po tym jak z bliskiej odległości prosto w bramkarza uderzył Fabian Słowiński

24
    W jednej z interwencji na połowie rywala groźnie zaatakował swojego rywala Shimura skończyło się jedynie na słownym upomnieniu

30
    Cartusia wreszcie doczekała się sytuacji, ale doskonałą paradą popisał się Patryk Wójcik

38
    Gospodarze mogli wyjść na prowadzenie, ale mocne uderzenie Michała Szałka nie znalazło drogi do bramki Jajkowskiego

39
    Zmiana w drużynie Gwardia Koszalin: z boiska schodzi Wólkiewicz, na boisku pojawia się Brzeziański.

44
    Patryk Brzeski miał szansę pokonać Wójcika, ale nie trafił w bramkę

44
    Gol dla Gwardii!
    Strzelcem bramki BRZEZIAŃSKI.

44
    Szybka odpowiedź gospodarzy, po wejściu Brzeziańskiego gospodarze przyśpieszyli, a jedna z akcji zakończyła się zdobyciem bramki przez wspomnianego napiastnika. Jest to trzeci gol w rozgrywkach – PRZEMYSŁAWA BRZEZIAŃSKIEGO

44
    Warto wspomnieć, że tuż przed zdobyciem przez Gwardię bramki na stadionie zameldowali się kibice Cartusii, którzy nieco rozdrażnili Trójkolorowych

45+1

46

60
    Spotkanie się wyrównało. Oba zespoły starają się zdobyć bramkę, ale póki co bez efektów

70
    Żółtą kartkę otrzymuje Wojciechowski (Gwardia Koszalin).

75
    Cartusia stara się doprowadzić do wyrównania, ale wysoko postawiony pressing Gwardii nie daje gościom wiele szans na zbliżenie się do bramki Wójcika

78
    Dośrodkowanie z lewej strony Cartusii, ale piłka trafia jedynie defensorów Gwardii

80
    Żółtą kartkę otrzymuje Słowiński (Gwardia Koszalin).

82
    Strzelcem bramki WĄSOWICZ.

82
    Niesamowity, cudowny, fantastyczny gol w wykonaniu Wąsowicza, zawodnik z ostrego kąta przelobował bramkarza Jajkowskiego, po czym futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Stadiony Świata!

85
    Zmiana w drużynie Gwardia Koszalin: z boiska schodzi Szymański, na boisku pojawia się Bień.