Siarka T. – Stal M. 1:1 (koniec) | Błękitni – Stal S. W. 1:2 (koniec) | Legionovia – Puszcza 1:2 (koniec)
Okocimski – GKS T. 1:1 (koniec) | Kotwica – Polonia B. 1:0 (koniec)
Okocimski Brzesko
1:1 (0:1)
GKS Tychy
Sobota 17.10.2015, 15:00 • Stadion Okocimskiego, Brzesko • 2. Liga • Runda 13

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Serdecznie zapraszam Państwa na spotkanie w ramach 13. kolejki polskiej drugiej ligi! W Brzesko miejscowy Okocimski podejmie GKS Tychy.

Gospodarze jak na razie spisują się w kratkę. Cztery spotkania zwyciężyli, dwa zremisowali i odnieśli aż sześć porażek. Z czternastoma punktami na koncie Okocimski plasuje się na dwunastej lokacie w tabeli.

Tyszanie spisują się od swoich rywali dużo lepiej. Drużyna GKS-u uzbierała na swoim koncie 19 punktów i zajmuje szóste miejsce. Goście dzisiejszego starcia odnieśli pięć zwycięstw, cztery spotkania zremisowali i trzykrotnie schodzili z boiska pokonani.

W poprzedniej kolejce Okocimski rywalizował na wyjeździe z Olimpią Zambrów. Przyjezdnym niezwykle dobrze ułożyło się to spotkanie, które ostatecznie zwyciężyli 5:3. Tyszanie z kolei na własnym stadionie podejmowali Kotwicę Kołobrzeg. GKS zremisował tamto spotkanie 1:1.

Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 15:00. Składy obu drużyn podamy około piętnastu minut wcześniej. Bądźcie z nami, aby wspólnie przeżywać emocje z krajowego podwórka!

Witam Państwa serdecznie! Już za moment zawodnicy obu drużyn pojawią się na murawie boiska w Brzesku. Zapraszam na relację!

Can-Pack Okocimski Brzesko: Sotnicki – Wawryka, Jacek, Garzeł, Kasprzyk – Lewiński, Janik, Wojcieszyński, Krówczyński, Bryła – Hłuszko

GKS Tychy: Florek – Górkiewicz, Boczek, Gancarczyk, Radzewicz – Błanik, Grzeszczyk, Bocian, Dymowski, Wodecki – Okuniewicz

Sędziowie: Mikołajewski – Urbański, Karolak.

1

3
    Spokojny początek tego spotkania. Przy piłce utrzymują się Tyszanie, którzy wymieniają podania blisko własnego pola karnego.

4
    W starciu z rywalem ucierpiał jeden z piłkarzy GKS-u, ale arbiter nie dopatrzył się przewinienia i od wrzutu z autu grę wznowią miejscowi.

6
    Gancarczyk wybijając piłkę nabił jednego z rywali i wywalczył dzięki temu wrzut z autu dla swojego zespołu.

7
    Wojcieszyński wbiegł z futbolówką w szesnastkę drużyny GKS-u, ale jego zagranie do środka zostało przerwane przez dobrze ustawionego Bociana.

9
    Wojcieszyński ostro zaatakowany w nogi na własnej połowie przez Dymowskiego i arbiter bez wahania przerywa grę. Okocimski rozpocznie od rzutu wolnego.

10
    Zupełnie nieudane dośrodkowanie z prawego skrzydła w szesnastkę gości i grę od własnej bramki wznowi Florek.

11
    Hłuszko urwał się rywalom na lewym skrzydle, a następnie zdecydował się na strzał z ostrego kąta, ale piłka przeleciała wzdłuż pola karnego i wyszła poza linię boczną.

12
    Gol dla GKS-u!

Przyjezdni wychodzą na prowadzenie! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska na strzał głową zdecydował się MARCIN WODECKI, który mocnym uderzeniem nie dał szans Sotnickiemu na skuteczną interwencję!

13
    Zbyt mocne zagranie Bryły na lewe skrzydło i jeden z jego klubowych kolegów nie zdołał zatrzymać futbolówki na placu gry.

15
    Gospodarze wymieniają podania na własnej połowie boiska, ale nie za bardzo mają pomysł na to, jak przedostać się pod pole karne rywali.

16
    Zbyt niskie dośrodkowanie Brył z lewej flanki i bardzo dobra interwencją w defensywie popisał się Boczek.

17
    Po utracie bramki dużo częściej przy piłce utrzymują się miejscowi, którym jednak zdecydowanie brakuje pomysłu na grę w ofensywie.

19
    Ciekawa akcja GKS-u! Tyszanie atakowali lewym skrzydłem, następnie piłka trafiła do środka, skąd Grzeszczyk zdecydował się na uderzenie. Piłka minimalnie minęła słupek bramki Okocimskiego!

20
    Czeka nas krótka przerwa w grze. W starciu z rywalem ucierpiał Wodecki, ale na szczęście strzelcowi jak na razie jedynego gola w tym spotkaniu nie będzie potrzebna pomoc medyczna.

21
    Marcin Wodecki jest już w stanie kontynuować grę! Gospodarze oddaj rywalom futbolówkę w geście fair play.

22
    Po zablokowanym dośrodkowaniu z prawego skrzydła w szesnastkę drużyny z Brzeska przyjezdni wznowią grę od rzutu rożnego.

23
    Ależ blisko podwyższenia prowadzenia byli teraz goście! Górkiewicz przedłużył piłkę po dośrodkowaniu z narożnika boiska, a centymetrów zabrakło Gancarczykowi, aby skierować ją do siatki!

24
    Kolejna znakomita okazja drużyny z Tych! Dymowski został obsłużony fantastycznym podaniem w środek pola karnego od Błanika, ale w wymarzonej sytuacji fatalnie skiksował!

25
    Żółtą kartka za faul na wyprowadzającym kontratak rywali zawodniku Okocimskiego słusznie ukarany zostaje Okuniewicz.

26
    Garzeł zbyt mocno dośrodkował futbolówkę w pole karne zespołu z Brzeska, ale przy piłce cały czas utrzymują się przyjezdni.

27
    Wojcieszyński upadł na murawę w szesnastce rywali, ale nie ma mowy o rzucie karnym! Grę z piątego metra wznowi golkiper GKS-u.

28
    Bardzo dobrze zapowiadająca się akcja Okocimskiego przerwana przez arbitra. Jak się okazuje, Hłuszko zbyt wcześnie wystartował do piłki i w momencie podania znajdował się na pozycji spalonej.

29
    Janik zdecydował się na uderzenie z osiemnastu metrów, piłka odbiła się od jednego z obrońców GKS-u, ale ostatecznie wylądowała w objęciach pewnie broniącego Florka!

30
    Marcin Wodecki został obsłużony znakomitym prostopadłym podaniem, ale jeszcze lepszym wyjściem z bramki popisał się Sotnicki, który pewnie wychwycił futbolówkę.

31
    Bardzo dobrym piąstkowaniem po wrzutce z lewego skrzydła popisał się golkiper Okocimskiego.

32
    Nieporozumienie pomiędzy Wodeckim a Okuniewiczem wykorzystał jeden z defensorów gospodarzy, który błyskawicznie oddalił zagrożenie.

34
    Wreszcie miejscowi zdołali przedostać się z futbolówką na połowie swoich rywali, ale cały czas nie potrafić stworzyć sobie dogodnej sytuacji strzeleckiej.

35
    Błanik zablokował dośrodkowanie w pole karne GKS-u i rywale wznowią grę od rzutu rożnego.

36
    To mogły zakończyć się bramką! Po ogromnym zamieszaniu w polu karnym gości piłka trafiła w słupek! Ostatecznie próbował wyłapać ją Florek, który został ostro zaatakowany przez jednego z rywali!

36
    Posypią się kartki na boisku w Brzesku! Po faulu na Florku doszło do sporej przepychanki pomiędzy zawodnikami obu drużyn! jako pierwszy ukarany zostaje Lewiński.

37
    Za siłowe rozwiązywanie problemów żółtym kartonikiem ukarany został Jacek.

37
    Arbiter nie oszczędził także tyszan. Żółtą kartkę za udział w zaistniałej przed chwilą sytuacji otrzymuje Gancarczyk.

39
    W ostatnich minutach widzimy dużo walki w środkowej strefie boiska. Tym razem faulowany był jeden z zawodników Okocimskiego i miejscowi rozpoczną od rzutu wolnego.

40
    Na prawym skrzydle ostro zaatakowany został jeden z zawodników GKS-u i ponownie doszło do przepychanek pomiędzy zawodnikami obu drużyn. Tym razem jednak obyło się bez indywidualnych napomnień od arbitra.

41
    Nieudane dośrodkowania Jacka z rzutu wolnego i defensorzy drużyny z Tych bez kłopotów wybijają futbolówkę.

43
    W szesnastce rywali nieprzepisowo o piłkę walczył Błanik, który w tym momencie zostaje przez arbitra ukarany żółtym kartonikiem.

44
    Bryła zagrywał w pole karne do Hłuszki, ale ten w ostatniej chwili został powstrzymany przez ofiarnie interweniującego obrońcę tyszan.

45
    Jedną minutę dłużej potrwa pierwsza połowa tego spotkania.

45+1
    Na strzał z narożnika pola karnego zdecydował się Błanik, ale po jego uderzeniu piłka poszybowała wysoko pond poprzeczką bramki rywali.

45+1

Do przerwy GKS Tychy prowadzi w Brzesku z Okocimskim 1:0! To były niezwykle ciekawe trzy kwadranse i miejmy nadzieję, że druga połowa przyniesie co najmniej tyle samo emocji. Na druga odsłonę tego pojedynku wracamy za niecałe piętnaście minut, zostańcie z nami!

46

46
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Górkiewicz, na boisku pojawia się Grzybek.

47
    Ofensywnie drugą część spotkania rozpoczęli przyjezdni, jednak bardzo dobrze w defensywie zachowali się przed momentem piłkarze Okocimskiego.

48
    Po indywidualnej akcji Wojcieszyński zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, ale po jego strzale piłka poszybowała obok bramki rywali.

50
    Od dłuższego czasu przy futbolówce utrzymują się miejscowi, jednak wymieniają się oni podaniami daleko od bramki rywali.

51
    Uderzenie Wawryki zza szesnastki zablokowane przez jednego z obrońców i od rzutu rożnego grę wznowią gospodarze.

52
    Zupełnie nieudane dośrodkowanie Janika i grę od własnej bramki wznowi Florek.

54
    Po nieudanej akcji piłkarzy z Brzeska goście wznowią grę od wrzutu z autu na wysokości własnego pola karnego.

55
    Groźna wrzutka w szesnastkę gospodarzy, ale ostatecznie obrońcy Okocimskiego wybijają piłkę na rzut rożny.

56
    Bocian próbował zakończyć akcję swojego zespołu, ale uderzył bardzo niecelnie. Z piątego metra grę wznowi golkiper gospodarzy.

57
    Hłuszko nie trafił czysto w futbolówkę i Florek bez najmniejszego kłopotu wyłapuje piłkę po jego strzale.

58
    Ogromne zamieszanie w polu karnym GKS-u po dośrodkowaniu Bryły, ale ostatecznie defensorzy gości zdołali wybić futbolówkę!

59
    Radosław Jacek ostro zaatakował rozpędzonego rywala i arbiter bez wahania przerywa grę.

60
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Krówczyński, na boisku pojawia się Kurzywilk.

61
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Błanik, na boisku pojawia się Szczęsny.

62
    Okuniewicz nieodpowiedzialnie zaatakował szarżującego rywala w środkowej strefie boiska i po raz drugi w tym spotkaniu ogląda żółty kartonik! Pół godziny z przewagą jednego zawodnika grac będą miejscowi!

64
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Bryła, na boisku pojawia się Białkowski.

65
    Momentalnie do ataku rzucili się miejscowi. Gospodarzom na osiągnięcie korzystnego rezultatu pozostało dwadzieścia pięć minut. Czy GKS zdoła utrzymać się na prowadzeniu?

66
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Dymowski, na boisku pojawia się Mączyński.

67
    Gol dla Brzeska!

Gospodarze doprowadzają do wyrównania! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka dość przypadkowo trafia pod nogi JURIJA HŁUSZKI, który z najbliższej odległości bez większych kłopotów pakuje piłkę do siatki!

68
    Po indywidualnej akcji lewym skrzydłem na strzał zdecydował się Szczęsny, jednak po jego uderzeniu piłka poszybowała obok słupka.

70
    Groźnie ze skrzydła dośrodkował Białkowski, ale w polu karnym rywali było zbyt mało jego kolegów z drużyny, aby któryś z nich mógł wykończyć tą akcję.

71
    Florek popisał się pewnym piąstkowaniem po dośrodkowaniu rywali z narożnika boiska.

73
    Uspokoiła nam się sytuacja na boisku. Inicjatywę całkowicie przejęli gospodarze, którym jednak brakuje zdecydowania przed polem karnym rywali.

74
    Florek pewnie wyłapał futbolówkę po dośrodkowaniu rywali z rzutu rożnego.

76
    Od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska grę wznowią zawodnicy z Brzeska.

77
    To powinien być gol dla Okocimskiego! Przekombinował Wojcieszyński, który w wyśmienitej okazji strzeleckiej starał się odegrać do Hłuszki! Ostatecznie futbolówkę przejął jeden z defensorów GKS-u, który oddalił zagrożenie!

78
    Niesamowite! Szczęsny miał przed sobą jedynie golkipera rywali, ale w sytuacji sam na sam uderzył prosto w niego!

79
    Mączyński dopadł do futbolówki po dośrodkowaniu z narożnika boiska, ale po jego strzale piłka poszybowała ponad poprzeczką.

80
    Groźna akcja Okocimskiego przerwana przez arbitra. W pułapkę ofsajdową złapany został Hłuszko.

81
    Florek pewnie wyłapał futbolówkę po strzale Wojcieszyńskiego z dystansu.

83
    Wreszcie ożywili się w ofensywie tyszanie! Czy piłkarze GKS-u pokuszą się jeszcze o walkę o komplet punktów?

84
    Zablokowane dośrodkowanie w pole karne Okocimskiego i przyjezdni będą mieli okazję do dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

85
    Miękkie dośrodkowanie Białkowskiego w szesnastkę rywali, a do strzału głową złożył się Hłuszko! Snajper Okocimskiego nieprzepisowo jednak wywalczył sobie pozycję do uderzenia i arbiter podyktował rzut wolny dla gości.

86
    Znakomita dwójkowa akcja Wawryki i Kurzywilka! Ostatecznie wymianę podań minimalnie niecelnym uderzeniem zakończył ten drugi!

88
    Nieprecyzyjne podanie Bociana z głębi pola i rywale bez większego wysiłku przejmują futbolówkę.

89
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Janik, na boisku pojawia się Pyciak.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie!

90+1
    Florek po raz kolejny w dzisiejszym spotkaniu popisał się bezbłędnym piąstkowaniem.

90+2
    Boczek nie zdołał celnie trafić w futbolówkę i piłka po jego strzale poszybowała daleko od bramki rywali.

90+3

Niezwykle ciekawe widowisko w Brzesku właśnie dobiegło końca! Obie drużyny zagrały dziś bardzo dobre zawody, a podział punktów jest w pełni sprawiedliwy. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (16:50:34)

Gole: 67. Hłuszko – 12. Wodecki

Kartki:   36. Lewiński (OKS), 37. Jacek (OKS) – 25. Okuniewicz (GKT), 37. Gancarczyk (GKT), 43. Błanik (GKT)   62. Okuniewicz (GKT)

Okocimski Brzesko: Sotnicki – Wawryka, Jacek, Garzeł, Kasprzyk – Lewiński, Janik, Wojcieszyński, Krówczyński, Bryła (64. Białkowski) – Hłuszko
    GKS Tychy: Florek – Górkiewicz (46. Grzybek), Boczek, Gancarczyk, Radzewicz – Błanik, Grzeszczyk, Bocian, Dymowski, Wodecki – Okuniewicz

Sędziowie: Mikołajewski – Urbański, Karolak